reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie gotują - przepisy

reklama
Własnie mu kiełbaske smaże bo wraca z pracy głodny...to niech sie chłpoak cieszy ze taką fajna żonke ma, nie ;-)
 
Ja właśnie najbardziej lubię z śmietaną i cukrem :-) oj nie mogę wchodzić na ten temat bo od razu mam taki apetyt na wszystko :-D:-D najchętniej to bym poszła teraz coś sobie upichcić :rofl2: he he tylko kto by to zjadł o tej porze, bo ja bym pewnie tylko coś skubnęła bo u mnie na zrobieniu zazwyczaj się kończy :-p. Moja mama zawsze mówi że się najadła zapachem w czasie gotowania, ja mam chyba tak samo ;-);-).
 
placki ziemniaczane to można jeść ze wszystkim :-)
ja jadam same, z cukrem, z ketchupem, a w mega wersji z gulaszem :)
szkoda, że mój Tomasz nie lubi placków ziemniaczanych, kopytek, pierogów, pyzów, ja to wręcz kocham, ale jak mam to zrobić, skoro to będzie obiad tylko dla mnie a dla niego musiała bym oddzielnie gotować .... :-(
 
ja placki robię pół na pół z cebulką do tego 3-4 duże ząbki czosnku obowiązkowo wegetei pieprz...
odrazu po usmażeniu na jednego daję plasterek zółtego sera i nakrywam następnym plackiem :p
takie kanapeczki
 
reklama
ja placki robię pół na pół z cebulką do tego 3-4 duże ząbki czosnku obowiązkowo wegetei pieprz...
odrazu po usmażeniu na jednego daję plasterek zółtego sera i nakrywam następnym plackiem :p
takie kanapeczki

no ja tez dodaje cebule jak placki maja byc bez sosu cebulowego.obowiazkowo wegeta i pieprz.
A z serem jeszcze nie jadlam,ale brzmi pysznie:-)
 
Do góry