reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Dziewczyny przepraszam ale jeszcze dopytam o to usg. 5 dni temu 3 mm, dzisiaj 5 mm no jak zapytałam czy tylko to zmierzył i 7 mm. Niby tak jak wg Om prawie (minus jeden dzień) ale mnie to niepokoi :(
Ale co Cię niepokoi?
Nie wiedzę nic co mogłoby wzbudzać Twój niepokój :)

Wrzuć na luz. Wiesz, że tym stresem nic nie zdziałasz? Chyba w tym wszystkim zapomniałaś, że trzeba się cieszyć :) I tak na nic nie masz wpływu.
 
reklama

Załączniki

  • 20190813_173619.jpg
    20190813_173619.jpg
    1 021,3 KB · Wyświetleń: 107
Ja też profilaktycznie używam Luteiny 100 2×1tab i aplikuje właśnie aplikatorem jak.dla mnie wygodniej.
Od kilku dni zmniejszona dawka do 1x dziennie bo po 12 tygodniu czy jakoś tak koniec z luteina A nie można nagle przestać jej brać tylko stopniowo.
Serio? Ja biorę 4 tabletki dziennie luteiny i właśnie zaczyna mi się 12 tydzień. Wczoraj na wizycie lekarz nic mi nie mówił. Zapytam 19.08 mam prenatalne u innej lekarki.
 
Jeny muszę przyznać ze pechowy ten marzec .... strasznie dużo mamy poronień :( i chyba bardzo dużo jest kobietek które maja krwiaka i chyba 90% tu wszystkich nas bierze leki luteinę itp ... jestem w szoku
 
Ja mam progesteron też do 12 tygodnia , brałam 4×200mg, potem 3×200mg , od tygodnia jestem już na 2×200mg, A do 12 tygodnia, czyli jeszcze niecały tydzień mam brać, więc od jutra tylko jedna .

Sówka bardzo mi przykro to jest moja piąta ciąża i tylko jedna córka, przytulam Cię bardzo mocno,bo wiem jak teraz jest Ci ciężko mimo wszystko [emoji8]
 
A co na przykład ciekawego się dowiedziałaś, czego początkujące ciężarówki i mamy mogą nie wiedzieć?
Wytłumaczyła mi wszystko po kolei jak będzie przebiegać ciąża. Co mnie powinno zaniepokoić. Dała mi też dużo wskazówek co do trybu życia i żywienia. Dodatkowo dostałam listę ćwiczeń, które można wykonywać w poszczególnych trymestrach.
 
reklama
Do góry