reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
U mnie beta wyglądała tak:
34 dc - 61,6 (29.06.)
36 dc - 175,1 (1.07.)
39 dc - 1222,2 (4.07.)
Ostatnia @ 27.05. Bety już więcej nie robiłam.
To tak dla porównania u mnie w 34 dc bylo 1996... więc najprawdopodobniej zapłodnienie i zagniezdzenie było u Ciebie dużo później, wiec na pewno wszystko będzie dobrze :) trzymam kciuki i bądź dobrej myśli :)
 
Dziękuję. W następnym tygodniu mam usg 22.07. Zobaczymy...

Kciuki zaciśnięte !


74709jcg0i411sm0.png
 
Eveee ja mysle ze zarodka mógł lekarz nie zauważyć malutkiego. To zależy od aparatu. Faktycznie jak dziewczyny radzą zrób betę i idź za tydzień na kontrole na innym Usg i do innego lekarza, szkoda nerwów i życia w niepewności! Trzymam kciuki za dobre wieści!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Eveee ja mysle ze zarodka mógł lekarz nie zauważyć malutkiego. To zależy od aparatu. Faktycznie jak dziewczyny radzą zrób betę i idź za tydzień na kontrole na innym Usg i do innego lekarza, szkoda nerwów i życia w niepewności! Trzymam kciuki za dobre wieści!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Bety nie będę robić. Poczekam na usg...
 
Eveee nie będę pisać, że mi przykro bo jeszcze nic nie przesądzone. Zdarza się, że zarodek widać później. Trzymam kciuki.
Bhcg rzeczywiście nic nie da bo ona wzrasta nawet gdy zarodek się nie rozwija, przechodziłam przez to.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
O kurczę, tyle czas w niepewności??? Mysle, ze powinnaś zrobić betę i zobaczyć jak przyrasta. Jest nawet w Internecie taki specjalny kalkulator do obliczania prawidłowego wzrostu. A może wizyta u jakiegoś innego lekarza? No bo przeciez zwariować można przez 3 tygodnie!!!
To że beta przyrasta nie jest wyznacznikiem. W moim przypadku rosła bardzo długo do ponad 74000, a skończyło się pustym jajem, ale faktycznie pójdź do innego specjalisty za 1,5 tygodnia moze juz bedzie zarodek. Trzeba dać maleństwu więcej czasu i myśleć pozytywnie. Będę trzymać kciuki :*

Napisane na Redmi Note 2 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry