reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Hej dziewczyny, a jak wygląda u wasz przyrost wagi w 3 trymestrze? U mnie praktycznie waga się nie zmienia czasem 0,5kg do przodu czasem do tylu. Chwilami mnie to martwi czy mała w związku z tym rośnie, ale na szczęście na wizytach jest ok, nie żebym narzekała na brak nadmiarowych kg.
U mnie też się teraz zatrzymało. Największy szał był w II trymestrze. A małe wahania, to pewnie zatrzymywanie się wody. Ważne, że bobasy rosną 😊 Nic się nie martw 😊 W pierwszej ciąży też miałam podobnie. W 3 trymestrze nie przytyłam ani grama, a córka się urodziła 3640g 😊
 
reklama
U mnie mimo, ze to pierwsze dziecko też mam nieodparte wrażenie, że będę musiała poczekać dłużej chociaż czas pokaże. Póki co (35 i 2 dn) nie mam praktycznie objawów, czy boli może jestem bardziej zmęczona i to by było na tyle, wiec jak mnie już trafi to dopiero będzie zaskoczenie i bol😬 ale coż... Rozumiem z opisu, że to już twoje czwarte dziecko, myślę, że na tyle jesteś zaprawiona w bojach ze musi być dobrze :)
tak 4 🙈 ale wiesz tyle juz przeszlam, ze mam wiecej obaw niz przy pierwszym dziecku.
U mnie w 3 trym waga zawsze malo co idzie do góry. Także podobnie jak u ciebie.
 
Hej dziewczyny, a jak wygląda u wasz przyrost wagi w 3 trymestrze? U mnie praktycznie waga się nie zmienia czasem 0,5kg do przodu czasem do tylu. Chwilami mnie to martwi czy mała w związku z tym rośnie, ale na szczęście na wizytach jest ok, nie żebym narzekała na brak nadmiarowych kg.
To chyba norma bo i ja od 30 tygodnia mniej wiecej już stanęłam wagowo. Najwięcej leciało mi od jakiegoś 16 tygodnia. Z dnia na dzień cięższa byłam. Mama moja mówi, że przed samym porodem ze mną to jeszcze schudła.
 
Hej dziewczyny, a jak wygląda u wasz przyrost wagi w 3 trymestrze? U mnie praktycznie waga się nie zmienia czasem 0,5kg do przodu czasem do tylu. Chwilami mnie to martwi czy mała w związku z tym rośnie, ale na szczęście na wizytach jest ok, nie żebym narzekała na brak nadmiarowych kg.
Ja aktualnie przybieram równo kilogram co dwa tygodnie. Na szczęście już końcówka.

Jestem po kontroli, dokładnie 36+0, młody waży 3047 g, spory jest ☺️ jeśli się nic nie zacznie wcześniej to mam się zgłosić do szpitala na wywołanie porodu 1go marca. Generalnie teraz mam kontrolę co tydzień, jak tylko skoczy mi ciśnienie mam jechać na patologie ciąży. Ciekawa jestem jak to się teraz wszystko potoczy 🤔
 
Ja aktualnie przybieram równo kilogram co dwa tygodnie. Na szczęście już końcówka.

Jestem po kontroli, dokładnie 36+0, młody waży 3047 g, spory jest ☺️ jeśli się nic nie zacznie wcześniej to mam się zgłosić do szpitala na wywołanie porodu 1go marca. Generalnie teraz mam kontrolę co tydzień, jak tylko skoczy mi ciśnienie mam jechać na patologie ciąży. Ciekawa jestem jak to się teraz wszystko potoczy 🤔
A to zgłoszenie 1 marca to ze względu na ciśnienie czy wagę dziecka, nie chcą czekać dłużej? Rozumiem, że to będzie 39t .
 
Ja aktualnie przybieram równo kilogram co dwa tygodnie. Na szczęście już końcówka.

Jestem po kontroli, dokładnie 36+0, młody waży 3047 g, spory jest ☺️ jeśli się nic nie zacznie wcześniej to mam się zgłosić do szpitala na wywołanie porodu 1go marca. Generalnie teraz mam kontrolę co tydzień, jak tylko skoczy mi ciśnienie mam jechać na patologie ciąży. Ciekawa jestem jak to się teraz wszystko potoczy 🤔
wywolanie z jakich powodow? Cukrzyca, nadcisnienie? 1 marca to bedzie tydzien przed terminem? O widze ze ktos zaputal o to samo. A nie boisz sie ze nie ruszy bo synek nie bedzie gotowy? Ja sie strasznie boje wywolywania i oxytocyny. Nigdy noe mialam 🙆
 
Hej :) Ja przychodzę do was z takimi wieściami...Moja mała Elena postanowiła przyjść na świat wczoraj...wody mi odeszły, wiec szybko do samochodu i do szpitala....mialam wykonane cięcie cesarskie pod narkozą bo nie miałam oryginału grupy krwi.... Mam nadzieję że już najgorsze jest za nami....
Mała urodziła się w 35 tyg I 4 dni, miała problem z oddechem na początku, nie było jej łatwo, napiła się też dużo wód płodowych.... Ale ustabilizował się jej stan. Jak dostałam zdjęcia to się popłakałam, bo myślałam ze znacznie gorzej będzie wyglądała...dodatkowo mi wyszedł test na covid dodatni 🤦‍♀️i mamy izolacje 7 dni. Jestem mega sali z 3 innymi dziewczynami.
Trzymajcie kciuki za nas żeby było tylko lepiej

Gratulacje dla was :***dużo zdrowia:*****malutka jest śliczna:*** buziaki:***
 
reklama
Do góry