reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Ja czasami bym chciała żeby mój mąż traktował mnie normalnie a nie jakbym była jakoś obloznie chora. Tego nie rób, tego nie podnosi, torebkę chce nosić aż wstyd przed ludźmi. Na badania chodzę sama bo nie wpuszczają nikogo więcej to stał pod oknem i patrzył, mówił że chciał zobaczyć monitor i czy dziecko się rusza, ludzie pewnie myśleli że to zboczeniec jakiś.. mówi do brzucha a ja tego nie chce, nie chce się aż tak przywiązywać na wypadek jakby coś się stało.
 
reklama
Czy niektórych facetów ze tak brzydko napisze poje...???
@Maybelle przepraszam ale kawał gnoja. Jakieś akcje Ci robi?! Sama sobie zrobiłaś to dziecko? Na złość jemu? No idiota! Obraził się jak mu powiedziałaś o ciąży, nie wiem czy się śmiać czy płakać. Malutki chłopiec się obraził bo jego żona zaszła z Nim w ciąże 🤦‍♀️ Ręce mi opadają. Ależ mu życie zrujnowałas, jak mogłaś? Weź potrząśnij nim bo chyba to tylko mu pomoże! Niech się chłop Zacznie angażować bo któregoś dnia może być za późno! Ale jeśli chodzi o takich to jak się dziecko urodzi to później im w druga stronę wali choć szkoda tego ze sama przezywasz ciąże. Pamiętaj, Masz nas 🤗🤗🤗 a jemu się należy porządny strzał w głowę żeby mu tam wszystko do normy wróciło 😡
 
W pierwszej ciąży też nie za bardzo się interesował, ale jeździł na badania a bynajmniej zawoził. Słuchał jak się skarżyłam że coś mnie niepokoi. A teraz jak wspomnę nawet o ciąży to warczy na mnie. Więc czuje się jakbym była winna jakieś zbrodni.
On się chyba nie umie odnaleźć z kobieta ciężarna...nie wie jaka jest jego rola. A teraz...chyba wiedział że skutkiem seksu może być dziecko...strasznie mi przykro, że nie masz w nim wsparcia. Ale czy powiedział dlaczego nie chce drugiego dziecka? Może się boi że nie poradzicie sobie czy finansowo czy życiowo z drugim dzieckiem
 
Faceci... Eh.
Mój przy porodzie nie będzie bo gada, że zaslabnie, wiec będę pierwsze dziecko rodzic sama.

Jak wczoraj mu położyłam rękę na brzuch to powiedzial że mu się w głowie od tego kręci i mu słabo. No ręce opadają. A ja się pytam a jak będzie kopać to co zemdlejesz ? To powiedział że ma nadzieję że jak będzie miał rękę to nie kopnie.
Haha niech się nie zdziwi😂 mojego męża w nocy dziewczyny zawsze kopały po plecach i do dzisiaj mówi że go kręgosłup od tego boli😂
 
Bardzo mi przykro że tak jest, może zabrzmi to nie delikatnie, ale sama se tego dziecka nie zrobiłaś . Nigdy nie zrozumiem takich facetów, jak wsadzić to umie ale pozniej jakies fochy . Moja przyjaciółka jest w podobnej sytuacji,zaszła z drugim dzieckiem w ciaze w maju od tamtej pory maz z nia nie rozmawia do dzis ,tylko tak powiedzmy służbowo. 🤦‍♀️ niektórzy mężowie zdecydowanie nie zasługują na takie żony i ja to bym normalnie gniotła takich jak karaluchy🤗
Oj ja też bym głowę suszyła ale miejmy nadzieję że im się odmieni potem☺️
 
Ja czasami bym chciała żeby mój mąż traktował mnie normalnie a nie jakbym była jakoś obloznie chora. Tego nie rób, tego nie podnosi, torebkę chce nosić aż wstyd przed ludźmi. Na badania chodzę sama bo nie wpuszczają nikogo więcej to stał pod oknem i patrzył, mówił że chciał zobaczyć monitor i czy dziecko się rusza, ludzie pewnie myśleli że to zboczeniec jakiś.. mówi do brzucha a ja tego nie chce, nie chce się aż tak przywiązywać na wypadek jakby coś się stało.
Nie narzekaj tylko korzystaj😁ja miałam tak w pierwszej ciąży i tęsknię za tym bo teraz trzecie to oooo jak z górki 😂
 
Nie narzekaj tylko korzystaj😁ja miałam tak w pierwszej ciąży i tęsknię za tym bo teraz trzecie to oooo jak z górki 😂
Jeju pamiętam pierwsza ciąże ☺️ Jak mąż chodził, skakał koło mnie. Teraz dwójka dzieci. Wszystko jakoś inaczej. Wiadomo pyta jak się czuje itp. Zawozi na wizyty, idzie ze mną, ogląda zdjęcia choć mało na nich widzi 😆 a jak dwa dni temu przykladalam detektor do brzucha, wszedł akurat do sypialni i krzyknął „przecież to może dziecko stresować. Nie rób za często”. 😏
Ale i tak inaczej niż za czasów pierwszej ciąży. Teraz więcej dziećmi się zajmuje, kiedy tylko może. Narzekać nie mogę ale jak wspomnę to co było wtedy to jest różnica.
 
Haha niech się nie zdziwi😂 mojego męża w nocy dziewczyny zawsze kopały po plecach i do dzisiaj mówi że go kręgosłup od tego boli😂
Pierwszy syn to naprawdę się mało ruszał, ciężko było mu wyczuć jak rękę przykładał. Takie delikatne muśnięcia ale za to drugi nadrobił 😂 ten kopał jak szalony dla odmiany. W nocy czuł to nawet mąż właśnie
 
reklama
O zdradę nawet go nie podejrzewam. Nie mam nawet podejrzeń. Wiem, że różnie z tym bywa, ale tutaj kwestia jest typowo związana z ciąża. On jej po prostu nie chce. Miało być tylko jedno dziecko a tu niespodzianka i będzie dwoje.boli jego zachowanie, aż się wczoraj popłakałam bo ileż człowiek może w sobie to dusić. Łzy same płynęły nie mogłam już zahamować. Tyle czasu wstrzymywałam emocje. Ze w końcu wszystko puściło. Nie wiem jak będzie dalej. Ja będę Żyła tak by dziecko urodzić. A co on z tym zrobi to nie wiem...
No to juz całkiem słabo. Powiem tak przypadek z mojej rodziny. Po pierwszym dziecku zaczął się związek psuć. Kobieta chciala drugie bo myslala ze sie poprawi maz i będą wkoncu szczęśliwi, tez nie chciał drugiego , do dziś ,a są już po rozwodzie bo w ciazy ja zostawił, nie akceptuje tego drugiego syna. Nie mówię ze podobna sytuacja , tylko facetów ciężko zrozumieć. Nie wiem od czego to zależy i wgl. Trzymaj się ❤
 
Do góry