reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Mnie martwi ze beta na tak wczesnym etapie sie nie podwaja. Ładnie szło na początku 71-187-521 potem juz zrobiło 929-1530. Jutro sie okaze.
Jest dobrze nie zamawiaj się ;)

Witajcie dziewczyny! Jesli mozna to dopisuje sie do grupy. Mam 24 lata, 2 letnia coreczke Zuzie, i 3 pozytywne testy za soba :) z obliczen wychodzi 5tc a termin na 29.03.2017, jeszcze nie bylam u lekarza :) Ciaza bardzo mnie zaskoczyla i hormony szaleja, raz placze a zaraz sie smieje, ehh...
Witaj w klubie marcowek :p

Dziewczyny jestem po i jestem przeszczesliwa! Dwa maleństwa rosną. Widziałam i słyszałam serduszka.
Super!! Gratulacje!!
 
Dziewczyny potrzebuje pomocy!!!!!Znalazłam dziś rannefo gołębia ma złamane skrzydło i nóżkę opatrzyłam biedaka...usztywniłam mu bandażem złamane miejsca ale wyczytałam, że przenoszą choroby i kobiety w ciąży powinny je omijać.... ale przecież nie mogę go wyrzucić bo jakiś kot go zje :-( zrobilismy mu legowisko na balkonie myślicie, że zoo go przyjmie??
 
Krainka sa takie pogotowia dla ptaków w rożnych miastach, z jakiego miasta jesteś ?
Albo ptasi azyl to sie nazywa .

74709jcg0i411sm0.png


3i49gu1r2xa60x11.png
 
reklama
Dziewczyny potrzebuje pomocy!!!!!Znalazłam dziś rannefo gołębia ma złamane skrzydło i nóżkę opatrzyłam biedaka...usztywniłam mu bandażem złamane miejsca ale wyczytałam, że przenoszą choroby i kobiety w ciąży powinny je omijać.... ale przecież nie mogę go wyrzucić bo jakiś kot go zje :-( zrobilismy mu legowisko na balkonie myślicie, że zoo go przyjmie??
Myślę, ze powinnaś się dowiedziec, ktora lecznica ma podpisana umowę z miastem, na pomoc zwierzętom. Ja kilka psiaków juz uratowalam dzieki takiej lecznicy.
 
Do góry