reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

37 to nie jest zła temperatura, ale jeśli spodziewasz się anginy to nie ma.na co czekać: przegotowana woda + sól i płukanie gardła 😉 do tego kilka ząbków czosnku, herbata z cytryną i pod kocyk ☺️
Jeśli faktycznie angina, to koniecznie antybiotyk 😢 czosnek i herbata pomogą, ale to choroba bakteryjna, nie wirusowa, więc samo się nie wyleczy…
Ale są antybiotyki na czas ciąży, lekarz na pewno dobierze :)
 
reklama
Ja wymiotowałam od 5 do 14 tygodnia i chłopak 😉 jeszcze słyszałam że tętno powyżej 140 to dziewczynka a niższe chłopak - mój ma zawsze wyższe☺️. Także u mnie przesady kompletnie nie trafione 🙂 tym bardziej że od poczatku czułam że chłopak ☺️
Najlepsze dwa przesady jakie usłyszałam to: masz zgagę - dzidzi rosną włosy 🙈 i uważaj nie oparz się bo dziecko będzie miało znamie 🙈
Też jestem po badaniach Prenatalnych i jest chłopak wymioty straszne do 12tyg.
 
Też jestem po badaniach Prenatalnych i jest chłopak wymioty straszne do 12tyg.
Ja lada dzień zaczynam 17 i dalej się zdarza że mnie zemdli 😕 na szczęście maks raz na dzień a nie od rana do wieczora.
Najlepszy tekst jaki usłyszałam a pro po złego samopoczucia w ciąży to: "na pewno będzie chłopak, kobieta by mi tego nie zrobiła" 😉 coś w tym jest 😉
 
Ja lada dzień zaczynam 17 i dalej się zdarza że mnie zemdli 😕 na szczęście maks raz na dzień a nie od rana do wieczora.
Najlepszy tekst jaki usłyszałam a pro po złego samopoczucia w ciąży to: "na pewno będzie chłopak, kobieta by mi tego nie zrobiła" 😉 coś w tym jest 😉
Ja przy pierwszym dziecku mialsm tylko małe mdlosci żadnych wymiotów, a ta ciaza jest całkiem inna, już na pobraniu krwi na Prenatalnych badaniach pielęgniarka żartowała że to pewnie chłopak jak mam inaczej niż przy pierwszej ciazy i jednak sprawdziło się 😀
 
Cześć dziewczyny 🤗 ja również mam nadzieję, że będę marcową mamusią. Termin mam na 2 marca ☺️ natomiast moja ciąża od 12 tygodnia jest bardzo trudna, byłam w szpitalu z dwoma krwotokami. Od miesiąca leżę w łóżku żeby wyleżec krwiaka, który nie chce dać za wygraną 🥺 i tak leżąc wsłuchuje się w każdy sygnał mojego organizmu i się stresuję czy wszystko jest okej. Mam do Was kilka pytań bo już nie wiem czy wariuję - obecnie mam 16t1d i nadal odczuwam takie ciągnięcie w podbrzuszu, coś jakby na okres, nie jest to ból, ale taki dziwny dyskomfort. Czy któraś z Was tak ma i wszystko jest w porzadku? Dodatkowo od wczoraj czasem czuję ból pleców, krzyża, ale tylko z jednej strony. Dziś też pierwszy raz doświadczyłam takiego jakby stawiania brzucha, tylko z jednej strony zrobił się taki twardy z samego rana jak się obudziłam. To moja pierwsza ciąża, dlatego jestem taka zestresowana i nie wiem co jest normalne, a co jest alarmujące. Plus te moje przejścia, które do tej pory miałam. Na domiar złego przy ostatnim USG usłyszałam, że łożysko tworzy się nisko i zasłania ujście wewnętrzne szyjki 🥺 będę wdzięczna za podzielenie się Waszymi doświadczeniami ❤️
 
Cześć dziewczyny [emoji847] ja również mam nadzieję, że będę marcową mamusią. Termin mam na 2 marca [emoji3526] natomiast moja ciąża od 12 tygodnia jest bardzo trudna, byłam w szpitalu z dwoma krwotokami. Od miesiąca leżę w łóżku żeby wyleżec krwiaka, który nie chce dać za wygraną [emoji3064] i tak leżąc wsłuchuje się w każdy sygnał mojego organizmu i się stresuję czy wszystko jest okej. Mam do Was kilka pytań bo już nie wiem czy wariuję - obecnie mam 16t1d i nadal odczuwam takie ciągnięcie w podbrzuszu, coś jakby na okres, nie jest to ból, ale taki dziwny dyskomfort. Czy któraś z Was tak ma i wszystko jest w porzadku? Dodatkowo od wczoraj czasem czuję ból pleców, krzyża, ale tylko z jednej strony. Dziś też pierwszy raz doświadczyłam takiego jakby stawiania brzucha, tylko z jednej strony zrobił się taki twardy z samego rana jak się obudziłam. To moja pierwsza ciąża, dlatego jestem taka zestresowana i nie wiem co jest normalne, a co jest alarmujące. Plus te moje przejścia, które do tej pory miałam. Na domiar złego przy ostatnim USG usłyszałam, że łożysko tworzy się nisko i zasłania ujście wewnętrzne szyjki [emoji3064] będę wdzięczna za podzielenie się Waszymi doświadczeniami [emoji3590]
Ja mam też bóle krzyża z jednej strony, ale to akurat mam problem z plecami, w pierwszej ciąży właśnie zaszłam w nią z tym bólem pleców. Ja mam termin na 1 marca, ale też różne stawianie brzucha czy bóle w podbrzuszu mam. Może nie powinnam też aż tak dźwigać, ale mam 11 miesięcznego syna ok 9,5kg więc stety jeszcze muszę go nosić czasami.
W czwartek miałam wizytę i z maluchem wszystko w porządku.
 
Cześć dziewczyny 🤗 ja również mam nadzieję, że będę marcową mamusią. Termin mam na 2 marca ☺️ natomiast moja ciąża od 12 tygodnia jest bardzo trudna, byłam w szpitalu z dwoma krwotokami. Od miesiąca leżę w łóżku żeby wyleżec krwiaka, który nie chce dać za wygraną 🥺 i tak leżąc wsłuchuje się w każdy sygnał mojego organizmu i się stresuję czy wszystko jest okej. Mam do Was kilka pytań bo już nie wiem czy wariuję - obecnie mam 16t1d i nadal odczuwam takie ciągnięcie w podbrzuszu, coś jakby na okres, nie jest to ból, ale taki dziwny dyskomfort. Czy któraś z Was tak ma i wszystko jest w porzadku? Dodatkowo od wczoraj czasem czuję ból pleców, krzyża, ale tylko z jednej strony. Dziś też pierwszy raz doświadczyłam takiego jakby stawiania brzucha, tylko z jednej strony zrobił się taki twardy z samego rana jak się obudziłam. To moja pierwsza ciąża, dlatego jestem taka zestresowana i nie wiem co jest normalne, a co jest alarmujące. Plus te moje przejścia, które do tej pory miałam. Na domiar złego przy ostatnim USG usłyszałam, że łożysko tworzy się nisko i zasłania ujście wewnętrzne szyjki 🥺 będę wdzięczna za podzielenie się Waszymi doświadczeniami ❤️
Gratulacje i witamy na forum 🙂 Masz podobny termin do mojego, ja według OM mam na 3 marca. Ja ostatnio tez miałam takie dziwne bóle brzucha. Czasem były to takie pojedyncze kłucia, czasem króciutkie skurcze. W ostatnich dniach często coś ciągnie w okolicy macicy. Wczoraj miałam wizytę i pytałam o to lekarza. Uspokoił mnie, że takie bóle są normalne, bo w brzuchu wszystko się przesuwa, ścięgna macicy się rozciągają, a sama macica już ćwiczy przed porodem. Ale ja mam ciążę bezproblemową, więc pewnie nie da się jej porównać do Twojej.
 
Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi ❤️ podnoszą na duchu ☺️ zdecydowałam, że jutro podjadę do gina, mimo, że wizytę miałam w poprzedni wtorek, ale wolę jednak chuchać na zimne 🙊
 
reklama
Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi ❤️ podnoszą na duchu ☺️ zdecydowałam, że jutro podjadę do gina, mimo, że wizytę miałam w poprzedni wtorek, ale wolę jednak chuchać na zimne 🙊
Ja tez miałam ciążę bezproblemowe jak do tej pory nie ma co się równać. Ale najważniejsze jest tak Ci powiem nie przejmować się i myśleć pozytywnie a jak jest ciężko to najlepiej myśleć o o czym innym wiem ze prosto mówić ale to najlepsze wyjście bo nerwy w ciąży nie są dobre. Ale tez masz duza racje na zimno tez chuhac trzeba ja tez nie raz jeździłam po doktorach. Lepiej jest jak doktor zbada uspokoi.
 
Do góry