reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Ja daję tylko wit. D i Espumisan teraz, ale widzę różnicę jak nie podam. Teraz pruta spokojnie i śpi lepiej. Tfu tfu tfu dzisiaj była druga noc z rzędu gdzie spała 6 godzin bez przerwy. Aż się zastanawiam, czy się cieszyć, czy powinnam ją budzić 🙈🙈
ło matko zazdroszczę tych 6h. Ja sama się budze po 4 godzinach i się boje ze za długo spi. I nie wiem czy dać jej spać dłużej jak coś. Ale z drugiej strony budzę się bo boje się że znów babysense zadzwoni. Neurologa mam na 8 maja dopiero umówionego
 
reklama
Ja daję tylko wit. D i Espumisan teraz, ale widzę różnicę jak nie podam. Teraz pruta spokojnie i śpi lepiej. Tfu tfu tfu dzisiaj była druga noc z rzędu gdzie spała 6 godzin bez przerwy. Aż się zastanawiam, czy się cieszyć, czy powinnam ją budzić 🙈🙈
Ja bym nie budziła i spała 😂 Jak dobrze przybiera na wadze to niech śpi a Ty razem z nią 😅
 
Mam dziś też depresję. Młoda spała może w ciągu dnia łącznię 1.5h. Ciągła walka z cycem. Mąż na popołudnie w pracy i go najgorsze ominęło. Mam już dosyć wszystkiego
U mnie też chyba kolka, cały dzień noszenie, 3 dni wcześniej wieczorami płacz, podkurczanie nóżek, brzuszek wzdęty.
Kupiłam sab Simplex.
Ogladalam ten filmik z masażem i robiłyśmy.
Mala jak ja boli brzuszek to cyc tylko i ssie cały czas.
Moja mama mówi że przekarmiam ja i stąd te bóle brzucha😱🙄😩czy możliwe jest przekarmienie?
Już butelka 1 raz może dziennie tylko wypije 60-90ml.reszta cyc.
Czy możliwe jest przekarmienie jak sie daje pierś?
Przybrala na wadze sporo bo ważyła 3420gr ja się urodziła 17marzec a byłam na bilansie 14.04 (4yg. Po porod) ważyła 4780gr.
 
U mnie też chyba kolka, cały dzień noszenie, 3 dni wcześniej wieczorami płacz, podkurczanie nóżek, brzuszek wzdęty.
Kupiłam sab Simplex.
Ogladalam ten filmik z masażem i robiłyśmy.
Mala jak ja boli brzuszek to cyc tylko i ssie cały czas.
Moja mama mówi że przekarmiam ja i stąd te bóle brzucha😱🙄😩czy możliwe jest przekarmienie?
Już butelka 1 raz może dziennie tylko wypije 60-90ml.reszta cyc.
Czy możliwe jest przekarmienie jak sie daje pierś?
Przybrala na wadze sporo bo ważyła 3420gr ja się urodziła 17marzec a byłam na bilansie 14.04 (4yg. Po porod) ważyła 4780gr.
polecam abstrakcje co kiedyś abstrakcje a jak jest teraz niektóre rozwalają no ale cóż 😂😂
min to o co pytasz
kiedyś: Karmienie z dwóch piersi prowadzi do przekarmienia
dzisiaj: Nie można przekarmić dziecka piersią. Karmienie piersią pozwala na naturalny proces regulacji apetytu i głodu.
 
U mnie też chyba kolka, cały dzień noszenie, 3 dni wcześniej wieczorami płacz, podkurczanie nóżek, brzuszek wzdęty.
Kupiłam sab Simplex.
Ogladalam ten filmik z masażem i robiłyśmy.
Mala jak ja boli brzuszek to cyc tylko i ssie cały czas.
Moja mama mówi że przekarmiam ja i stąd te bóle brzucha😱🙄😩czy możliwe jest przekarmienie?
Już butelka 1 raz może dziennie tylko wypije 60-90ml.reszta cyc.
Czy możliwe jest przekarmienie jak sie daje pierś?
Przybrala na wadze sporo bo ważyła 3420gr ja się urodziła 17marzec a byłam na bilansie 14.04 (4yg. Po porod) ważyła 4780gr.
Woooow, to powiem Ci, że sporo przybrała 😱 Dwa razy tyle ile " powinna" 😁 W sensie na dzień noworodek powinien przybierać 25-30 gram i to jest taka norma 😁 To Twoja już sporo przegoniła moją, bo urodziła się 25.03 z wagą 3880 gram a 13.04 na bilansie miała 4210 gram 😜
A czy można przekarmić piersią? Hmm, wydaje mi się, że nie bardzo. Mm owszem można, ale pokarm matki jest bardziej " lżejszy", że tak powiem. Oczywiście dziecko może za dużo zjeść, ale wtedy to uleje. Moja tak właśnie ma, ale ona ogólnie dużo ulewa, nie z przekarmienia.
 
Ja daję tylko wit. D i Espumisan teraz, ale widzę różnicę jak nie podam. Teraz pruta spokojnie i śpi lepiej. Tfu tfu tfu dzisiaj była druga noc z rzędu gdzie spała 6 godzin bez przerwy. Aż się zastanawiam, czy się cieszyć, czy powinnam ją budzić 🙈🙈
Ja bym się cieszyła moja spała tak dwa dni. Teraz jak zaśnie on 21 to pobudkę mam o 24 potem o 3 i wstajemy o 7🙂wiec chyba nie jest tak źle. A jak u was dziewczyny ?🙂ile razy wstajecie w nocy
 
Woooow, to powiem Ci, że sporo przybrała 😱 Dwa razy tyle ile " powinna" 😁 W sensie na dzień noworodek powinien przybierać 25-30 gram i to jest taka norma 😁 To Twoja już sporo przegoniła moją, bo urodziła się 25.03 z wagą 3880 gram a 13.04 na bilansie miała 4210 gram 😜
A czy można przekarmić piersią? Hmm, wydaje mi się, że nie bardzo. Mm owszem można, ale pokarm matki jest bardziej " lżejszy", że tak powiem. Oczywiście dziecko może za dużo zjeść, ale wtedy to uleje. Moja tak właśnie ma, ale ona ogólnie dużo ulewa, nie z przekarmienia.
Moja w chwili urodzenia ważyła 3250 7.03 a teraz ma 6 tygodni i mamy 4500🙂i lekarze mówią ze książkowo🙂a jemy z butelki
 
reklama
9

Sama nie wiem bo ona woli takie porcje po 90 ale częściej 120 za dużo dla niej i nie wyobrażam sobie ze tylko 6 razy je🤔😳
@Natulia jeśli chce więcej czy częściej to poprostu jej daj. Sama pewnie unormuje sobie.
Może być jak @Mary mówi, że będzie w końcu jadła więcej a na dłużej jej starczy. Życie życiem a teoria teorią😉😁
 
Do góry