reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
co do zachcianek to ja jem oscypki non stop jak nigdy hihihi słodkie też jadam ale to pewnie dlatego, że pomaga mi jak mi się chce spać.

Oscypkow chyba nam nie wolno jesc bo to z niepasteryzowanego mleka jest .Ja jutro wlasnie jade do Polski Zakopane i zalamka wlasnie przez oscypki .Bo tez tak uwielbiam
 
Zdrówka dla chorowitków :tak: ja od rana psikam, na domiar złego moja dwulatka też. Mam nadzieję, że na tym się skończy.
Dzisiaj mamy dzień lenistwa, m wyjechał w delegację, wraca jutro popołudniu albo i pod wieczór. Stwierdziłam, że nie opłaca mi się robić obiadu jako tako.
 
Oscypkow chyba nam nie wolno jesc bo to z niepasteryzowanego mleka jest .Ja jutro wlasnie jade do Polski Zakopane i zalamka wlasnie przez oscypki .Bo tez tak uwielbiam


Można można :-p "Prawdziwe" owcze oscypki można spotkać tylko wiosną (marzec/kwiecień) teraz sprzedają podróbki z mleka pasteryzowanego właśnie. Mi osobiście to nie przeszkadza, bo wolę te "oszukane"- nie mają owczego posmaku.
Ale dla wszystkiego dopytaj sprzedawców, bo góral ze mnie żaden, powtarzam tylko to, co usłyszałam od sprzedawcy oscypków w lutym b.r. ;)
 
Ja jadłam oscypki jak byliśmy w górach latem co nie wiedziałam ,że jestem w ciąży .. tez mi bardzo smakowały a kiedyś jak Jadłam to bez rewelacji. ☺
 
Można można :-p "Prawdziwe" owcze oscypki można spotkać tylko wiosną (marzec/kwiecień) teraz sprzedają podróbki z mleka pasteryzowanego właśnie. Mi osobiście to nie przeszkadza, bo wolę te "oszukane"- nie mają owczego posmaku.
Ale dla wszystkiego dopytaj sprzedawców, bo góral ze mnie żaden, powtarzam tylko to, co usłyszałam od sprzedawcy oscypków w lutym b.r. ;)

No i prawdziwe oscypki są tylko w bacówkach w górach te co w centrum Zakopanego i innych punktach to tez tzw. Podróbki. . Nawet jest napisane serki z grilla bądź inne nazwy ☺
 
reklama
Lewusek ja i z Hanią w ciąży i teraz jadłam oscypki. Ale te oszukane jadłam.

Swoją drogą narobilyscie mi ochoty na oscypka...
 
Do góry