reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
nadjaN ja wczoraj sobie poleżałam, ale nospa, magnezik też były i mi przeszło, ale brzuch nieźle bolał i twardy był. Dziś mnie za to głowa boli.
U mnie płeć niby dziewczynka w 13tc, teraz zapomniałam zapytać, więc czekam na wynik amnio tam czarno na białym będzie. No i usg połówkowe za 2 tygodnie.
Też lubię pić melise, ale nie zwróciłam na to uwagi :p
Właśnie kupiłam więc mam nadzieje zasmakuje, lubię pić koper włoski w lidlu jest ta herbatka, ogólnie te na trawienie i gardło też, a najbardziej to lubię te herbatki na laktację, ale ro potem😉
Kupiłam już trochę ciuszków w lumpie i pepco na wyprzedaży, więc lepiej żeby dziewczynka została, imienia jeszcze nie mamy jest za to cały kapelusz propozycji na karteczkach - dosłownie😉
 
nadjaN ja wczoraj sobie poleżałam, ale nospa, magnezik też były i mi przeszło, ale brzuch nieźle bolał i twardy był. Dziś mnie za to głowa boli.
U mnie płeć niby dziewczynka w 13tc, teraz zapomniałam zapytać, więc czekam na wynik amnio tam czarno na białym będzie. No i usg połówkowe za 2 tygodnie.

Właśnie kupiłam więc mam nadzieje zasmakuje, lubię pić koper włoski w lidlu jest ta herbatka, ogólnie te na trawienie i gardło też, a najbardziej to lubię te herbatki na laktację, ale ro potem😉
Kupiłam już trochę ciuszków w lumpie i pepco na wyprzedaży, więc lepiej żeby dziewczynka została, imienia jeszcze nie mamy jest za to cały kapelusz propozycji na karteczkach - dosłownie😉
Ważne że już jest lepiej. Mnie dziś brzuch trochę boli ale to chyba znów związane z tym że nie mogę wypuścić gazów. Tym bardziej że jak leżę jest dobrze. 😊 Ale za to młoda dziś po kawałku ciasta się uaktywniła że raz po raz ją czuje że się porusza 😂
 
nadjaN ja wczoraj sobie poleżałam, ale nospa, magnezik też były i mi przeszło, ale brzuch nieźle bolał i twardy był. Dziś mnie za to głowa boli.
U mnie płeć niby dziewczynka w 13tc, teraz zapomniałam zapytać, więc czekam na wynik amnio tam czarno na białym będzie. No i usg połówkowe za 2 tygodnie.

Właśnie kupiłam więc mam nadzieje zasmakuje, lubię pić koper włoski w lidlu jest ta herbatka, ogólnie te na trawienie i gardło też, a najbardziej to lubię te herbatki na laktację, ale ro potem😉
Kupiłam już trochę ciuszków w lumpie i pepco na wyprzedaży, więc lepiej żeby dziewczynka została, imienia jeszcze nie mamy jest za to cały kapelusz propozycji na karteczkach - dosłownie😉
My też mamy problem z imieniem, zwłaszcza, że mąż hiszpan a mieszkamy we Francji :-D więc szukamy imienia międzynarodowego, łatwego w wymowie.;)
 
reklama
Do góry