reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Ja, mam ucisk na prawa nogę, cała noga boli, ale i mnie to dyskopatia w ciąży. 🙄Jak w piątek będę miała 15plus 1 tz że zaczynam 16tc? Tak liczycie?
Tak jest według aplikacji i nie które tak liczą ja liczę tydzień skończony tak jak dziś mam 17t 0d więc mam ukończony 17 tydzień a moja gin że 18 aktualnie się zaczął i tak mi w karcie zaznacza
 
reklama
To k
Tak jest według aplikacji i nie które tak liczą ja liczę tydzień skończony tak jak dziś mam 17t 0d więc mam ukończony 17 tydzień a moja gin że 18 aktualnie się zaczął i tak mi w karcie zaznacza
To ja dziś 15plus 0,czekam do ruchów dziecka,może za 2-3 tyg. coś już poczuje tylko mam łożysko na przedniej ścianie.
 
Ostatnia edycja:
Ja już od 15 tyg czułam no ale łożysko jest ok u mnie pozostaje tylko czekać na ten piękny moment to już lada moment 😊
To już w 15plus 0 czułaś ruchy?
Ja z moją córką pierwsza koło 17tc.lekarka mówi że wcześnie czułam,teraz łożysko na przedniej ścianie a czytałam że to tłumi ruchy. Nie denerwowalaby się tak jak już bym czuła🤩😜
 
Witaj, jeśli masz jakieś wątpliwości to ja z czystym sumieniem polecam szpital Raszei! Rodziłam tam 2 razy - opieka super, lekarze i pielęgniarki na poziomie. Ogromny plus dla szpitala za możliwość kąpieli w trakcie porodu co zmniejsza ból odpręża i przede wszystkim w trakcie dochodzi do szybszego rozwarcia. Twój lekarz prowadzący też jest lekarzem w Raszei?
tak, mam lekarza z Raszei;) jutro ide na wizytę
 
Ile tu jest mamus ktore czekają na 3 pociechę? Jakiej płci macie dzieci??? Od kad z ciąża wszystko ok to mnie ciekawość zżera kogo nosze pod serduchem ;)
Ja czekam na 3 dzidzie :) w domu mam już chłopca i dziewczynkę 5latka i 3 latkę. Teraz obstawiam na drugą dziewczynkę ale zobaczymy jak to sie potoczy :) na wizytę do gina idę w pon także może dowiem się kto w brzuszku siedzi :)

tak, mam lekarza z Raszei;) jutro ide na wizytę
a mogę wiedzieć jak nazywa się ten lekarz?:)
 
To już w 15plus 0 czułaś ruchy?
Ja z moją córką pierwsza koło 17tc.lekarka mówi że wcześnie czułam,teraz łożysko na przedniej ścianie a czytałam że to tłumi ruchy. Nie denerwowalaby się tak jak już bym czuła🤩😜
Domyślam się 😊 tak z synem w 16tyg a z córką w 15 tyg już czułam i teraz też w 15 tyg już poczułam i z tygodnia na tydzień coraz wyraźniejsze i mąż poczuł jak rękę przyłożył 😊 wiadomo jak ruchy czujemy to mamy tą pewność że wszystko w porządku jest 😊
 
Ile tu jest mamus ktore czekają na 3 pociechę? Jakiej płci macie dzieci??? Od kad z ciąża wszystko ok to mnie ciekawość zżera kogo nosze pod serduchem ;)
Hej ja czekam na trzecie dziecko, w domu mam dwóch chłopców, 4 latka i 2 latka. Przed zajściem w ciążę czytałam o planowaniu płci, trochę zrobiłam w tym kierunku ale szczerze nie za bardzo w to wierze. Ciekawa jestem bardzo kto mieszka w moim brzuchu. Na pierwszych prenatalnych lekarz powiedział że wygląda na dziewczynkę, ale na tak wczesnym etapie mam się nie nastawiac;) w piątek za tydzień mam wizytę to może będę już coś wiedzieć. A Ty kogo masz w domu?
 
reklama
Domyślam się 😊 tak z synem w 16tyg a z córką w 15 tyg już czułam i teraz też w 15 tyg już poczułam i z tygodnia na tydzień coraz wyraźniejsze i mąż poczuł jak rękę przyłożył 😊 wiadomo jak ruchy czujemy to mamy tą pewność że wszystko w porządku jest 😊
To mega szybko w 15tc.moja lekarka mówi że tak szybko to rzadko, ale ja mam łożysko na przodzie.
Ja, leżę i trzymam brzuszek często żeby zobaczyć ale jeszcze nie wychwytuje.czekam każdego dnia🤗
 
Do góry