reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Dzien dobry. My juz nawet błyskawicznie wybralismy imie. Jak wracalismy maz powiedzial " od razu wiedzialam ze w brzuchu siedzi Julcia". No i chyba zostanie Julcia. Caly wieczor jak cos przegladałam na necie dla maluszka to moj:" tak to bedzie ok dla Julcia albo nie nie to dla chlopaka nie dla Julci "
Ja sie nadal oswajam jakos ten chłopak mi siedzial w glowie od poczatku ciazy.
Ciesze sie ze zdrowe bo to najwazniejsze byłam taka skupiona nad tym czy z maluszkiem ok i sluchaniem serduszka ze nawet o plec nie spytalam. Lekarka sama chyba bedzie dziewczynka.
 
reklama
Witam!!

C|o do cery to masakra totalna pryszcz na pryszczu i to mega diody :/, włosy wypadają strasznie i jak pomyśle co będzie po porodzie to będę łysa chyba.

Brzuch mam rozlany na boki o dziwo tak nigdy nie miałam.
 
U mnie pierwsza nieprzespana noc. Co chwile sie budzilam, potem zasnac nie moglam, wiercilam sie. O dziwo wstalam nawet wyspana. Ostatnio mialam pierwszy sen z dzidziusiem :) ze nosilam i przebieralam malenstwo.
U mnie cera lepsza, od czasu do czasu cos malego wyskoczy. Wlosy sliczne a i paznokcie mocne. W pierwszej ciazy tez tak mialam. Brzuch rozlany, doopa duza.
 
Mała Mi ja jakoś miałam przeczucie, że będziesz mieć małą królewnę i się sprawdziło :)

U Was też tak brzydko? Mgła, szaro i ciemno. Na dodatek kropi. Brr.
Moja Lilcia znowu histerię w przedszkolu miała, że ją zostawiam.

U mnie cera cały czas taka sama, włosy tak się nie tłuszczą. Brzuch mam bardziej piłeczkowy. A na początku chciałam jeść tylko mięso, ziemniaki i mandarynki a od mleka mi niedobrze było. W ciąży z córką zaś jadłam ryby, krem czekoladowy i dużo budyniu :D.

Manka kciuki za wizytę.
 
Ja musze dziennie cos slodkiego wciagnac :D
U mnie tez brzydko, a musze na zakupy jechac, m ma w piatek urodziny i musze dokupic pare rzeczy. Na dodatek mala zaciapana i lekko kaszle :/ mysle, ze nic innego z tego sie nie wykluje.
 
Ja przez tą pogodę wstałam o 9, o zgrozo. Hanka budziła mnie koło 8 chyba, ale spojrzałam za okno, mówię szaro biuro więc pewnie 6 i przytulilam mała i zasnelysmy jeszcze.

Kciuki za dzisiejsze wizyty.
 
U mnie tez szaro,buro i mokro.
W tej ciazy slodycze moglyby dla mnie nie istniec.Owoce salatki i ogolnie konkrety to TAAAK.Cera ładna wloski i paznokcie oki .Brzuszek smiga do przodu .U mnie akurat zabobony sie sprawdzaja he he bo synus bedzie
 
U mnie cera jak przed ciaza, wlosy i paznokcie tez;) zero zmian:) brzuszka jeszcze brak,wiec ciezko powiedziec jaki bedzie :) w pierwszej ciazy byl malenki i po przodu. Maz pod koniec ciazy zrobil mi zdjecie z tylu i nadal mialam talie. W ogole nie bylo widac, ze w ciazy jestem. Oby w tej bylo tak samo:-D

Ostatnio pochwalilam sie, ze nie mam problemu ze snem... no to dzisiaj sie odmienilo. Nie spie od 3.. jestem ledwo zywa i tylko czekam az Synus zarzadzi drzemke;D
 
reklama
Elisse a ja jednak mialam nadzieje na chłopaka [emoji14] No ale przeciez najwazniejsze żeby zdrowe było a ja juz zaczynam sie oswajac i sama mowic Julcia ;)
Wczoraj sie dowiedzialam ze mama mojej chrzestnicy znow w ciazy i ma termin na koniec maja. Mam z kim pogadac teraz :)
 
Do góry