reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Nick bombowy ja też jak zakładałam to kombinowałam aż w końcu się udało nie to co chciałam ale jakiś jest :D Karte ciąży masz? Może to dobry czas żeby ją wykorzystać jak już się zacznie robić kiepsko.... myślę, że ludzie to zrozumią w jakiej jesteś sytuacji no chyba,że wchodzisz 2-3 :p albo jak ma przy sobie Pani doktor pielegniarkę to jej powiedź wtedy na pewno jej przekaże.

Nie mam jeszcze właśnie, bo nie byłam zdecydowana na poprzedniej wizycie czy zostaje w obecnej klinice więc dopiero 10.08 założę przy kolejnej wizycie. Ale przyjęła mnie szybciutko, kolejna kontrola u endo za miesiąc. Teraz widzę, że wcale się nie musiałam spieszyć, bo jest takie oberwanie chmury, że nie mam jak do auta przejść, ewentualnie płynąć wpław. Normalnie ściana deszczu i potoki wody, a ja w bawełnianych butkach i krótkim rękawku. Więc dalej tkwię w poczekalni, aż trochę przejdzie ulewa, bo muszę do weterynarza jeszcze wejść, a głupio tak prosto z kąpieli ;) Ale tu na dole przynajmniej chłodno, choć mdli mnie trochę, mogłam kawę popołudniu odpuścić, ale costa mnie skusiła na karmelową ;)
 
reklama
Cześć marcóweczki :-)
Powiedzcie mi proszę jakie bierzecie witaminy teraz jak już wiecie o fasolkach, czy lekarz przepisał jakieś konkretne czy takie ogólnodostępne dla przyszłych mam?
Mi lekarz powiedział , ze jak biorę Duphaston i kwas foliowy to narazie broń Boże nie mam nić innego brać.
 
Dziewczyny ja jutro mam wizytę tak siw denerwuje :(
Boli mnie dzis strasznie w prawym boku tam gdzie była owu ale tak na wysokości biodra aż ciezko mi sie oddycha :(
Nie stresuj się bo to tylko dodatkowo dokłada Ci bólu. Może macica się powiększa bo dzidziuś rośnie. Do póki nie plamisz to spokojnie doczekaj do jutra i zobaczysz co Ci gin. powie

Nie mam jeszcze właśnie, bo nie byłam zdecydowana na poprzedniej wizycie czy zostaje w obecnej klinice więc dopiero 10.08 .......
No to faktycznie ciężko by było komuś uwierzyć tak na słowo. U nas jak na razie jest piękna pogoda :) Kawy na szczęście nie pije więc mnie nie kusi hehe ;)
 
Dziewczyny, w którym tygodniu zaczęły się Wam mdłości? U mnie jeszcze wczesna ciąża, ale, odpukać, jeszcze nie jest mi niedobrze. Wręcz poza piersiami to czuję się dobrze i nawet energii nie brakuje:)
 
Hej dziewczyny.
Macie jakieś sprawdzone sposoby na mdłości i wymioty? Co Wam pomaga? Ja próbowałam już wszystkiego! I niestety nic! Mdli mnie non stop! :'( spotkania w toalecie to obowiązkowy punkt każdego dnia! Mało co mi smakuje. Drażni mnie większość zapachów, a już szczególnie mięsa, którym do niedawna się zajadałam. Staram się jeść często i małe porcje, lekkostrawne posiłki tylko. Może znacie jakieś cudowne herbatki albo inne magiczne rzeczy, które złagodzą trochę te objawy? Czy po porostu trzeba czekać aż samo z czasem przejdzie? ( albo i nie :-( ? )
 
Dziewczyny a jakie wy miałyście wartości beth jesli badalyscie ? Np w 5 tc ? Ja trochę zauważyłam ze chyba im wyższa beta tym ciąża silniejsza. Ja z córka w 32 dc miałam jakies 3500 potem podwoiło sie bez problemu w ciagu 48 h a teraz widzę ze słabo jest nie podwaja sie w ciagu doby i tak miałam samo w dwoch poprzednich utraconych ciążach wiec stad moje obawy ...
 
Dziewczyny ja jutro mam wizytę tak siw denerwuje :(
Boli mnie dzis strasznie w prawym boku tam gdzie była owu ale tak na wysokości biodra aż ciezko mi sie oddycha :(
Trzymam kciuki za wizytę, na pewno wszystko będzie dobrze :-)
Ja też mam jutro wizytę, o 13 i też to trochę przeżywam...
Musi być dobrze, nie stresujmy naszych okruszków :-)
 
Dziewczyny a jakie wy miałyście wartości beth jesli badalyscie ? Np w 5 tc ? Ja trochę zauważyłam ze chyba im wyższa beta tym ciąża silniejsza. Ja z córka w 32 dc miałam jakies 3500 potem podwoiło sie bez problemu w ciagu 48 h a teraz widzę ze słabo jest nie podwaja sie w ciagu doby i tak miałam samo w dwoch poprzednich utraconych ciążach wiec stad moje obawy ...
Hej ja miałam w końcówce 4 tygodnia początek 5 tygodnia 1872,10
 
reklama
Dziewczyny a jakie wy miałyście wartości beth jesli badalyscie ? Np w 5 tc ? Ja trochę zauważyłam ze chyba im wyższa beta tym ciąża silniejsza. Ja z córka w 32 dc miałam jakies 3500 potem podwoiło sie bez problemu w ciagu 48 h a teraz widzę ze słabo jest nie podwaja sie w ciagu doby i tak miałam samo w dwoch poprzednich utraconych ciążach wiec stad moje obawy ...
Ja w 5 tc miałam 1163 po 2 dniach 2213. Norma dla 4-7 tc 217- 7138
 
Do góry