reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Hej kochana, narazie tylko spontanicznie tutaj zawitam bo jestem po przejściach i po prostu się boję rozwoju sytuacji i na dobre zagoszcze już po usg Ale mam pytanie czy ma którąś z was taki sluz lub jakby pochodzący pod żółty? No może nie taki żółty Ale nie jest idealnie biały tylko taki leciutko pod żółty .
 
reklama
Hej kochana, narazie tylko spontanicznie tutaj zawitam bo jestem po przejściach i po prostu się boję rozwoju sytuacji i na dobre zagoszcze już po usg Ale mam pytanie czy ma którąś z was taki sluz lub jakby pochodzący pod żółty? No może nie taki żółty Ale nie jest idealnie biały tylko taki leciutko pod żółty .
Rozumiem że nikt nie ma ? Kurczę boję się że to zwiastun czegoś złego
 
Umówiłam się do ginekologa do którego chce chodzic dopiero na 30.07- najwcześniejszy termin.
Wcześniej chce zobaczyć czy jest serduszko do jakiegoś innego gina. W którym tygodniu idziecie żeby była pewność że serducho będzie widoczne? Z Synkiem byłam 6t+5dni. I było wszystko pięknie już widać. I nie wiem czy czekać tak długo czy wcześniej też zobaczę.
 
reklama
Umówiłam się do ginekologa do którego chce chodzic dopiero na 30.07- najwcześniejszy termin.
Wcześniej chce zobaczyć czy jest serduszko do jakiegoś innego gina. W którym tygodniu idziecie żeby była pewność że serducho będzie widoczne? Z Synkiem byłam 6t+5dni. I było wszystko pięknie już widać. I nie wiem czy czekać tak długo czy wcześniej też zobaczę.
Hejo lepiej żebyś się zmieściła do 10 tygodnia. Ja idę w środę wiem ze szybko może ale muszę bo chce wziąść l4 a opiekę mam do końca czerwca na dzieci. Pracuje zagranica w cechach i nie chce poprostu sie narażać. Też mam nadzieję że już coś zobacze. Musimy być dobrej myśli dziewczyny. Dobrze zE mamy tu siebie i możemy sobie pogadać na różne tematy 🙂😙
 
Do góry