reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Ja dzisiaj mam okropne nudnosci, to chyba najgorszy ze wszystkich dotychczasowych dni. Jeszcze do tego noc zarwana. Odliczam godziny do powrotu meza z pracy. Mialam nadzieje, ze w tej ciazy takie nieprzyjemnosci mnie omina, no ale z poczatkiem 9 tyg. tylko sie nasilily. W przyszlym tygodniu lece sama z malym do Polski i juz sie martwie jak to bedzie.
 
A mi wszystkie objawy odeszły ból głowy, senność, nudności, kłucie brzucha, syfy na twarzy i czuje się SUPER [emoji16][emoji16]
Tylko brzuszek widać oby tak do końca :) w
IMG_7117.JPG
 
a ja mam od kilku dni nadety brzuch i ciagle czuje jakies lekkie bole w podbrzuszu .... ni to klucia ni skurcze ni ciągnięcie ... zupelnie nie umiem przypisac nazwy tym bólom zeby chociaz pogooglować :( a jeszcze dzis brzuch mi wysadzilo jak za godzinę mam przymiarke sukni ślubnej :o dzis sie chyba w nia nie zmieszcze... ;) jak żyć :)
Kiedy ślub? Ja w przyszłym roku w październiku i miałam upatrzona sukienkę ale nie kupiłam ho boję sie ze po urodzeniu moge sie w nia nie zmieścić więc będę kupować chyba na wariata kilka miesięcy przed ślubem.
 

wlasnie zaparc nie mam, wzdec tez nie.. ale faktycznie przyjrze sie jedzeniu... choc u mnie dieta jednostajna - glownie rosol
Ślub za 3 tygodnie... i ciąża zagrożona polegująca :( wiec ciezka sprawa, ale na przymiarke musialam sie na chwilę wymknąć ... A do pazdziernika to juz wrocisz do formy ;) mysle ze w wakacje, po porodzie na spokojnie cos wybierzesz jak sylwetka juz bedzie szla w dobra strone ;)
 
Tu wlasnie nie chodzi o pieniadze, pracuje w 2 szkolach w jednej mam umowy na czas nieokreslony ale w drugiej we wrzesniu podpiauje nowa, jesli chce miec mozliwosci powortu to obydwu to w tej Gdzie mi sie konczy umowa Musze popracowac zeby pokazac ze mi zalezy. W tej drugie zad od wrzesnia mam 1kl I tez lepiej zeby dzieci mnie poznaly bo ja pozniej do nich wroce. Mam nadzieje, ze do grudnia wytrzymam
Troche szkoda zostawiac dzieci w grudniu... u nas dyrektorka jak wie o.ciazy swoich nauczycielek to nie daje klasy bo szkoda po prostu dzieci... zmiana Pani w trakcie 1 klasy nie jest fajna..
 
Kiedy ślub? Ja w przyszłym roku w październiku i miałam upatrzona sukienkę ale nie kupiłam ho boję sie ze po urodzeniu moge sie w nia nie zmieścić więc będę kupować chyba na wariata kilka miesięcy przed ślubem.
kupowałam suknię ślubną 4 miesiące przed ślubem :) wszystko było na czas przygotowane, luz. :) U mnie w salonie babki mówiły że sukienkę można spokojnie o 1 rozmiar powiększyć, bo jest zapas materiału i jak w odpowiednich miejscach się poprawi to nie ma problemu.
 
reklama
Troche szkoda zostawiac dzieci w grudniu... u nas dyrektorka jak wie o.ciazy swoich nauczycielek to nie daje klasy bo szkoda po prostu dzieci... zmiana Pani w trakcie 1 klasy nie jest fajna..

No coz szczerze mowiac trudno. Ja mam prawo wziac klase bo co innego mialabym robic? Na l4 tsz isc nie chce. Poza tym ciaza Moze sie zdarzyc w kazdej chwili a Ja do nich wroce za rok w maju Czyli w 2 klasie.
 
Do góry