reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Wszystko jest możliwe. Ja robiłam dzień przed miesiączka wyszedł negatywny. Dopiero dzień po terminie wyszła mi blada kreska ja Pink teście. Cykle miałam 31 dniowe
Dziewczyny robiłam wczoraj test, wyszedł negatywny, @ ma być 29 czerwca. Czy to możliwe, że wyszedł negatywny mimo ciąży? Odczuwam dziwne bóle brzucha,piersi i jest mi niedobrze. Może któraś miała podobnie.[emoji4]
Screenshot_20200627_162602_com.android.gallery3d.jpeg
 
reklama
No właśnie jak to jest z tymi testami.
Mnie korci strasznie żeby codziennie robić 😅. Majątek stracę.
Jutro mam 25 dzień cyklu przy owulacji koło 14 dnia, robiłam testy i wszystkie objawy owulki były. Cykle mam od 25-35 dni nawet 🤔.

Myślicie ze test już może coś pokazać?
Z poprzednimi ciążami robiłam koło terminu miesiączki i były blade ale widoczne kreski.

Też tak miałam, ostatni test zrobiłam wczoraj albo przedwczoraj ;) ja osobiście nadal jestem w szoku że jestem w ciąży ... Chyba najgorsza jest niepewność. Będzie dobrze.

Wpadłam na pewien pomysł, z tych domowych, co by pokryć moje siwizny ... Ehh 38 lat i siwe włosy, tragedia ... No ale do sedna, zmieniłam kawę, zagotowałem trochę wody w garnku, dodałam 2 łyżki kawy, zmiksował pomidora ... Jak kawa wystygła, przez sito, pomidor też, połączyłam klarowną kawę bez fusow z przecedzonymi pomidorami ;) nalozylam płukankę -srednio złapało :D więc wymyśliłam że polacze moja maskę z fusami i odrobiną kawy rozpuszczalnej :D i teraz trzymam na głowie to cudo ...
 
Wszystko jest możliwe. Ja robiłam dzień przed miesiączka wyszedł negatywny. Dopiero dzień po terminie wyszła mi blada kreska ja Pink teście. Cykle miałam 31 dniowe Zobacz załącznik 1140033

Zależy kiedy była owulacja, przez różne czynniki zewnętrzne i wewnętrzne mogła się przesunąć, dlatego dopiero po dniu spodziewanej @ wychodzi test ... Ale lekarzem nie jestem
 
Ja po wizycie pęcherzyk jest więc czekamy dalej czy wszystko pójdzie okej kolejna wizyta 10 lipca pozdrawiam
 
No u mnie jak pisałam zależy od kalkulatora :D raz 01, raz 02 a raz 05 :D wg aplikacji ciąża +, mam termin na 02 marzec, więc powinnam być w 4tyg i 5dniu ciąży :D ten czas tak wolno idzie, chciałabym by minęły już 3 msc ;)
U mnie ciężko obliczyć bo mam super nieregularne cykle także kalkulator pokazuje 3,4 marca zobaczymy 10 może prędzej bd wiadomo oby tylko dalej wszystko było ok. 😉😉☺️☺️ o tak ja już bym chciała żeby był 10 lipiec 🙈🙈
 
reklama
Do góry