reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

No u mnie też nastawienie na parke, no i parka będzie. Zwłaszcza tesciowie koniecznie chcieli wnuka, bo już trzy wnuczki mają. Jak byłam z Hanią w ciąży to psioczyli że szkoda ze nie chłopak. A teraz jak jest chłopak to imię chcą wybierać, bo to im nie odpowiada, bo tamto jak dla psa itd :eek:

Kciuki za wizyty.
 
reklama
Moje male hybrydy
 

Załączniki

  • 1445604953833.jpg
    1445604953833.jpg
    13,2 KB · Wyświetleń: 52
Ania- kciuki za wizytę :tak:

Oj tak, niektórzy to mają więcej do powiedzenia niż powinni. Mnie też takie coś wkurza, mój teściu odwiedził Emi jak miała 2 miesiące, i nawet do wózka nie zajrzał :baffled: szczerze to ta jego wizyta 5 min trwała, bo on czasu nie ma i mu się spieszy. Do powiedzenia zawsze ma najwięcej, mimo tego, że nikt się go o zdanie nie pyta. Imię też chciał wybrać-miała być Ania, bo nie udało mu się drugiej córki zmajstrować i chciał tak wnuczkę nazwać. Ciekawe co teraz powie, jak usłyszy, że druga wnuczka będzie.

Niestety sztuką jest zrobić syna, czy córkę.Tak samo.
 
A ja się biorę za pieczenie tortu dla męża na 30- stkę:-) Posprzątać też by się przydało, ale weny brak:-p
AniaBe &&& za wizytę:tak:
 
Dziewczyny ale macie fajne maluchy, kiedyś zawsze chciałam mieć jedno dziecko a teraz jak czytam Wasze wpisy, jak starsze dzieci pomagają wybierać imiona i czekają a braciszka/siostrzyczkę to aż się wzruszam :)
Co do płci to miałam tak jak Manka :) całe życie bardzo chciałam dziewczynkę, wręcz bałam się chłopca. A gdy zaszłam to zrobiło mi się to praktycznie obojętne, cieszyłam się strasznie z chłopca bo mój P aż popłakał się ze wzruszenia, że będzie miał syna.
Śmieje się teraz, że jestem bezpłciowa teraz.. bo z jednej strony jestem kobietą, a z drugiej mam w sobie też siusiaka ;p

PS: O co chodzi, że nie mogę wejść w wątek ze zdjęciami brzuszków i mam? Mam go jakoś zablokowanego, że został zastrzeżony czy coś :)
 
reklama
Dziewczyny ale macie fajne maluchy, kiedyś zawsze chciałam mieć jedno dziecko a teraz jak czytam Wasze wpisy, jak starsze dzieci pomagają wybierać imiona i czekają a braciszka/siostrzyczkę to aż się wzruszam :)
Co do płci to miałam tak jak Manka :) całe życie bardzo chciałam dziewczynkę, wręcz bałam się chłopca. A gdy zaszłam to zrobiło mi się to praktycznie obojętne, cieszyłam się strasznie z chłopca bo mój P aż popłakał się ze wzruszenia, że będzie miał syna.
Śmieje się teraz, że jestem bezpłciowa teraz.. bo z jednej strony jestem kobietą, a z drugiej mam w sobie też siusiaka ;p

PS: O co chodzi, że nie mogę wejść w wątek ze zdjęciami brzuszków i mam? Mam go jakoś zablokowanego, że został zastrzeżony czy coś :)

Watek ze zdjeciami jest przerobiony na zamkniety i tylko dziewczyny, ktore zglosily sie do Fanti moga swobodnie wchodzic na zdjecia :)
 
Do góry