reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Ależ mi smaka zrobiłaś na taki bigos 🤤 a pytałaś się lekarza co z Twoją wydzieliną?! Wspominałaś że coś jest nie tak
Ja wychodzilam z mieszkania i ktoś w tygodniu w bloku gotował bigos. Na klatce taki ładny zapach, że ciągle mojemu gadałam że marzy mi się bigos 🙈. A co do wydzieliny powiedziała że jest ok, sprawdziła te wody płodowe i też ok.
Ale znów miesiąc czekania na kolejne usg.

Co myślicie o USG 3d? To coś więcej daje oprócz wyglądu buzi dziecka? Bo mi jakoś na tym nie zależy.
 
reklama
We wtorek idę na 4d ale tam już się obserwuje ruchy malucha itp, idę z 2 powodów.. 1 ze chciałam iść w każdej ciąży A nigdy nie poszłam A 2 ze masz strasznie płeć chce poznac:)
Ja wychodzilam z mieszkania i ktoś w tygodniu w bloku gotował bigos. Na klatce taki ładny zapach, że ciągle mojemu gadałam że marzy mi się bigos [emoji85]. A co do wydzieliny powiedziała że jest ok, sprawdziła te wody płodowe i też ok.
Ale znów miesiąc czekania na kolejne usg.

Co myślicie o USG 3d? To coś więcej daje oprócz wyglądu buzi dziecka? Bo mi jakoś na tym nie zależy.
 
Ja wychodzilam z mieszkania i ktoś w tygodniu w bloku gotował bigos. Na klatce taki ładny zapach, że ciągle mojemu gadałam że marzy mi się bigos 🙈. A co do wydzieliny powiedziała że jest ok, sprawdziła te wody płodowe i też ok.
Ale znów miesiąc czekania na kolejne usg.

Co myślicie o USG 3d? To coś więcej daje oprócz wyglądu buzi dziecka? Bo mi jakoś na tym nie zależy.
Ja mam co miesiąc 3d i 4d ale to tylko przy okazji normalnego USG, lekarz mówił że to tylko dla ładnego zdjęcia bo on lepiej dojrzy wszystko ma normalnym usg
 
Że to normalne i że ilość płynu owodniowego prawidłowa. dziękuję za gratulacje. Z mężem szukamy imienia dla chłopca. Dla córki mieliśmy wybrane ale dla syna ciężko idzie.
To podobnie jak u nas w tym przypadku 😂 Dla dziewczynki imię mamy wybrane a dla chłopca nic mi jakoś nie podchodzi 🙈
mój syn ma na imię Jan 🙂 i pamiętam jak też mieliśmy problem z wyborem 🙈
 
Ja też dla chłopca nigdy nie miałam imienia, tz mnie się podoba Dawid ale mąż się krzywił, w sumie się cieszę że u mnie test nifty pokazał że to dziewczynka u mnie w brzuszku.
Łatwiej z imieniem, chociaż córka moja 14letnia też chcę decydować i moje imię ulubione mi neguje.
Dobrze ze mam jeszcze dwa inne w zapasie.
 
Mimo że to 3 dziecko imię dla.chlopca jakoś zawsze samo się znajduje i dogadujemy się w sekundę ( łącznie z 2 imieniem) np.1 synek Artur od razu bylo wiadomo na 2 ma Marcin na.pamiątkę góry św Marcina bo tam.mi się mąż oświadczył :) 2 Bartosz bo ja mówiłam że jeśli będę mieć 2 chłopców będzie Artuś i Bartuś ;) A na 2 ma Franciszek po 1 żyjącym pradziadku ;) jeśli teraz będzie chłopiec będzie Ignas A na 2 Janusz bo nie żyjącym dziadku niestety A na dziewczynkę??? Brak porozumienia ;)
 
dla dziewczynki Łucja , dla chłopca Antoni . Lekarz jeszcze jednoznacznie nie powiedział kto u mnie w brzuszku mieszka , ale na 80% dziewczynka ❤
Mnie się od zawsze podoba Amelia, mojej córce Lea i Julia.
Chciałam aby i mąż i córka obojgu się podobało więc będzie debata, mąż jeszcze się tak nie sprzecza bo dopiero 16tc.
 
Mnie się od zawsze podoba Amelia, mojej córce Lea i Julia.
Chciałam aby i mąż i córka obojgu się podobało więc będzie debata, mąż jeszcze się tak nie sprzecza bo dopiero 16tc.
Mnie obojętnie co będzie byle zdrowe . Mam córkę 5 letnia Liwie , i to była moja pierwsza bezproblemowa ciąża , później 2 poronienia zatrzymane pod rząd , a teraz codziennie proszę Proszę Boga aby znowu się to nie powtórzyło , każda wizyta to ogromny stres , tez tak masz ? 😢
 
reklama
Mnie obojętnie co będzie byle zdrowe . Mam córkę 5 letnia Liwie , i to była moja pierwsza bezproblemowa ciąża , później 2 poronienia zatrzymane pod rząd , a teraz codziennie proszę Proszę Boga aby znowu się to nie powtórzyło , każda wizyta to ogromny stres , tez tak masz ? 😢
Imię Liwia też rozwazalam🤩 ale mąż marudzi niestety. Moja starsza córka ma na imie Nadja💗Mam to samo każde usg to mega stres, miałam co tydzień usg bo swirowalam, teraz mam co 2 tygodnie.
Ja trochę się uspokoiłam po tym teście nifty na którym wyszło że nie ma wad genetycznych. Moja lekarka mówi że będzie dobrze.
Ale i tak stres jest ogromny,kazde usg ciśnienie przed 146 moje na 96🙈
Na jakich dawkach heparyny jesteś?
Ja 0,6.
U mnie cukry ok poki co, bralam też metformine ale bardziej zapobiegawczo, już odstawiałam.
A Ty cały czas na insulinie?
 
Do góry