reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Śliczna dziewczynka ❤️ Już taka "dorosła" 🤗 Ahh, z tymi alergiami to daj spokój.. U nas też na bank alergia na coś.. Na pewno na nabiał i truskawki. Ale wziewna tez podejrzewam.
Ciesz się dziewczyno, że dużo je 😁 Jest szczuplutka, nie tyje tak by mieć nadawge, więc jak ma apetyt to niech je, widocznie potrzebuje dla rozwoju 😀
Dokładnie z tym jedzeniem to uważam tak samo bo niewiadomo kiedy zrobi się niejadek i znowu problem😅😉😉
Mojemu teraz na dniach też pogorszyły się plamy ale jemy truskawki buszujemy w trawach , mieszkamy pomiedzty polami zbóż i drzewami ale 🤷‍♀️ nie zamknę go w domu i nie wyprowadzimy się na pustynię bo alergik 😉
 
Ostatnia edycja:
reklama
Na porannym mleku wytrzyma Ci 4 godziny do kaszki🤔mój wypije mleko i już za jakieś pół godziny wcina z nami śniadanie, nie odpuściłby jakby nie dostał😉
Wiadomo, że nie liczę 4h co do minuty. W weekend jak jest z nami to skubnie coś przy śniadaniu, ale znacie ten schemat: podchodzi, gramoli sie na kolana, wezmie gryza, zchodzi i tak jeszcze ze 2 razy😄 chociaż coraz czesciej juz bez mleka rano, tylko sniadanie z nami je.
 
Tak, już zamówiony :
Link do: Tata - Kolaż ze zdjęć 😊
Do nowej sypialni jak znalazł
Ale piękny 😍 Ja zamówiłam na razie tylko zawieszke do samochodu, bo N kiedyś taką chciał ode mnie dostać ale zapomniałam mu kupić 😅 Więc dostanie od córci 😁
Dokładnie z tym jedzeniem to uważam tak samo bo niewiadomo kiedy zrobi się niejadek i znowu problem😅😉😉
Mojemu teraz na dniach też pogorszyły się plamy ale jemy truskawki buszujemy w trawach , mieszkamy pomiedzty polami zbóż i drzewami ale 🤷‍♀️ nie zamknę go w domu i nie wyprowadzimy się na pustynię bo alergik 😉
No dokładnie, masz rację. Trzeba z tym jakoś żyć i funkcjonować, no i czekać aż wyrośnie z tego ( o ile wyrośnie ) 🤷‍♀️
Wiadomo, że nie liczę 4h co do minuty. W weekend jak jest z nami to skubnie coś przy śniadaniu, ale znacie ten schemat: podchodzi, gramoli sie na kolana, wezmie gryza, zchodzi i tak jeszcze ze 2 razy😄 chociaż coraz czesciej juz bez mleka rano, tylko sniadanie z nami je.
Jejku, 4h przerwy to Nela chyba by nie wytrzymała 😅 A jak Nela nie je już 2h to mi się wydaje, że ona już jest mega głodna i próbuje jej coś dawać 😂
 
Jejku, 4h przerwy to Nela chyba by nie wytrzymała 😅 A jak Nela nie je już 2h to mi się wydaje, że ona już jest mega głodna i próbuje jej coś dawać 😂
Tak, takie 4h to akurat, żeby dziecko zgłodniało i zjadło posiłek z apetytem. Ale jak np.zbieramy truskawki, to nie czekam z zegarkiem w ręku tylko jej daję. Albo jak mamy czas na kawe i ciasto to oczywiście też młoda dostaje. Ale jednak staram się pilnować godzin.
 
Ale piękny 😍 Ja zamówiłam na razie tylko zawieszke do samochodu, bo N kiedyś taką chciał ode mnie dostać ale zapomniałam mu kupić 😅 Więc dostanie od córci 😁

No dokładnie, masz rację. Trzeba z tym jakoś żyć i funkcjonować, no i czekać aż wyrośnie z tego ( o ile wyrośnie ) 🤷‍♀️

Jejku, 4h przerwy to Nela chyba by nie wytrzymała 😅 A jak Nela nie je już 2h to mi się wydaje, że ona już jest mega głodna i próbuje jej coś dawać 😂
W zeszłym roku tata dostał breloczek do kluczy z grawerem więc w tym roku czas na coś innego 😃
 
A to ja znów bym nie mogła małej zostawić w pokoju samej by zasnela. Brakowało by mi tego. Fakt faktem od początku śpimy razem i zasypia przy cycku, ale ja uwielbiam to nasze wieczorne zasypianie, przytulanie, całuję ją zawsze w czułko, gdy ona pije to ja jej szeptam, że jest mądra, piękna, dzielna, wartościowa, że może zawsze na mnie liczy i zawsze będę obok itp itd. I to taka nasza codzienna rutyna, bez ktorej nie wyobrażam sobie wieczoru 😊 Nie wyobrażam sobie, że mnie nie ma przy niej gdy zasypia. Czułabym, że omija mnie ważna rzecz, chwila z jej życia, bliskość przede wszystkim.
Ale wiadomo, każdy ma swój sposób i swoją rutynę 😉
Ja mam jeszcze dużo do roboty wieczorem -tej domowej i często tej z pracy - jak młoda idzie spać więc nie ma szans, żeby leżeć z nią i czekać aż usnie. No i też przy trzecim dziecku to już w ogóle inaczej jest- która chętna poeksperymentować??🤣🤣🤣
 
Ja mam jeszcze dużo do roboty wieczorem -tej domowej i często tej z pracy - jak młoda idzie spać więc nie ma szans, żeby leżeć z nią i czekać aż usnie. No i też przy trzecim dziecku to już w ogóle inaczej jest- która chętna poeksperymentować??🤣🤣🤣
Z posiadaniem trójki dzieci? JA!!! 😁 mam już 1/3 planu wykonaną, za miesiąc zapytajcie mbie, czy udało się rozpocząć realizację kolejnego etapu 😅
 
Ja mam jeszcze dużo do roboty wieczorem -tej domowej i często tej z pracy - jak młoda idzie spać więc nie ma szans, żeby leżeć z nią i czekać aż usnie. No i też przy trzecim dziecku to już w ogóle inaczej jest- która chętna poeksperymentować??🤣🤣🤣
No tak, podejrzewam, że przy 3 dziecku jest inaczej, bo nie masz czasu tylko dla niej, ale dla starszej dwójki też jednak trzeba wieczorem poświęcić ten czas i przygotować do spania itp 😉 Także tu akurat się zgadzam 😉 Ja na razie korzystam przy pierwszym dziecku, że tyle mogę z nią spędzić czasu przy usypianie itp 😊
 
Dzień dobry dziewczyny 🤗 Jak Wam minął weekend? 🙂 Tak długo mnie nie było, że przegapiłam wszystkie zdjęcia, które wstawialyscie swoich pociech 🙈 Także poproszę Was o zdjęcia dzieciaczków 🥰 My wczoraj byłyśmy na spacerku na drzemce, a po obiadku na placu zabaw 🙂 Pozdrawiamy 🤗
Zobacz załącznik 1413738

Ale juz z niej pannica! 🥰

Wiadomo, że nie liczę 4h co do minuty. W weekend jak jest z nami to skubnie coś przy śniadaniu, ale znacie ten schemat: podchodzi, gramoli sie na kolana, wezmie gryza, zchodzi i tak jeszcze ze 2 razy😄 chociaż coraz czesciej juz bez mleka rano, tylko sniadanie z nami je.

U nas tak każdy posiłek wygląda 🙈
Chlopak nie ma czasu na jedzenie, a siedzenie przy stole jest po to, żeby zaraz stamtąd uciec 😂

Ja mam jeszcze dużo do roboty wieczorem -tej domowej i często tej z pracy - jak młoda idzie spać więc nie ma szans, żeby leżeć z nią i czekać aż usnie. No i też przy trzecim dziecku to już w ogóle inaczej jest- która chętna poeksperymentować??🤣🤣🤣

Ja!! 🙋‍♀️ Mi sie marzy jeszcze trzecie 😁
Ja poki co jestem przy moich dwoch urwisach jak zasypiają. Najpierw usypiam starsza córkę - ksiazeczka, śpiewam, głaszcze i ona zasypia a potem biorę sie za mojego szaleńca, ktory dzisiaj mi biegał do 22 po łóżku. Teraz padł to mam chwilę, zeby nadrobić forum a zaraz lecę sprzątać łazienkę 😉
 
reklama
Ale juz z niej pannica! 🥰



U nas tak każdy posiłek wygląda 🙈
Chlopak nie ma czasu na jedzenie, a siedzenie przy stole jest po to, żeby zaraz stamtąd uciec 😂



Ja!! 🙋‍♀️ Mi sie marzy jeszcze trzecie 😁
Ja poki co jestem przy moich dwoch urwisach jak zasypiają. Najpierw usypiam starsza córkę - ksiazeczka, śpiewam, głaszcze i ona zasypia a potem biorę sie za mojego szaleńca, ktory dzisiaj mi biegał do 22 po łóżku. Teraz padł to mam chwilę, zeby nadrobić forum a zaraz lecę sprzątać łazienkę 😉

Podziwiam, ja zaczynam mieć mieszane uczucia odnośnie drugiego dziecka, z jednej strony bym chciała, z drugiej, widzę te wszystkie zmęczone mamy które mają dwójkę lub trójkę dzieci (podziwiam je wszystkie) I zatracają totalnie siebie, nie mają oddechu. Ja rozumiem ze to wielkie szczęście mieć większą ilość dzieci, lecz osobiście muszę teraz zadbać o zdrowie psychiczne, stabilizację finansową, i dopiero będę myśleć o dzieciach. Bo przy obecnych zawirowaniach byłby tylko z tego jakiś dramat.
 
Do góry