reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Dziewczyny jak radzicie sobie z brakiem kupy u dziecka? Ciepła kąpiel, masaże brzucha, termofor nic nie działa. Dzisiaj 7 dzień jak brak kupy, już nie wiem co robić. Miałam wcześniej taki problem, ale załatwiał się co 4 dni, najdłużej 6 dni nie było, a dzisiaj już siódmy i nic. Nie chciałabym jeszcze czopków używać, może wy macie jakieś inne sposoby.
 
reklama
Dziewczyny jak radzicie sobie z brakiem kupy u dziecka? Ciepła kąpiel, masaże brzucha, termofor nic nie działa. Dzisiaj 7 dzień jak brak kupy, już nie wiem co robić. Miałam wcześniej taki problem, ale załatwiał się co 4 dni, najdłużej 6 dni nie było, a dzisiaj już siódmy i nic. Nie chciałabym jeszcze czopków używać, może wy macie jakieś inne sposoby.

My dostaliśmy debridat od lekarza. Ale powiem jedno - szczepienie na rotawirusa tak poruszyło młodą że od tego czasu kupa codziennie i to nawet kilka razy
 
My dostaliśmy debridat od lekarza. Ale powiem jedno - szczepienie na rotawirusa tak poruszyło młodą że od tego czasu kupa codziennie i to nawet kilka razy
My też braliśmy debridat 3 tygodnie. U nas tez po rotawirusie kupy codziennie czasem nawet dwa😅powiedziałam to lekarce ale ona twierdzi ze to nie ma związku. ...... nie wiem może w końcu układ pokarmowy dojrzał akurat w tym czasie 🙈
Ja jeszcze podawalam wodę pomiędzy karmieniami i czasem masowałam odbyt.
 
My dostaliśmy debridat od lekarza. Ale powiem jedno - szczepienie na rotawirusa tak poruszyło młodą że od tego czasu kupa codziennie i to nawet kilka razy
No niestety u nas po Rotawirusie nic się nie zmieniło. Po 25 idziemy na drugą dawkę może wtedy🤔
Do 6 tygodnia robił codziennie, a później tak nagle coś się zblokował i takie dziwne historie.
 
My też braliśmy debridat 3 tygodnie. U nas tez po rotawirusie kupy codziennie czasem nawet dwa😅powiedziałam to lekarce ale ona twierdzi ze to nie ma związku. ...... nie wiem może w końcu układ pokarmowy dojrzał akurat w tym czasie 🙈
Ja jeszcze podawalam wodę pomiędzy karmieniami i czasem masowałam odbyt.
Dzięki, też spróbuję podawać wodę między kamieniami.
 
Dziewczyny jak radzicie sobie z brakiem kupy u dziecka? Ciepła kąpiel, masaże brzucha, termofor nic nie działa. Dzisiaj 7 dzień jak brak kupy, już nie wiem co robić. Miałam wcześniej taki problem, ale załatwiał się co 4 dni, najdłużej 6 dni nie było, a dzisiaj już siódmy i nic. Nie chciałabym jeszcze czopków używać, może wy macie jakieś inne sposoby.
A to jak tak długo nie robi kupy to nie męczy go brzuszek i bąki? Nie płacze Ci z tego powodu? Bo moja jak nie zrobi jeden dzień kupy to się pręży ciągle, bo bąków nie umie puścić i się wyrobić i jest marudna. Wtedy podaje jej przed karmieniem Espumisan i do kilku godzin zrobi kupkę.
 
reklama
No niestety u nas po Rotawirusie nic się nie zmieniło. Po 25 idziemy na drugą dawkę może wtedy🤔
Do 6 tygodnia robił codziennie, a później tak nagle coś się zblokował i takie dziwne historie.
U nas po rotawirusie, który był we wtorek też nic nie ruszyło 😜 Jedynie miała gorączkę w nocy 38,5 st i była ciężka nocka. Szczepiłysmy się 6w1.
 
Do góry