reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

Te realistyczne sny są straszne 🙈 mnie się wczoraj śniło że mi wody odeszły, przebudzilam się, pobiegłam do WC i sprawdzałam czy to było na serio bo dosłownie czułam jak mi cieknie po nogach 🙈 dziś w nocy z kolei śniłam o bolesnych skurczach 🙈 chyba już wszystkie podświadomie chcemy mieć to z głowy 🙈 jeszcze tylko chwilka 😁
Chwilka...gorzej jak będziemy chodzić chodzić termin minie i nadal nic 🙈
 
reklama
Chwilka...gorzej jak będziemy chodzić chodzić termin minie i nadal nic 🙈
Też się wcześniej tym martwiłam 🙈 szczęście w nieszczęściu ja będę mieć na pewno rozwiązana ciążę wcześniej przez stan przedrzucawkowy i cukrzyce 🙈 nie wiem tylko na kiedy wyznacza termin zgłoszenia do szpitala. Dziś mam kontrolę i mam nadzieję że już się czegoś dowiem 🙈
Jak się czujecie? Boli was też kręgosłup na dole? Ja źle sypiam i ten ból w dole kregoslupa
Krzyże faktycznie trochę dokuczają. Ale najgorzej kość łonowa, aż się obrócić w nocy nie można 😑
 
Chwilka...gorzej jak będziemy chodzić chodzić termin minie i nadal nic 🙈
u mnie bardzo mozliwe, ze tak bedzie 🙈 Dwoje dzieci urodzilam po terminie, co prawda tylko 2 dni czekaly i akcja sama sie rozpoczela. Jeden dokladnie w dniu terminu sie zmiescil w ostatnich minutach 🙆
Wiec bylabym zaskoczona jalby tu bylo inaczej, ale pozytywnie zaskoczona.

Ale za to z drigiej strony okropnie boje sie bólu. Mam osttanio sppro przepowiadaczy i powiem wam ze bardzo bolą jak nie te niepraedziwe skurcze, az boje sie praedziwych choc dobrze wiem jakie beda 😱 psychika mi trochę siada.

Mnie osobiście wszystko boli haha 😂
Ale ppdczas spania to najgorzej odczuwam ból jakby pod żebrami na lewym boku. Az ciezko mi sie oddycha. Wiec czasami zmieniam pozycje co chwila. No i oczywiscie bol spojenia bo zeby sie obrocic musze podnosic noge🙈
 
u mnie bardzo mozliwe, ze tak bedzie 🙈 Dwoje dzieci urodzilam po terminie, co prawda tylko 2 dni czekaly i akcja sama sie rozpoczela. Jeden dokladnie w dniu terminu sie zmiescil w ostatnich minutach 🙆
Wiec bylabym zaskoczona jalby tu bylo inaczej, ale pozytywnie zaskoczona.

Ale za to z drigiej strony okropnie boje sie bólu. Mam osttanio sppro przepowiadaczy i powiem wam ze bardzo bolą jak nie te niepraedziwe skurcze, az boje sie praedziwych choc dobrze wiem jakie beda 😱 psychika mi trochę siada.

Mnie osobiście wszystko boli haha 😂
Ale ppdczas spania to najgorzej odczuwam ból jakby pod żebrami na lewym boku. Az ciezko mi sie oddycha. Wiec czasami zmieniam pozycje co chwila. No i oczywiscie bol spojenia bo zeby sie obrocic musze podnosic noge🙈
U mnie mimo, ze to pierwsze dziecko też mam nieodparte wrażenie, że będę musiała poczekać dłużej chociaż czas pokaże. Póki co (35 i 2 dn) nie mam praktycznie objawów, czy boli może jestem bardziej zmęczona i to by było na tyle, wiec jak mnie już trafi to dopiero będzie zaskoczenie i bol😬 ale coż... Rozumiem z opisu, że to już twoje czwarte dziecko, myślę, że na tyle jesteś zaprawiona w bojach ze musi być dobrze :)
 
Hej dziewczyny, a jak wygląda u wasz przyrost wagi w 3 trymestrze? U mnie praktycznie waga się nie zmienia czasem 0,5kg do przodu czasem do tylu. Chwilami mnie to martwi czy mała w związku z tym rośnie, ale na szczęście na wizytach jest ok, nie żebym narzekała na brak nadmiarowych kg.
 
reklama
Hej dziewczyny, a jak wygląda u wasz przyrost wagi w 3 trymestrze? U mnie praktycznie waga się nie zmienia czasem 0,5kg do przodu czasem do tylu. Chwilami mnie to martwi czy mała w związku z tym rośnie, ale na szczęście na wizytach jest ok, nie żebym narzekała na brak nadmiarowych kg.
U mnie jest podobnie, bardzo niewielka różnica. Z tego co czytałam to właśnie tak ma być ze waga zwalnia (aż się zdziwiłam bo myślałam, ze na sam koniec to dopiero mi przybędzie). Nie mam nic przeciwko temu🙂
 
Do góry