reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Dziękuję dziewczyny, bardzo się cieszę że jesteście i można liczyć na wasze wsparcie. Narazie troszkę mniej. O 22 mąż wraca... jak będę krwawi jadę do szpitala na ip. Jeśli już nie, jutro na wizytę

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka

Daj znać potem co i jak Kochana, bo się martwimy...Ale to były tylko takie delikatne plamienia?
 
reklama
Biedulko musiałaś się bardzo zestresować, ale ważne że plamienia ustały. I najważniejsze, że dzidziuś na Usg w porządku. To teraz musi być dobrze. A nie wiesz ile Cię potrzymają w szpitalu?
Lekarz powiedział ze powinni mnie wypisać przed następna wizyta u ginekologa tj 24.08
Mimo że na USG wszystko wyszło dobrze dalej się martwię ..:(
 
Dziękuję dziewczyny, bardzo się cieszę że jesteście i można liczyć na wasze wsparcie. Narazie troszkę mniej. O 22 mąż wraca... jak będę krwawi jadę do szpitala na ip. Jeśli już nie, jutro na wizytę

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
Mam nadzieję,że będzie wszystko dobrze. Myślami jestem z Tobą.
 
Ufff ciężko was nadgonić ale dałam radę :)
Ola_fasola dobrze że się pogodziliście :) będziesz spokojniejsza, czasem kłótnie są potrzebne...ja bym szału dostała za jakiekolwiek kolaboracje z teściową :) u nas ona na szczęście raczej z tych 'wszystko akceptuje, w nic się nie wtrącam bo zbyt wiele mnie nie interesuje'- np zapomina nawet o urodzinach własnego syna ;) ale jest b. pozytywną osobą...teściu (są po rozwodzie) natomiast uwielbia narzucać swoje zdanie, mój mąż pod pantoflem Taty nigdy go nie chce zawieść i zawsze jego strona. Tylko ja menda jestem i też narzucam swoje zdanie (może pod moim pantoflem mąż też troszkę siedzi?), więc teściu nie ma ze mną łatwo ;)

Asica naważniejsze że z dzidzią wszystko ok :) uważaj na siebie kochana i się oszczędzaj

Lilija nie stresuj się, lekkie plamienie to jeszcze nie krew żywa, ale lepiej dla swojego spokoju to sprwadzić - daj znać jak tam, trzymam kciuk bo będzie dobrze :D

Mama2raz ale pęcherzyk w te dwa tygodnie potroił swoją wielkość, trzeba cierpliwie poczekać, lada dzień będzie dzidzia :) trzymam kciuki :)

Jeśli komuś nie pogratulowałem etc to przepraszam, zbyt wiele postów :)





Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lekarz powiedział ze powinni mnie wypisać przed następna wizyta u ginekologa tj 24.08
Mimo że na USG wszystko wyszło dobrze dalej się martwię ..:(

Całe szczęście, że plamienia już ustały. No pewno parę dni Cię potrzymają, dla bezpieczeństwa dzidziusia. Wierzę,że się martwisz, bo ja też bym się martwiła. Jeszcze dodatkowo pobyt w szpitalu przygnębia. Myślami jestem z Tobą. Będzie dobrze zobaczysz. Za parę dni będziesz już w domku i będziemy sobie spokojnie pisać :)
 
Jestem po wizycie! Na której miałam zobaczyć moją kropeczke i bijące serduszko. Niestety strasznie jestem rozczarowana :( wyć mi się chce.
Doktórka po wykonaniu USG widziała pecherzyk 15mm odpowiadający 5t4d... Zgłupiałam totalnie. Bo13 dni temu lekarz widział pęcherzyk 5mm. Kazała przyjść za 2 tygodnie... Mam się nie martwić bo to być może jest za wcześnie bo ciąża młodsza niż wychodzi z OM.
Strasznie się martwię [emoji29][emoji29][emoji29][emoji29]


Kochana! Mamy podobne OM tydzień temu byłam u gina i był pęcherzyk. Wyznaczył wizytę za 2 tyg bo za tydzień może być za wcześnie.. Głowa do góry jeszcze o tydzień za wcześnie.. Ja idę za tydzień


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ufff ciężko was nadgonić ale dałam radę :)
Ola_fasola dobrze że się pogodziliście :) będziesz spokojniejsza, czasem kłótnie są potrzebne...ja bym szału dostała za jakiekolwiek kolaboracje z teściową :) u nas ona na szczęście raczej z tych 'wszystko akceptuje, w nic się nie wtrącam bo zbyt wiele mnie nie interesuje'- np zapomina nawet o urodzinach własnego syna ;) ale jest b. pozytywną osobą...teściu (są po rozwodzie) natomiast uwielbia narzucać swoje zdanie, mój mąż pod pantoflem Taty nigdy go nie chce zawieść i zawsze jego strona. Tylko ja menda jestem i też narzucam swoje zdanie (może pod moim pantoflem mąż też troszkę siedzi?), więc teściu nie ma ze mną łatwo ;)

Asica naważniejsze że z dzidzią wszystko ok :) uważaj na siebie kochana i się oszczędzaj

Lilija nie stresuj się, lekkie plamienie to jeszcze nie krew żywa, ale lepiej dla swojego spokoju to sprwadzić - daj znać jak tam, trzymam kciuk bo będzie dobrze :D

Mama2raz ale pęcherzyk w te dwa tygodnie potroił swoją wielkość, trzeba cierpliwie poczekać, lada dzień będzie dzidzia :) trzymam kciuki :)

Jeśli komuś nie pogratulowałem etc to przepraszam, zbyt wiele postów :)

Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom

Dokładnie Kalolek, wystarczy że jeden dzień nie wejdziesz na forum i jest dużo do nadrobienia. Cały czas coś się dzieje. Ale fajnie, że forum tętni życiem. Cieszę się,że jesteście dziewczyny. Bo zawsze można znaleźć tu zrozumienie,wsparcie,słowa pocieszenia i poradę. Buziaki dla Was i mam ogromną nadzieję, że pod koniec marca wszystkie będziemy się cieszyć i tulić w ramionach nasze maleństwa..Tego nam życzę i trzymam kciuki i wierzę ze nam się uda :):):):):):):)
 
Przepraszam że tak o sobie, ale mam malitkie plamienie na papierze i martwię się troszkę. Mąż w pracy autem więc muszę na niego poczekać. Siedzę i obserwuje. Trzymajcie kciuki aby ustalo

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka

Od tego jest forum, żeby o sobie ;) Nie martw się na zapas. Naprawdę podobno 1/4 ciężarnych plami, a i krew nie zawsze oznacza najgorsze. Wiadomo, że to zawsze stresuje trochę. Bierzesz jakiś progesteron? Jak nie to pewnie lekarz Ci przepisze duphaston albo luteinę. Ale przyczyn może być multum. Na pewno stres i ciągle myślenie o tym bardziej może zaszkodzić niż kilka kropel na papierze. Obserwuj sytuację i postaraj się wyluzować. Plamię od 4 tyg, także znam z autopsji stany które mogą temu towarzyszyć. Raczej poczekaj na wizytę jutro, bo w nocy na IP nie zrobią Co usg, zbadaj szyjkę tylko, a reszta rano, będziesz tylko bezsenną noc w szpitalu miała. Trzymam kciuki, ale jestem pewna, że to nic poważnego.

Asica pewnie po 3 dniach Cię puszczą jak NFZ zwróci kasę za pobyt, bo i tak nie mają jak leczyć plamień na tym etapie. Progesteron, nospę i magnez można w domu brać, a i wypoczywa się lepiej niż w szpitalu, zwłaszcza na patologii ciąży..
 
reklama
Od tego jest forum, żeby o sobie ;) Nie martw się na zapas. Naprawdę podobno 1/4 ciężarnych plami, a i krew nie zawsze oznacza najgorsze. Wiadomo, że to zawsze stresuje trochę. Bierzesz jakiś progesteron? Jak nie to pewnie lekarz Ci przepisze duphaston albo luteinę. Ale przyczyn może być multum. Na pewno stres i ciągle myślenie o tym bardziej może zaszkodzić niż kilka kropel na papierze. Obserwuj sytuację i postaraj się wyluzować. Plamię od 4 tyg, także znam z autopsji stany które mogą temu towarzyszyć. Raczej poczekaj na wizytę jutro, bo w nocy na IP nie zrobią Co usg, zbadaj szyjkę tylko, a reszta rano, będziesz tylko bezsenną noc w szpitalu miała. Trzymam kciuki, ale jestem pewna, że to nic poważnego.

Asica pewnie po 3 dniach Cię puszczą jak NFZ zwróci kasę za pobyt, bo i tak nie mają jak leczyć plamień na tym etapie. Progesteron, nospę i magnez można w domu brać, a i wypoczywa się lepiej niż w szpitalu, zwłaszcza na patologii ciąży..

Wszystkozajęte piszesz że plamisz od 4 tyg,a lekarze powiedzieli Ci jaka jest przyczyna? Bierzesz jakieś leki żeby zapobiec tym plamieniom?
 
Do góry