reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

No miałam, wtedy dostałam czopki, ale teraz jest biorę od 2dni i kicha...nic nie pomaga. Ponoć jakieś zastrzyki mam dostać...

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
No miałam, wtedy dostałam czopki, ale teraz jest biorę od 2dni i kicha...nic nie pomaga. Ponoć jakieś zastrzyki mam dostać...

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Oby udało im się szybko zatrzymać wymioty, musisz być wykończona. Współczuję.

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
Natikom ja miałam jeden dzień okropnych wymiotów i byłam wykończona więc nawet nie potrafię sobie wyobrazić jak Ty się musisz czuć :( niech Ci już w końcu minie ... wracaj szybko do domciu :)

na 9:30 mam wizytę, a tu taka ulewa że aż się z domu nie chce wychodzić ... do tego muszę jechać autobusem oO chyba mam dzień na marudzenie dzisiaj :D
Trzymajcie kciuki za mojego bąbelka <3 :)
 
Kciuki zacisniete:-)
Ja już się na nogach słanialam...dziś zjadłam 2 biszkopty...zobaczymy jak długo się utrzymają:p

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
Dziewczynki trzymam kciuki za Was i Wasze maleństwa :* Ja dzisiaj na 15 idę :)
Oby wszystko było dobrze, bo martwię się strasznie
 
reklama
Do góry