reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Ja kurczę mam coś takie ciężkie bolace podbrzusze i to 3 dzień z rzędu ale dzieciaki już śpią więc i ja się poloze
No w końcu dałaś znać! Super cieszę się [emoji2956] ja termin z om 12.03 zaś z usg 08.03 więc podobnie mamy [emoji4] mnie ostatnio kilka dni pod rząd głowa bolała że tylko kawa mi pomagała a dziś strasznie krocze mnie ciągnie chyba się przemęczyłam normalnie już bym spać poszła a dzieci szaleją że nawet położyć się nie można [emoji2957]
 
reklama
Dziewczyny jak przeczytałam wasze posty to mnie ciary przeszły, ile Wy musiałyście i musicie przechodzić z tymi konsultacjami ilością branych leków, po stratach.... Niewyobrażalne! Wierzę mocno że teraz już czeka Was długa prosta do szczęśliwego dnia rozwiązania.
Mnie pobolewa podbrzusze ale to chyba z przerobienia. Do tego od kilkunastu dni odczuwa ból głowy, nie jest to migrena ale taki tempy nie uporczywy ból który towarzyszy mi od kilku godzin do nawet całego dnia. Jest znośny więc nie łykam tsbsow ale odczuwalny.... Zastanawiam się czy to normalne czy nie....
 
Hehe no krocze dzisiaj też mi daje popalić 🙈 a co jakieś 3 dni łapie mnie taki ból głowy że jestem nie do życia. A dziś jak wstalam to ugotowalam sobie Ala bigos i się tak obzarlam że ledwo łażę eh 😄
Ależ mi smaka zrobiłaś na taki bigos 🤤 a pytałaś się lekarza co z Twoją wydzieliną?! Wspominałaś że coś jest nie tak
 
Ja mam z koleii ucisk na prawa nogę aż boli cała noga😩dziś jest ok, ale często tak mam, ale to prawdopodobnie dyskopatia w ciazy.
Chodzę do fizjoterapeuty ale mało pomaga, wczoraj masaże nogi, pończochy uciskowe a i tak wieczorem ból nogi i ucisk i tak mam co kilka dni. Potem przechodzi samo albo po paracetamolu jak już nie mogę dać rady.Dziś zero tych pończoch uciskowych i zero masaży a nie boli. I tak na przemian co kilka dni🤷‍♀️
Mam w części lędźwiowej skrzywienie kręgosłupa noi w ciąży wychodzi, a jak ma się taki pesel jak ja to już w ogólne 🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙉🙉🙉🙉
 
Ja przed ciążą już mialam skłonności do migren, ale teraz mam straszną nadwrażliwość na światło-muszę mieć zasłonięte okna/nosić okulary przeciwsłoneczne nawet w pochmurne dni bo inaczej mnie łapie. Tak samo, od spadku ilości tlenu w powietrzu-robi się chociaż trochę dusznij, już ból głowy. Nie mogę też oglądać większość filmów z dynamicznymi scenami i miganiem obrazu. Na szczęście teraz przynajmniej nie wymiotuję(przed ciążą mialam migreny rzadziej, ale wymiotowałam, jak na ciężkim kacu za każdym razem) :) I jak naprawdę uważam, to czasami nawet z pół dnia mnie głowa nie boli. Ale przewożenie wtedy jest zmiana ciśnienia atmosferycznego i też boli🤣 Powoli zaczynam przywykać😆
Moja siostra ma ostre migreny a zaczynają jej się przed okresem aż wymiotuje kontaktu z nią zero teraz nawet na takie specjalne masaże chodzi żeby jej chodź trochę ból uśnieżyć więc szczerze Współczuję migren!
 
Dziewczyny jak przeczytałam wasze posty to mnie ciary przeszły, ile Wy musiałyście i musicie przechodzić z tymi konsultacjami ilością branych leków, po stratach.... Niewyobrażalne! Wierzę mocno że teraz już czeka Was długa prosta do szczęśliwego dnia rozwiązania.
Mnie pobolewa podbrzusze ale to chyba z przerobienia. Do tego od kilkunastu dni odczuwa ból głowy, nie jest to migrena ale taki tempy nie uporczywy ból który towarzyszy mi od kilku godzin do nawet całego dnia. Jest znośny więc nie łykam tsbsow ale odczuwalny.... Zastanawiam się czy to normalne czy nie....
Ja dopóki nie urodzę dziecka , boje się cieszyć . Mam cholerne nadciśnienie i cukrzyce na dokładkę ... niestety odziedziczone po ojcu , 😢
Nie mam nadwagi 174 wzr 57 kg a nadciśnienie i cholerna cukrzyca na insulinie 😓😓😓 mam cały zestaw leków ,i różnie może być 😓
 
Ja dopóki nie urodzę dziecka , boje się cieszyć . Mam cholerne nadciśnienie i cukrzyce na dokładkę ... niestety odziedziczone po ojcu , 😢
Nie mam nadwagi 174 wzr 57 kg a nadciśnienie i cholerna cukrzyca na insulinie 😓😓😓 mam cały zestaw leków ,i różnie może być 😓
Wierzę, że jest ciężko ale trzeba myśleć pozytywnie. Na pewno masz bliskie osoby które wspierają Cię. My tu na forum też jesteśmy wsparciem dla siebie.
 
reklama
Do góry