reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Ja już mu mówiłam w 5 tygodniu to mnie uspokaja i mówił jak wymioty przyjdą to imbir a mi nic w pierwszej ciąży to wogole zero objawów plamienie które brałam za miesiączkę także dowiedziałam się o ciąży gdzieś już jak byłam w 10 tygodniu :) teraz test już zrobiłam w 3 tygodniu hehe i wtedy był tako zły czas bóle brzucha zawroty glowy itd ale od tamtej pory nic... Ale spie na lewym boku nie wiem mam jakieś obawy... Po wizycie będę spokojniejsza



f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
No to skoro pierwsza tak samo przechodzilas to się nie ma czym martwić [emoji3526]
Milii Ja sie chetnie zamienie :( wymiotuje dziennie nawet po kilka razy, nam juz dosc wszystko mnie boli. Dzis do tego jeszcze okropny bol glowy :( czuje sie jak scierwo a niedlugo do pracy... odliczam dni do 2trymestru
O ja też i jeszcze z tym do pracy chodzę, tylko patrzeć kiedy pierwszy haft tam zaliczę [emoji12]


Muszę się odzwyczaic od dużych zakupów, bo wracałam z chłopakami, zaliczylismy sklep i jak zwykle z siatami, niby nic a zawsze się uzbiera trochę...
 
Hmmm.....100%płatne......no chyba ze tak:/

Tu wlasnie nie chodzi o pieniadze, pracuje w 2 szkolach w jednej mam umowy na czas nieokreslony ale w drugiej we wrzesniu podpiauje nowa, jesli chce miec mozliwosci powortu to obydwu to w tej Gdzie mi sie konczy umowa Musze popracowac zeby pokazac ze mi zalezy. W tej drugie zad od wrzesnia mam 1kl I tez lepiej zeby dzieci mnie poznaly bo ja pozniej do nich wroce. Mam nadzieje, ze do grudnia wytrzymam
 
Przez te brak objawów nie czuje wogole tej ciąży... Tak jak bym nie była na prawdę nic mi nie przeszkadza żadne zapachy cały dom wysprzatalam chyba się wezmę za mycie okien.. Żadnych boli nic nie wiem powinnam się cieszyć ale uspokoje się po wizycie zostało 7 dni... Mąż pojechał zostalysmy same z córką.

Co do wagi to ja z córką przytyłam ponad 30 kg rok temu schudłam do 45 kg ale zdążyłam przytyć także teraz zaczynałam od wagi 62 kg na wizycie w 5 tygodniu obecną waga 62-63 zależy kiedy się ważę... Mam tylko nadzieje ze przytyje Mac do 68 kg bo potem ciężko zrzucić u mnie pewnie znów cc bo już jedna miałam.

f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
Nie martw sie brakiem objaw. Ja tez nic a nic nie czuję żadnych dolegliwosci ani kg wiecej juz bylam kilka razy u lekarzy i za kazdym razem mowie że nic nie czuje i wtedy każdy mowi, że mam sie cieszyć i oby tak do końca przebiegała ta ciąża ;)
 
Tu wlasnie nie chodzi o pieniadze, pracuje w 2 szkolach w jednej mam umowy na czas nieokreslony ale w drugiej we wrzesniu podpiauje nowa, jesli chce miec mozliwosci powortu to obydwu to w tej Gdzie mi sie konczy umowa Musze popracowac zeby pokazac ze mi zalezy. W tej drugie zad od wrzesnia mam 1kl I tez lepiej zeby dzieci mnie poznaly bo ja pozniej do nich wroce. Mam nadzieje, ze do grudnia wytrzymam
[/QUOT
Chyba ze tak....obys sie lepiej czuła....trzymam kciuki by chociaz wymioty przeszly..ja kupilam takie gumy do rzucia na nudności....dla.kobiet w ciazy
Sa w rossmanie...pomagaja..spróbuj❤
 
Dzieki :) najgorsze, ze o 18 przychodzi ten facet na pokaz z thermomixa a ja tu ledwo zyje Musze sie jakos ogarnac, Moze ta tabletka pomoze
 
a ja mam od kilku dni nadety brzuch i ciagle czuje jakies lekkie bole w podbrzuszu .... ni to klucia ni skurcze ni ciągnięcie ... zupelnie nie umiem przypisac nazwy tym bólom zeby chociaz pogooglować :( a jeszcze dzis brzuch mi wysadzilo jak za godzinę mam przymiarke sukni ślubnej :o dzis sie chyba w nia nie zmieszcze... ;) jak żyć :)
 
reklama
a ja mam od kilku dni nadety brzuch i ciagle czuje jakies lekkie bole w podbrzuszu .... ni to klucia ni skurcze ni ciągnięcie ... zupelnie nie umiem przypisac nazwy tym bólom zeby chociaz pogooglować :( a jeszcze dzis brzuch mi wysadzilo jak za godzinę mam przymiarke sukni ślubnej :o dzis sie chyba w nia nie zmieszcze... ;) jak żyć :)
Moze jedzonko zmień...przy wzdęciach też może brzuch boleć
 
Do góry