reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Ja korzystam ze strony bo nie potrafię ogarnąć jakie mam hasło jak ściągnęłam apke 😂tu się zalogowałam przez gmaila a to hasło w apce nie działa 🤪 jaka będziecie mieć różnice wieku między dzieciaczkami?
 
reklama
Niestety przez tego wirusa pracodawcy będą teraz wyciskać jak cytrynkę. I podejrzewam że dopóki będzie tak jak teraz to będą to wykorzystywać jak najdłużej. Osobiście dużo moich znajomych potrąciło pracę co kilkanaście lat w jednym miejscu robili.np samochodówka czy samolotówka. U mnie w mieście części robią. A jak nie ma lotów dużo to i części nie potrzeba i tak w kółko się nakręca
wiem o co chodzi, koleżanki maz jest serwisantem w firmie ktora składa samochody i tez duzo swoich oddziałów niestety musieli zamknąć :( ale to ruszy! I zaraz znowu sie zaczną przyjęcia! Przynajmniej na to liczę. U mojego meza w firmie tez mocno dało sie odczuć skutki korony jak samoloty nie lataly. Połowa ich dochodów to transport lotniczy ;/
 
Ja korzystam ze strony bo nie potrafię ogarnąć jakie mam hasło jak ściągnęłam apke 😂tu się zalogowałam przez gmaila a to hasło w apce nie działa 🤪 jaka będziecie mieć różnice wieku między dzieciaczkami?
Ja mam 21 miesięcy między pierwszą i drugą i jak będzie wszystko ok to teraz będzie 22 miesiące między drugą a trzecią
 
wiem o co chodzi, koleżanki maz jest serwisantem w firmie ktora składa samochody i tez duzo swoich oddziałów niestety musieli zamknąć :( ale to ruszy! I zaraz znowu sie zaczną przyjęcia! Przynajmniej na to liczę. U mojego meza w firmie tez mocno dało sie odczuć skutki korony jak samoloty nie lataly. Połowa ich dochodów to transport lotniczy ;/
Ja też mam nadzieję że ruszy spowrotem wszystko pewnie nie od razu na takim poziomie ale ruszy. Bo to na dłuższą metę nie da się tak żyć. Gdzie lekarz przez telefon no ludzie 🤦 mój wujek jest pilotem to on więcej siedzi w domu jak lata no ale co zrobić.
 
reklama
Też uważam że u nas jest dobrze. Moja koleżanka z Anglii niedługo przed porodem mogła pójść dopiero na chorobowe bo tam tak jest. Ale jeśli chodzi o karmienie w czasie pracy to np ja nie znam takiej gdzie to uznają przynajmniej nie słyszałam po znajomych. Ale pewnie dużo zależy od pracodawcy poprostu
W mojej pracy uwzględniają bez problemu, trzeba mieć tylko papierek od lekarza o karmieniu. I spoko, póki dziewczyny korzystają z tego z rozsądkiem. Ale daj palec a wezmą całą rękę - rekordzistka karmi 5-letnie dziecko 🤦🏻‍♀️ a potem nic dziwnego, że pracodawcy nie chcą tego uwzględniać....
 
Do góry