reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Dziewczyny... :( od kilku godzin mam skurcze... wzięłam nospe, ale dalej mam ściśnięty brzuch... boję się jak cholera :( nie chce żeby coś złego sie stało ;( jutro mam wizytę o 15 :( staram się myśleć pozytywnie, ale tak bardzo mnie boli ;( tak strasznie sie boję ;(
Nospa do 3 razy dziennie można.


Gratuluję serduszek! [emoji4]
 
Hej dziewczynki ja właśnie z kina wróciłam. I niestety musiałam wyjść do kibelka bo mnie mocno mdlilo. Mam nadzieję że jutro będzie lepiej :-D moja mama dzisiaj zrobiła pycha jagodzianki ;-)
 
Dzięki dziewczyny, zadzwoniłam do swojego lekarza, kazał wziąć jeszcze raz nospe i zrobić ciepłą kąpiel, i jeżeli to nie pomoże, to jechać na ip...
 
Leuksypida. Gratulacje!

Basiatoja dziękuję że pytasz, jest lepiej choć miewa stan podgoraczkowy i męczy bo kaszel, jest jednak widoczna różnica. Właśnie go uspilam co ostatnio wymaga bardzo dużo cierpliwości, idę pod prysznic i spać, bo jestem wykończona.

Kinia_26 na którą ściskać kciuki?

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Leuksypida. Gratulacje!

Basiatoja dziękuję że pytasz, jest lepiej choć miewa stan podgoraczkowy i męczy bo kaszel, jest jednak widoczna różnica. Właśnie go uspilam co ostatnio wymaga bardzo dużo cierpliwości, idę pod prysznic i spać, bo jestem wykończona.

Kinia_26 na którą ściskać kciuki?

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
o 16 mam wizyte :) mam nadzieje, że będzie bez opóźnień a potem wyjeżdzam z mężem na mazury :D
 
reklama
Do góry