reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Dziewczyny jak samopoczucie w tym tygodniu? 😉 Ustępują powoli objawy pierwszego trymestru?

u mnie to wręcz się nasilają 😂 mdłości mam jeszcze gorsze, wymiotuje już codziennie, rano obowiązkowo i czasem dodatkowo po południu i w nocy. Zgaga nie przechodzi po niczym, a powoduje ją niemal wszystko... woda wywołuje wymioty... zmęczenie nie daje życ 😆
lekarz stwierdził, że muszę uzbroić się w cierpliwość i czekać aż poziom BhCG opadnie 😒
 
reklama
Dziewczyny jak samopoczucie w tym tygodniu? 😉 Ustępują powoli objawy pierwszego trymestru?
U mnie tez zdecydowanie lepiej. Mniejsze zmęczenie, jedna drzemka jest w dzien, w nocy spac nie mige ale to chyba ze stresu przed badaniem... Mdlosci sa ale mniejsze zdecydowanie, moge juz kanapke zjesc i nawet herbatę wypic 🙃, glod większy, brzuch ostatnio mniej boli. I tak sobie myślę jak tak jak teraz bede przechodzic ciaze cała reszte to moze byc 😁 a co najgorsze to mam pełno wyprysków na twarzy, ja nawet m mlodosci nie maialam problemow z cera a t e az czoło az mnie boli 😅
Ciekawe czy dzis lekarz cos wspomni na temat płci 😜 chcialabym uslyszec ze na 100 % bedzie? Obojetnie juz teraz ja sie martwie zeby bylo wszystko dobrze a o plci nie myślę ze chlopak czy dziewczyna, mam oboje w domu wiec dla mnie to bez roznicy 😜
Trzymajcie dzis kciuki zeby popierwsze zawalu nie dostala do 16.00 a po drugie żeby badania byly ok 😏
 
Jutro o 11 mam badania prenatalne. Szkoda, że krew w innym miejscu pobierają. Oby nie było przepukliny. Natalii ta fizjologiczna wchłonęła się więc też mam nadzieję. Dobrze lekarka jej radziła żeby nic nie czytać w necie bo ja przez to mam czarne scenariusze.
Zjem coś słodkiego tak jak radzicie 😘
[/QU
dokładnie lepiej nie czytać 🙂trzymam kciuki
 
Ja od rana niby lepiej się czuje, nawet ćwiczyć zaczęłam😊. Ale po poludniu przychodzi zmęczenie i ból głowy😢. A wieczorem napady obżarstwa🙈. Myślę, że stąd ten cukier 97 bo dzień wcześniej wieczorem zjadłam pizze, 2 pączki, eklera i wafelka, a było to ok 21
Brzmi jak moja dieta :)

Ja już też lepiej, ale mam często bóle głowy. Boli mnie też podbrzusze a od wczoraj piersi. Apetyt za to dopisuje :) moja suńka daje mi popalić, bo dostała pierwszej cieczki :)
 
U mnie 13t0d apetyt ogromny rzodkiewkę mogłabym jeść non stop ze śmietaną świeża na ogrodzie więc jem na potęgę za to zaparcia ech brzuch raczej krocze boli jak się przemęczę ale tak ogólnie nie mogę narzekać 😊
 
reklama
Brzmi jak moja dieta :)

Ja już też lepiej, ale mam często bóle głowy. Boli mnie też podbrzusze a od wczoraj piersi. Apetyt za to dopisuje :) moja suńka daje mi popalić, bo dostała pierwszej cieczki :)

Nasza jest przed cieczką i jak zawsze w tym czasie robiła się bardzo spokojna, przytulała się i łasiła, tak teraz zupełnie w drugą stronę. Włączył się jej tryb szczeniaczka...biega jak szalona, podgryza nas po rękach i nogach i generalnie jest ciężka do opanowania, a 30 kg skaczące na Ciebie z impetem, jak leżysz w łóżku bywa niebezpieczne. Pani weterynarz stwierdziła, że może to być przez to, że czuje moje hormony ciążowe i jest zdezorientowana. Wiedziałam,że ciąża wpłynie na męża, ale nie spodziewałam się, że na psa też 😂🙈
 
Do góry