reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Dziewczyny a ogólnie nie moZna pic czarnej? Ja ja pije dwa razy dziennie bo dla mnie dzień bez herbaty nie moZe istnieć (kawy nie pije w ogóle). I nie można??
Wszystko można ,ja tez pije herbate normalnie i kawe tak jak wcześniej. Od kubka czy 2herbaty swiat sie nie zawali bez przesady🙂
 
reklama
Moj tez powiedział ze przy porodzie nie będzie bo znając mnie to będę się darła na niego... 😂 ran mówi rak a raz inaczej ze chce być... oni tak naprawdę chyba sami nie wiedza czego chcą😂
Oni chyba maja większe zmiany nastrojów niż my 😂😂😂 dzisiaj siedzi mój, podchodzę pytam co taki zły. Słyszę „wydaje Ci się” wiec wychodzę na co on „a jak nie mam być zły skoro zapomniałaś ze w ciąży jesteś”. A ja ze co? Ze co zapomniałam? Na co on „więcej tej coli więcej”. 😏😏😏😏
 
Mnie czarna herbata ratowała jak miałam mdłości. Lubię czarna herbatę. Teraz pije rooibos jakos od tygodnia. Jednak nadal czasami zrobię sobie czarną.
Kurde 3 dni mnie brzuch nie bolał a teraz boli podbrzusze, nospa wzięta.

Faceci to są naprawdę z innej planety. Chciałabym żeby mój mnie wspierał był przy porodzie...marzenie.
 
Oni chyba maja większe zmiany nastrojów niż my 😂😂😂 dzisiaj siedzi mój, podchodzę pytam co taki zły. Słyszę „wydaje Ci się” wiec wychodzę na co on „a jak nie mam być zły skoro zapomniałaś ze w ciąży jesteś”. A ja ze co? Ze co zapomniałam? Na co on „więcej tej coli więcej”. 😏😏😏😏
Z colą mam to samo rano otwieram widzi to a wieczorem a gdzie ta cola co rano otwieralas 😄 No i gadanie że cola niezdrowa itp że wodę mam pić. Jak mu przetłumaczyć że ja muszę ta cole wypić 🤔
 
Z colą mam to samo rano otwieram widzi to a wieczorem a gdzie ta cola co rano otwieralas 😄 No i gadanie że cola niezdrowa itp że wodę mam pić. Jak mu przetłumaczyć że ja muszę ta cole wypić 🤔
Ja tesknie za cola, czasami mam chęć wypić cos wlasnie bardzo gazowanego ale łyk i odpadam 😒 a tak mam chęć... woda juz mi tak nie idzie jak na początku. Teraz ta herbata od paru dni codziennie wieczór. W sumie kolacji nie jem po 18.00 bo mi się nie chce tylko ta herbatka wystarczy 🙂 I tak moge stwierdzić że każda ciaza inna. Z córką cola szła litrami, z synem soki a teraz woda jak do tej pory. Sok jedynie świeżo wyciskany pomarancza z grejpfrutem, te kupne bleee nie idą... jeśli chodzi o jedzenie to zachcianki mam na słodkie. Co przed ciąża mogło dla mnie nie istnieć... a po za tym to nie mam zabardzo zajawki na jedną potrawę. Jest tak ze teraz chce np kanapkę z pasztetem i majonezem a juz następnym razem mi nie idzie.
 
Ja tesknie za cola, czasami mam chęć wypić cos wlasnie bardzo gazowanego ale łyk i odpadam 😒 a tak mam chęć... woda juz mi tak nie idzie jak na początku. Teraz ta herbata od paru dni codziennie wieczór. W sumie kolacji nie jem po 18.00 bo mi się nie chce tylko ta herbatka wystarczy 🙂 I tak moge stwierdzić że każda ciaza inna. Z córką cola szła litrami, z synem soki a teraz woda jak do tej pory. Sok jedynie świeżo wyciskany pomarancza z grejpfrutem, te kupne bleee nie idą... jeśli chodzi o jedzenie to zachcianki mam na słodkie. Co przed ciąża mogło dla mnie nie istnieć... a po za tym to nie mam zabardzo zajawki na jedną potrawę. Jest tak ze teraz chce np kanapkę z pasztetem i majonezem a juz następnym razem mi nie idzie.
Ja właśnie zjadłam kilka korniszonów i kilka łyżeczek nutelli. Na raz....
 
Z colą mam to samo rano otwieram widzi to a wieczorem a gdzie ta cola co rano otwieralas 😄 No i gadanie że cola niezdrowa itp że wodę mam pić. Jak mu przetłumaczyć że ja muszę ta cole wypić 🤔
Nie przetłumaczysz, nawet nie próbuj 😉😉🙃
Ja tez muszę a dzisiaj to miałam ochotę na szklaneczkę z lodem i dopiero co otwarta cola, jednym duszkiem wypiłam. Akurat wszedł do kuchni (bo chyba usłyszał jak otwierałam i musiałam sprawdzić czy się nie myli) 🤣🤣🤣
 
reklama
Ej wiecie.co tak leżę.i jakaś dziwna panika mnie ogarnia...boli to podbrzusze jest ten krwiak I niby mam.2 zdrowych dzieci A.co jeśli teraz będzie chore? Nie wiem przeziernosc wyjdzie zła, nie będzie kości nosowej no.milion obaw nagle...jak nigdy!
 
Do góry