reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Witam marcowe mamuśki ;) chciałabym dołączyć do was ponieważ mam termin na 1 marca 2017 ;) Mam już synka z kwietnia 2014 więc to moja druga ciąża. Tydzień temu zrobiłam test, wyszedł pozytywny, we wtorek byłam u ginekologa i widziałam juz ładnie zagnieżdżony zarodek na usg. teraz tylko czekać aż serduszko zacznie bić ;)
 
reklama
Witam marcowe mamuśki ;) chciałabym dołączyć do was ponieważ mam termin na 1 marca 2017 ;) Mam już synka z kwietnia 2014 więc to moja druga ciąża. Tydzień temu zrobiłam test, wyszedł pozytywny, we wtorek byłam u ginekologa i widziałam juz ładnie zagnieżdżony zarodek na usg. teraz tylko czekać aż serduszko zacznie bić ;)
Gratulacje ! :-) Witamy w gronie :-D

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam marcowe mamuśki ;) chciałabym dołączyć do was ponieważ mam termin na 1 marca 2017 ;) Mam już synka z kwietnia 2014 więc to moja druga ciąża. Tydzień temu zrobiłam test, wyszedł pozytywny, we wtorek byłam u ginekologa i widziałam juz ładnie zagnieżdżony zarodek na usg. teraz tylko czekać aż serduszko zacznie bić ;)
Witaj! :) Gratulacje! Wszystkie teraz czekamy na serduszka :D
 
Hej dziewczyny :) jak tam dziś samopoczucie ? macie więcej objawów ? u mnie na razie piersi bolą mega aż w nocy spać nie mogę, zgaga męczy i spaaaać :)

Jak myślicie dają lekarze zwolnienie od razu czy trzeba poczekać do jakiegoś czasu ? tak bym chciała już siedzieć w domu i spaaaac kiedy chcę :/
 
Hej dziewczyny :) jak tam dziś samopoczucie ? macie więcej objawów ? u mnie na razie piersi bolą mega aż w nocy spać nie mogę, zgaga męczy i spaaaać :)

Jak myślicie dają lekarze zwolnienie od razu czy trzeba poczekać do jakiegoś czasu ? tak bym chciała już siedzieć w domu i spaaaac kiedy chcę :/
Ola, ja już nawet jestem na zwolnieniu, bo przeziębiona jestem, gardło już wyleczylam za to obudziłam się z opryszczka. Siedzę teraz w poczekalni u gin a zaraz do internista, pewnie dalej zwolnienie dostanę. Już się splakalam od rana z tego wszystkiego.
 
Ola, ja już nawet jestem na zwolnieniu, bo przeziębiona jestem, gardło już wyleczylam za to obudziłam się z opryszczka. Siedzę teraz w poczekalni u gin a zaraz do internista, pewnie dalej zwolnienie dostanę. Już się splakalam od rana z tego wszystkiego.

współczuje :( na pewno wszystko będzie dobrze ! trzymaj się .
 
Kate zaczyna się huśtawka hormonów:)

Dziewczyny a takie pytanie: nie wolicie chodzić do pracy? Iść do ludzi, pogadać itd? Oczywiście gadać można też siedząc w domu ;) chodzi mi o to czy nie boicie się nudy i takiego bardzo dużego rozleniwienia bo jednak prawie 2 lata w domu zrobią swoje. Bez osadzenia oczywiście:)
 
reklama
Do góry