reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Kochana, zrywka pochodzi z mojego regionu :) Pochodzę z okolic Kielc..... zrywka ma 2 znaczenia:
1. bo się szybko zrywa
2. bo są zwykle na jakiejś szpulce i trzeba zerwać żeby wziąć :)

dziewczyny to dawajcie znać gdzie w tej wawie się na poród wybieracie bo dla mnie to jest najcięższy orzech do zgryzienia :/

Co do kurtek to ja raczej kupowałam dopasowane i już nie mam w czym chodzić bo we wszystkim za zimno....
Paulyna - cieszę się, że wreszcie masz ten swój brzuszek....
Jolka - super, że wszystko się udało. Gratuluję i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia
Jego ja też nie wiem gdzie rodzic. Najbliżej mam bródnowski ale słyszałam o nim różne opinie.

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
A odnośnie kurtki to na razie mieszcze się w plaszczyki które mam z zeszłego roku ale wlasnie to są plaszczyki dopasowane i jak brzucho urośnie to już się nie zmieszcze! A ostatnio strasznie marzne! Bardziej niż zwykle! A jak Wy? Marzniecie czy Was dzieciaczki już grzeja? [emoji5]

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
A odnośnie kurtki to na razie mieszcze się w plaszczyki które mam z zeszłego roku ale wlasnie to są plaszczyki dopasowane i jak brzucho urośnie to już się nie zmieszcze! A ostatnio strasznie marzne! Bardziej niż zwykle! A jak Wy? Marzniecie czy Was dzieciaczki już grzeja? [emoji5]

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom

Niestety marzne i to bardziej niz za czasow nie w ciazy :D
 
Jego ja też nie wiem gdzie rodzic. Najbliżej mam bródnowski ale słyszałam o nim różne opinie.

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
ja myslałam o Żelaznej, ale nie chcę stać w kolejce jak za komuny....
IMID - różne opinie, Inflancka tak samo....
a reszta mało znana, choć słyszałam, że na Pradze szpital się poprawił.... Zastanawiam się jeszcze nad Pruszkowem, bo mojego TŻ syn się tam rodził.
 
reklama
Do góry