reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
Ja jej nie odczuwam, moj gin powiedzial ze wszystko jest w porzadku wiec nic z tym nie trzeba robic, ze kiedys sie robilo ale czesto niepotrzebnie, no zobaczymy przy nastepnej wizycie.
 
No i ja sie dolaczam do zyczen :-) 100 lat dla mam !!!!!! ;-)
Juz tez przestalam chodzic do tutejszych lekarzy...chyba ze dostane zaproszenie to jade,ale i tak wiem ze nic nie pomoga :no:
Wczoraj bylo przepieknie...od rana do wieczora w ogrodzie (mielismy znajomych),a pozniej do domu na mecz :-p
Pieknie sie opalilismy,nawet dzieci dostaly brazowe buziaki :tak:.....normalnie az jestem zachwycona bo chodzilo mi glownie o nogi,ale opalilam max.wszystko co mozliwe :-D....moj mowil ze opalilam sie jak czekoladka :-D
Jeszcze miesiac i do pl. - juz nie mozemy sie doczekac-juppiiiiii!!! :rofl2::-D
 
Przepraszam że nie zaglądam do was regularnie ale po prostu nie mam czasu, same wiecie jak to jest z małym dzieckiem, a teraz każdą wolną chwilę wykorzystuję na odpoczynek i jak tylko mała śpi to też ucinam sobie drzemkę. Chciałam wam złożyć życzenia z okazji dnia mamy, czasami mi trudno uwierzyć że jestem mamą i ktoś mnie kocha tak bezwarunkowo, tego właśnie wam życzę miłości bez granic, dużo słońca, uśmiechów i pisków radości waszych pociech, aby każdy dzień był wyjątkowy.
Ja jutro mam usg, może się dowiem kto siedzi w brzuszku, pozdrawiam was :)
 
No i znowu pogoda sie popsula. My mielismy fajna sobote na farmie, niedziele caly dzien grilowalismy a dzisiaj zaliczylam kino z dzieciakami. Caly czas wydaje mi sie ze dzisiaj niedziela a nie poniedzialek wiec bede chodzic zakrecona przez caly tydz
 
Gucha odpoczywaj ile wlezie ;-):-D bo pozniej nie bedziesz miala tyle czasu,wierz mi :tak: Ja niezbyt duzo odpoczywalam jak bylam z malym w ciazy ale za to z mala czesto mialam drzemki,wykorzystywalam kazdy moment :rofl2:
Powodzenia na usg,trzymam kciuki aby dzidzius byl zdrowy i pokazal co ma miedzy nozkami...zdaj relacje co bedziesz miala :tak:
 
Mikusia ja odpoczywam w każdej wolnej chwili, juz dawno wyleczylam sie z sprzątania piec razy w tygodniu ;)
Na 99% bedzie synuś Adaś, widzieliśmy kilka razy siusiaka, z rożnych stron i z kilku podejść. Oczywiście poczekamy na potwierdzenie od innego gina z usg. Po za tym dzidzia zdrowa, duza, z usg o tydzien starsza niż z terminu ale terminu nie zmieniają bo teraz każdy bobo inaczej rośnie. Serduszko mocno biło, dzidzia spokojna, zasłaniają sie raczkami i bawiła pepowina ale nóżki pięknie rozkladal, to po tacie ma ;) jestem super szczęśliwa ze mam zdrowe malenstwo:)
 
reklama
Gucha no to super :tak: ze dzidzius zdrowy :-) Juz widze ze macie imie,my z jednym i drugim dzieckiem czekalsmy do konca zeby wybrac ostateczne imie.... Dla synka mialam wybrane 3 imiona ktore nam sie podobaly a dla malej mielismy az 9 imion :-D
Maly w brzuchu byl b.spokojny,tylko lezal i chrapal :-D a mala non stop wymachiwala raczkami,wkladala palce do buzi i czesto kopala przy niewygodnej pozycji (dla niej)...po urodzeniu do dzisiaj ma 'charakterek'.............ale ogolnie spokojne i kochane dzieciaczki :tak:
Jesli okazalo sie ze twoj synek jest wiekszy do terminu to jednak miej to na uwadze i badz przygotowana na wczesniejszy porod ;-)
 
Do góry