reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Dziewczyny lotem się nie stresujcie. Ja leciałam w 34 tyg i to lotem który trwał 10h. Kompletnie nic mi nie bylo, nawet nie byłam połamana. Kilka razy wstałam żeby rozprostowac kości. Tylko ze faktycznie ciaza była książkowa i żadnych dolegliwosci. Musiałam ukrywać brzuch pod kurtka bo nie wpuścili by mnie na pokład ale wszystko się udalo.
 
reklama
Ja dzis tez jakis slabszy dzien mam.Jeszcze dentysta z corka mnie czeka .Pewnie cyrk bedzie .Dzis lezalam i poczylam jakby dzidzia sie obracala w brzuszku. Niewiem czy to mozliwe 18 tydz +2 dni .
 
Ja mam 2 kombinezony po malej, obydwa białe, więc się nadadzą. Z tym ze ten grubszy jest na 0-6 czyli rozmiar 68, mniejszy a'la pluszowy 56 z h&m, czyli normalne 62. A taki fajny jest, z uszami królika, na wielkanoc jak znalazl :D W razie co młodzież się trochę potopi w grubym, ale to pewnie nawet miesiaca nie potrwa

A dzis udalo mi sie pospac do 9.30:tak: ale teraz mi glowa przez to pęka.

Barbra ja mialam isc dzis robic badania,ale tak mi sie pic rano chcialo ze niewiele myslac wypilam z pol litra soku na raz:sorry:

Izik moja na pytanie gdie jest dzidzia podnosi swoja bluzkę i wskazuje na swoj brzuch ;)

Magdalena ja nie puszczam, wystarczy tego hałasu dookoła ;) w 1 ciazy jeszcze studiowalam to myslalam ze mala oslucha sie jezyka obcego i bedzie przejawiala w zwiazku z tym zainteresowania, ale niestety nie widze tego jeszcze :sorry:

Ania Be no my chrzcilismy teraz dwulatke - w kościele byl dramat :baffled:

Tiramissu gratuluje coreczki ;)
 
Tiramisu Gratki córeczki:)
Tak czytam Twój suwaczek i myśle w 8tygodniu prenatale?w dodatku juz płeć taka widoczna?:):) ale gdyby tak było to była byś na majówkach:)super,ze wszystko wporządku.

Ja mam w czwartek wizytę,na szczescie o 9 rano więc krótki stres:)pewnie też sie dowiem pewniej czy córa czy synio:)

Ja dalej wa;cze z zaparciami...masakra...ostatnio byłam w poniedziałek....nieźle nie...;/

JA mysle o takim kombinezonie welurkowym czy polarkowym takim misiu,itak sie dziecko ubierze i opatuli w kocyk :) i do auta więc typowo zimowego to szkoda chyba kupować.
 
reklama
Magdalena777 moj lot bedzie trwal tylko 1.5godz, wiec to praktycznie nic w porownaniu do twojego:)
w sumie bardziej stresuje mnie lot do Polski niz powrotny. Bo wracac bede z Mezem, za to wylatuje sama... to bedzie 24 tydzien, wiec i pewnie brzuszek juz bedzie spory. A Synka nadal musze miec na kolanach bo nie ma dwoch lat. A wiadomo ile jest miejsca w samolocie:/

tiramissu gratuluje coreczki!!:) w koncu zaczynaja sie dziewczynki pokazywac:)
 
Do góry