reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe kreski 💕💕💕

reklama
Dziewczyny czy 12/13 dni po owu powinno coś wyjść na teście? Czy jeśli będzie biel to jeszcze jest nadzieja?
Czekam na @ ale mam 3 aplikacje i każda pokazuje mi na inny dzień termin 🙈 1,2 i 3.03
 
Byłam u gina 17.02
I mówił że jest piękne miejsce po pęcherzyku, cialko żółte i że pękł jakieś 2/3 dni przed wizytą
 
No to myślę, że ja już uznałabym test ciążowy za wiarygodny.
Przynajmniej ja u siebie tak do tego podchodzę. 12 dni po już jest dla mnie ostatecznym dniem na pozytyw. Ale wiem, że część dziewczyn czeka do 14 dpo żeby mieć pewność
Byłam u gina 17.02
I mówił że jest piękne miejsce po pęcherzyku, cialko żółte i że pękł jakieś 2/3 dni przed wizytą
 
No to myślę, że ja już uznałabym test ciążowy za wiarygodny.
Przynajmniej ja u siebie tak do tego podchodzę. 12 dni po już jest dla mnie ostatecznym dniem na pozytyw. Ale wiem, że część dziewczyn czeka do 14 dpo żeby mieć pewność
No ja poczekam do jutra. Zrobię test i ewentualnie będę czekać na @...ale wolałabym jednak żeby się nie pokazała
 
Witam 5dpo, wczoraj temperatury nie mierzyłam, cycki już zaczęły wczoraj pobolewać, a tak poza tym nawet nie idzie sobie nic przedwcześnie powkręcać 😝
 

Załączniki

  • 8878aafe-22ba-4f8a-8a15-8b893eab4324.jpg
    8878aafe-22ba-4f8a-8a15-8b893eab4324.jpg
    32,2 KB · Wyświetleń: 44
reklama
Tak was wszystkie tu podglądam i ciesze się, ze nie tylko ja siurałabym na testy najchętniej nawet 6dpo 🤣 u mnie dopiero 3dpo, ale będę włączyć dzielnie przynajmniej do 12 😭🤣🤣🤣
 

Podobne tematy

L
Odpowiedzi
1 tys
Wyświetleń
84 tys
Do góry