reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Byłam na wizycie na NFZ, nie chce być inaczej, wczesna ciąża. 3-4 tydzień. Coś mi się wydaje że owulacja mi się przesunęła i jest bobo. Rozmawiałam z p. dyrektor i może jakoś to będzie. Ona kazała się cieszyć. Normalnie podeszła do tego 100x lepiej niż ja.
Super wieści Gratuluję kochana 😍😍
 
reklama
Dziękuje ❤️ Bardzo się boje , bo już 2x poroniłam ... , i staramy się teraz o drugie dziecko z mężem , ciąża z córeczka tez była zagrożona i praktycznie cała musiałam leżeć 😢
Wspolczuje a tu u nas duzo kobiet jest po poronieniu, ja poronilam 3 razy 🙄. Teraz mysle ze juz bedzie dobrze mam odpowiednie leki i zabezpieczona na wszystkie wypadki. Chociaz i to moze nie pomoc to nie jest zalezne od nas 😊
 
Dziewczyny które bierzecie heparyne to z jakich powodów? Bo ja powinnam brać acard tak mi mówiła Pani ginekolog. A jak się kiedyś konsultowałam z innym ginekologiem to mówił i o zastrzykach i o tabletach czyli jedno i drugie. Ale ja to dlatego że miałam zespół HELLP, a on objawia się małą ilością płytek krwi.
Mi zostala przepisana heparyna z powodu mutacji PAI1 oraz wysokiej homocysteinie. Problemy z krzepliwością krwi. Mój ginekolog tez napoczatku twierdzil ze acard wystarczy ale na szczescie mialam zlecenie na piśmie po konsultacji genetycznej. Moze spróbuj do innego lekarza się udać? Z lekarzami tez roznie bywa 🤦‍♀️
 
reklama
Do góry