reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Cześć Dziewczyny. Nieśmiało się u Was melduje 😁 Mam 31 lat, aktualnie jestem w 11t6d, to moja 5 ciąża. Niestety poprzednie cztery straciłam. Ale teraz jestem naprawdę dobrej myśli 😀. Badania prenatalne mam za tydzień 9.09. Czytam Was od samego początku, ale jakoś bałam się dołączać żeby nie zapeszyc. Widziałam, że pisalyscie o detektorach tętna. Ja kupiłam i już od niedzieli słyszę serduszko mojego maleństwa. To jest takie cudowne i bardzo uspokajające bo teraz codziennie mogę sprawdzać czy wszystko jest w porządku. 😀
Cześć :) gratulacje!
Jaki detektor kupiłaś?
 
Cześć Dziewczyny. Nieśmiało się u Was melduje [emoji16] Mam 31 lat, aktualnie jestem w 11t6d, to moja 5 ciąża. Niestety poprzednie cztery straciłam. Ale teraz jestem naprawdę dobrej myśli [emoji3]. Badania prenatalne mam za tydzień 9.09. Czytam Was od samego początku, ale jakoś bałam się dołączać żeby nie zapeszyc. Widziałam, że pisalyscie o detektorach tętna. Ja kupiłam i już od niedzieli słyszę serduszko mojego maleństwa. To jest takie cudowne i bardzo uspokajające bo teraz codziennie mogę sprawdzać czy wszystko jest w porządku. [emoji3]
Witaj..tym razem na pewno będzie dobrze ;)
Hej jak u ciebie ,cały dzień o was myślę [emoji846]
Też się martwię
 
Cześć Dziewczyny. Nieśmiało się u Was melduje 😁 Mam 31 lat, aktualnie jestem w 11t6d, to moja 5 ciąża. Niestety poprzednie cztery straciłam. Ale teraz jestem naprawdę dobrej myśli 😀. Badania prenatalne mam za tydzień 9.09. Czytam Was od samego początku, ale jakoś bałam się dołączać żeby nie zapeszyc. Widziałam, że pisalyscie o detektorach tętna. Ja kupiłam i już od niedzieli słyszę serduszko mojego maleństwa. To jest takie cudowne i bardzo uspokajające bo teraz codziennie mogę sprawdzać czy wszystko jest w porządku. 😀
Hej witaj 🙃 jestes na specjalnych lekach? Jaka jest teoja historia poronien wiadomo dlaczego? Tez jestem po przejsciach 😊
A ztym detektorem to mam nadzieje ze moj poprostu zepsuty jest. Przed chwilą znowu próbowałam i nie znajduje 🤦‍♀️ raczej robie to dobrze powoli mniej wiecej wiem gdzie itd... u mnie dzis 11w6d czyli identycznie jak u ciebie 😜 jutro mam prenatalne i bedzie wszystko jasne
 
reklama
Do góry