reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Jakie kupujecie kosmetyki dla maluszka? Macie jakieś ulubione polecane firmy?
Polecam bloga srokao.pl 👍 Kilka godzin zajęło mi czytanie informacji nt. składów kosmetyków. Po tej analizie będę kupować kosmetyki Hipp, Deremedic, AA I Love Baby oraz zwykle produkty Rossmann. Analizowałam też produkty na odparzenia i wybrałam Mustellę, ale Bepanthen też ma bardzo dobre opinie.
 
reklama
Dziewczyny czy to jest dobry moment żeby zamówić wózek? I zamówić już mebelki ? Mam już wszystko wybrane tylko zamówić. A w mojej sytuacji tzn że moge urodzić w każdej chwili to chyba idealny czas. Co myślicie ? Co już macie przygotowane dla swoich bobasków?
Jak najbardziej! 😉 Ja mam już do małej prawie wszystko, łóżeczko to już kupione w 4 Msc, bo była mega mega okazja, więc grzechem było nie skorzystać 😅 Wózek zamówiliśmy już na początku grudnia. Na styczeń zostały nam jedynie drobne rzeczy, kosmetyki do pielęgnacji dziecka, dla mnie rzeczy do porodu itp. Na luty nowy materac do łóżka i przewijak i gotowe 😀 W styczniu zaczynam pranie i prasowanie ubranek i na początku lutego pakowanie torby 🙂
 
Polecam bloga srokao.pl 👍 Kilka godzin zajęło mi czytanie informacji nt. składów kosmetyków. Po tej analizie będę kupować kosmetyki Hipp, Deremedic, AA I Love Baby oraz zwykle produkty Rossmann. Analizowałam też produkty na odparzenia i wybrałam Mustellę, ale Bepanthen też ma bardzo dobre opinie.
Dzięki zaraz węjde na tą stronkę :)
 
Ja byłam dzisiaj u swojej lekarki :) okazało się, ze polip sam się oderwał. Potrzeby pójścia do szpitala nie ma. Jutro idę do ortopedy może coś powie na bóle nogi i pleców. Chce się go zapytać jak z porodem gdy ma się duża wadę postawy i co ze znieczuleniem
 
Jakie kupujecie kosmetyki dla maluszka? Macie jakieś ulubione polecane firmy?

Tak jak już dziewczyny pisały poczytaj skład na srokao.pl
Co do emolientów to różne są opinie, my korzystaliśmy na samym początku, bo córka urodziła się 8 dni po terminie i miała wysuszona skórę. Potem już nie za każdym razem ale teraz np w zimie raz na jakiś czas jej dodam emolient do kąpieli. I ważne - jak stosujesz emolient do kąpieli to już nie dajesz go w smarowidle (krem, balsam jak zwał tak zwał).
U nas króluje marka Dermedic, Onlybio, DermaEco, Hipp i Bioderma (co jest na promocji w danym momencie). Do tego na odparzenia bepanthen, ale bardzo mało go zużyliśmy. Na noc zasypuje pupę mąka ziemniaczaną i to jest mój hit, bo córka 20 miesięcy i nigdy nie miała odparzenia.
Sudocrem - w naszym wypadku nie zużyliśmy próbki z niebieskiego pudełka rozdawanego w szpitalu.
Pieluszki bambiboo też u nas są hitem, one przepuszczają powietrze więc ta skóra też się tak nie odparza.
 
reklama
Tak jak już dziewczyny pisały poczytaj skład na srokao.pl
Co do emolientów to różne są opinie, my korzystaliśmy na samym początku, bo córka urodziła się 8 dni po terminie i miała wysuszona skórę. Potem już nie za każdym razem ale teraz np w zimie raz na jakiś czas jej dodam emolient do kąpieli. I ważne - jak stosujesz emolient do kąpieli to już nie dajesz go w smarowidle (krem, balsam jak zwał tak zwał).
U nas króluje marka Dermedic, Onlybio, DermaEco, Hipp i Bioderma (co jest na promocji w danym momencie). Do tego na odparzenia bepanthen, ale bardzo mało go zużyliśmy. Na noc zasypuje pupę mąka ziemniaczaną i to jest mój hit, bo córka 20 miesięcy i nigdy nie miała odparzenia.
Sudocrem - w naszym wypadku nie zużyliśmy próbki z niebieskiego pudełka rozdawanego w szpitalu.
Pieluszki bambiboo też u nas są hitem, one przepuszczają powietrze więc ta skóra też się tak nie odparza.
Masz na myśli pieluszki jedno czy wielorazowe?
 
Do góry