reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Tu znajdziesz dzisiejszy LIVE dotyczący uwazności w relacji z dzieckiem. Jak sue przyda - zapraszam :) Do zobaczenia na Instagramie Dołącz, obejrzyj LIVE
reklama

Odpowiedz w temacie

Też mam podczas leżenia, ja mam  20tc plus 4

Magnezu można brać bardzo dużo, ja jeszcze potas biorę. Zobacz sobie dawkę bezpieczna w ciąży magnezu w internecie znajdziesz albo zapytaj lekarza.

Te twardnienia sa zmora w ciąży nie jednej z nas, ja pamiętam w pierwszej ciąży koło 25tc to dosłownie brzuch napinał mi się strasznie i wtedy dostałam te leki.

Teraz mam tych twardnien jeszcze malutko póki co.


Do góry