reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Aliaolio ja nie planuję położnej. Orientujesz się na jak długo zobowiązuje się do rodzenia z Tobą? Bo ja przy Hani spędziłam 2 doby na porodówce, ciekawa jestem czy cały czas by ze mną siedziała.
 
reklama
Chrobek ale Ci fajnie z tą drzemką, moją strasznie trudno zmęczyć, a jak juz się zdarzy drzemka w dzień to potem wieczorami jest problem z położeniem do łóżka...

Natka wszystko w porzadku?

Lewusek spokojnej drogi :tak:

Cień pewnie na razie sprawdzają jakie leki Ci dobrac zeby działały, oby szybko znalezli :tak:

Sarna a probowalas przeinstalowac aplikacje?

Ona od kiedy zmienili w bb suwaczki tez musialam wszystko usunąć zrby cokolwiek wstawić

Aliaolio ja poloznej nie planuję, kiedys rozmawialam z oddzialową porodowki i powiedziala ze wlasciwie jak sie rodzi z mezem to jest bez sensu wydatek, ale nie wiem jakby to wyglądało z wynajęta położna, bo nie mam porownania. Jak dla mnie to byc mile i wykonywac swoja pracę powinny nie tylko wtedy kiedy im sie zaplaci dodatkowo ;) no ale nigdy nie wiadomo na kogo sie trafi. Gdzie rodzilas w Warszawie?
 
Wlasnie sie nad tv zastanawialam tu ale lezy ze mna taka babka co ciagle spi,zle z nia wiec nie wiedzialam czy jej nie bedzie przeszkadzac..ale druga babka wlaczyla tv ale ja na laptopie i tak siedze.internet jest ale slaby 2 kreski wiec czasem nie lapie.tetno roznie ja nawet na monitor nie musze patrzec zeby wiedziec ze wzroslo bo czule i widze jak mi serce wali.Musialam skorzystac juz z tabl na bol glowy bo od rana mnie bolala i juz nie szlo wytrzymac.Najpierw oczywiscie cisnienie mi zmierzyli ale niskie.PO godzienie przeszlo.Nude zabijam ogladaniem filmow :-) Corka byla z mezem na odwiedziny,i powiedziala ze jakies ciastko mi kupi,moze batona do szpitala :-D zesmy sie smiali za co to kupi,a ona ze tata pojdzie.Ale jakos na slodkie ostatnio mnie nie ciagnie o dziwo.
 
Nie znam aktualnych cen u nas ale jakiś czas temu to położna kosztowała 400zł. Warunek był jednak taki że musiała to być położna z tego szpitala. Jeśli obca to bardzo ponoć utrudniano jej pracę. Jeśli z tego oddziału i wypadał jej dyżur to i tak musiała być
 
Nailie ja rodziłam w Bielańskim już za czasów Dębskiego... Byłam z mężem ale i tak byliśmy zagubieni i nie wiedzieliśmy o co chodzi. Położna przychodziła raz na godzinę albo rzadziej, i darła się tylko ze swojego pokoju, że mam nie krzyczeć tak głośno... Generalnie rodziłam tam 14h i opiekowały się mną 2 położne ( w międzyczasie była zmiana ) obydwie były chamskie i raczej nie zbyt zaangażowane w pomoc. Dlatego teraz wole zapłacić niż tracić nerwy :)
 
Dziewczyny, jestem przerażona! W tej ciąży jak nie urok to sraczka :/.
Odebrałam wyniki badań i wyszło mi 3200 bakterii w moczu!!! Norma do 500 :/. Miesiąc temu miałam ich 900 i lekarz nic nie zapisał...co on myślał, że samo przejdzie? We wtorek wizyta, ale chyba napiszę mu jutro smsa czy mam robić posiew i czy coś brać. Masakra normalne :(
 
Nailie ja nie mam aplikacji na tel. , a może powinnam.
volka to nie fajnie z tymi bakteriami - koniecznie coś z tym zrob!!!
ja dzisiaj bylam w szpitalu bo spanikowalam... nie wiedzialam czy to mocz popuszczam czy to wody się sacza. Ale skierowali mnie do szpitala a tam zrobili badania.na szczęście wszystko ok.- odetchnelam z ulga!!! A w nastepny czwartek usg polowkowe jupi!!!
 
Bar bra szkoda kotka : (
Dziewczynom solenizantkom wszystkiego najlepszego : )
Mi też czasami brzuchol twardnieje, czlowiek niby na l4 a i tak pracuje w domu jak osiol bo ciągle coś w chalupie trzeba ogarnąć.
Ale ale ja po wczorajszej wizycie i na 90% będzie synalek :-D zgodnie z przeczuciem, chętką na śledzie i alkohol oraz zwiększonym owlosieniem,zwlaszcza na brzuchu- tlumaczylam to sobie testosteronem dzidziucha.
 
reklama
Balladyna ja tez mam wrazenie, ze mam wiecej wloskow na brzuchu i tez mam przeczucie na chlopca wiec zobaczymy czy sie sprawdzi :D

Dziewczyny myslicie, ze jakbym poszla na usg w okolo 18 tyg to mozna by zrobic takie 'polowkowe' ? Czy to za wczesnie ? :)
 
Do góry