reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Ja z kombinezonem poczekam. Zobaczę jaka zima będzie. Jak taka jak w zeszłym roku to nie bede kupowac zimowego tylko przejściowy jakiś.
 
reklama
Bar Bra łóżko świetne :-)

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.

Kombinezony mam po Bartusiu na 62, kremowe i błękitne kolory, wiec chyba nie będę kupować innych.

Co do spania to u mnie z tym jest tragedia, budzę się bardzo często i to tak bez przyczyny, bo do toalety nie musze w nocy wstawać. Może jeszcze przed porodem się wyspie :-)
 
Dziewczyny udanych wizyt. Kombinezon jakis chyba kupie bo ja mam termin jeszcze w lutym.
kubusiowa my spędzamy święta tutaj bo dwa miesiące przed porodem to trochę późno żeby latać.
a teraz mykam na strych moze cos wyszperam dla małego. ..
 
Ja wieczorem lub popoludniu puszczam z youtuba kołysanki na zmiane z mozartem. Ostatnio tez wracam do nauki hiszpańskiego to i dzidzus ze mna slucha lekcji ;)
Ja mam termin na 15.03 wiec mysle ze kombinezon z "misia" wystarczy na wyjscie a potem najwyzej cos domowie ale mysle ze na koniec marca juz nie bedzie trzaskajacych mrozow. Zobaczymy :)
 
Muzyczki nie puszczam bo przy dwójce dzieci w domu non stop coś gra i śpiewa :D

Co do religii to moja córka też chodzi od zerówki i ona sama w przyszłości wybierze czy chce chodzić, wierzyć czy nie, jej wybór, syna jeszcze nie chrzciłam i pewnie robię to razem z chrzcinami dzidziusia a może i razem z komunia cholera wie. Mnie sie nie śpieszy z tym. Fakt taki, że im mniejsze dziecko tym mniej problemów podczas mszy.
 
Witam mamusie :)

Moja corka tez ma w przedszkolu religie,oczywiscie trzeba bylo wyrazic zgode.
Ja mam od 8 zalozonego Holtera,strasznie dziwnie pod kurtka wyglada :)Ale co zrobic jak trzeba.

Od 4 dni naszego kota nie bylo,troche sie martwilismy,w koncu rano i w nocy zimno..I siedzialam sobie po sniadaniu przy komputerze i nagle slysze takie ciche,zachrypniete "miaaall".Lece po schodach na dol i otwieram drzwi a tam moj Tygrys :-) Biedny tulil sie,skarzyl,mialczal zachryple i nos czarny wiec gdzies do piwnicy wszedl i go zamkneli.Polasil sie,umyl,zjadl i teraz spi biedactwo :-)
 
Czyli wychodzi na to, ze jestem jedyna, ktora bedzie latala z tak sporym brzuszkiem?;) ostatni lot w 31 tyg a do 34 tyg mozna spokojnie latac z zaswiadczeniem, wiec w sumie sie nie martwie. A gdybym nie poleciala to chyba bym sie zaplakala tutaj przez te swieta;) chociaz w sumie w Polsce tez latwo nie bedzie... pierwsze swieta bez bardzo bliskiej osoby:( nawet sobie tego nie potrafie wyobrazic..

U mnie niestety nawet nie ma kiedy puszczac muzyki dzidzi;) ale przez caly dzien naslucha sie bajek, braciszka i mamy:-D
Niech sie przyzwyczaja:-D bo wlasnie przy takich odglosach przyjdzie mu spac;)
 
No to Kubusiowa podziwiam Cie kochana. Ja już miałam obawy lecieć w listopadzie a bede wtedy 25-26 tydz,. No ale jak sie dobrze czujesz i nie masz żadych przeciw wskazań to czemu nie :)
Ja puszczam maluszkowi piosenki z telefonu takie typowe dla maluchów, ale to tylko jak znajdę czas :) więc zazwyczaj jest to weekend
no a teraz muszę się szykować do pracy popołudniówki mnie czakają w tym tygodniu
 
reklama
I już po wizycie prenatalnej- wszystko dobrze :) Tak bardzo mi ulżyło i tak się cieszę, bo przed wizytą taki mnie stres dopadł! A mój mąż siedział i przeglądał ogłoszenia na OLX, myślałam, że go zamorduję. Ale wszystko wyszło ok, więc dałam mu żyć. Poza tym potwierdziło się, to co wstępnie powiedział mój gin kilka tygodni temu- będziemy mieć DZIEWCZYNKĘ :) Co za radość :D Ma 350 g (20 tyg- sorry za ten pasek z siódmym tygodniem, ale coś mi się zablokowało i nie potrafię tego zmienić).
 
Do góry