reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Nie mogę sobie z tym poradzić... A w dzień jem mało... Ostatnio dwu daniowy obiad mialam na obiad i jeszcze na kolację i jeszcze mój partner dojadl po mnie. O godzinie 22 kolejny posiłek a w nocy jakiś koszmar - głód jakbym nie jadła wcale.
Mam tak samo... już zaczęłam robić kanapki na noc 🙈 wstaję ok 2 razy na jakiegoś banana, jogurt czy kanapkę. I właśnie za dnia jest w miarę ok, a noc to koszmar...
 
reklama
Mam tak samo... już zaczęłam robić kanapki na noc 🙈 wstaję ok 2 razy na jakiegoś banana, jogurt czy kanapkę. I właśnie za dnia jest w miarę ok, a noc to koszmar...
O północy muszę zrobić sobie kanapkę bo nie zasnę no i cukier 98
W poprzedniej ciąży miałam taki sam wynik ale na szczęście nie miałam cukrzycy
 
Jutro o 11 mam badania prenatalne. Szkoda, że krew w innym miejscu pobierają. Oby nie było przepukliny. Natalii ta fizjologiczna wchłonęła się więc też mam nadzieję. Dobrze lekarka jej radziła żeby nic nie czytać w necie bo ja przez to mam czarne scenariusze.
Zjem coś słodkiego tak jak radzicie 😘
 
Ja po posiłku godzinę cukier mam 90. Szkoda że rano tak nie mam[emoji6]
Łudzę się jeszcze że częste jedzenie mi pomoże i ten cukier zmaleje rano, bo tylko z nim mam problemy jak się okazuje...
 
Ja też mam nadzieję że będzie ok. Bo mam już wybrany szpital a tam nie przyjmują z cukrzyca ciążowa. Więc musiałabym wybrać gorszy
 
reklama
Cześć Dziewczyny. Nieśmiało się u Was melduje 😁 Mam 31 lat, aktualnie jestem w 11t6d, to moja 5 ciąża. Niestety poprzednie cztery straciłam. Ale teraz jestem naprawdę dobrej myśli 😀. Badania prenatalne mam za tydzień 9.09. Czytam Was od samego początku, ale jakoś bałam się dołączać żeby nie zapeszyc. Widziałam, że pisalyscie o detektorach tętna. Ja kupiłam i już od niedzieli słyszę serduszko mojego maleństwa. To jest takie cudowne i bardzo uspokajające bo teraz codziennie mogę sprawdzać czy wszystko jest w porządku. 😀
 
Do góry