reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
Witam nowe mamusie :-) Miło, że ktoś się pojawia, może się nam forum trochę rozrusza :-) ;-)A z jakich części Edynburga jesteście? W razie czego jestem chętna na spacer albo kawkę ;-)

Mikusia, nie martw się na zapas, na pewno wszystko będzie ok i może jakieś leki dostaniesz...

Zqo, u mnie w okolicy takie coś nie działa niestety... Tak czy inaczej dalej jestem w kropce. Mój uniwersytecki żłobek ma 3 miesięczną listę oczekiwania i już sama nie wiem... Ale chyba zadzwonię tam jeszcze raz i umówię się, żeby pogadać... W sumie 3 miesiące to nie aż tak długo... Z drugiej strony chodziło mi o to, żeby posłać Dziumkę jak najszybciej... Ech... Przemyślę to jeszcze przez weekend...
 
No, faktycznie chyba powoli wymiera to forum, kiedys po dniu nieobecności nie dało się nadrobić, a teraz... Ale kto wie, być może jeszcze się coś ruszy ;-)

Moja nieobecność jak najbardziej usprawiedliwiona, rodzinka nas odwiedziła i czasu nie było. Bałam się, że.Dziumka mi się rozpuści, ale w póki co w porządku, choć widzę, że jej brakuje uwagi...

KaDAnny, a coś bliżej? Z Leith? Z Nicolson? Ja mieszkam w okolicach Nicolson właśnie, jakbyś miała ochotę na wspólną kawę albo spacer to dawaj znać ;-)
 
dobra ja nie bede taka wredna menda i w koncu dam znak zycia ;-) ostatnio milczalam bo tez ciagle mamy gosci,najpierw moja mama, teraz w niedziele poleciala tesciowa i jakos tak czas zlecial. poza tym rosniemy powoli, troszke mi sie dziecko mlodsze rozpuscilo i ciagle na raczkach chce, nic poza tym ja nie interesuje...ani zabawki,ani lezaczek, kompletnie nic :szok: no nic...nasza wina;-) starszy synus bardzo grzeczny i opiekunczy tylko nudzi sie strasznie...zaraz mamy zamiar zjesc obiad i uciekac na basen zeby chociaz troche poszalal bo szkoda mi go strasznie. troche srednio mi to dzisiaj pasuje bo mam drugi dzien @ i brzuch mi rozsadza :-( juz zapomnialam jak to jest, a to pierwszy okres od...hmm...roku?:szok: aa poza tym 3tyg temu przeszlismy calkowicie na butelke bo niestety moj pokarm byl za slaby i mala ciagle glodna, ciagle dokarmiana butla przez co chyba organizm jej niebardzo wiedzial co robic i straszne zaparcia miala :baffled: przeszlismy na butelke i odrazu lepiej. ehh cos czuje,ze synek wyjadl wszystko przez rok jak go karmilam i malej nic nie zostawil :-p no ale trudno, probowalam ile moge,nie udalo sie niestety, na szczescie nie pierwsze i nie ostatnie dziecko ktore niewiele z cycusia mialo:tak: ehh dziewczyny nie bede nadrabiac bo czas ciagle mnie goni, mala malo spi,woli zwiedzac...ze niby towarzyska strasznie :dry: wlaczam sie po prostu w watek i postaram sie sledzic na bierzaco i sie odzywac. buzka :)
 
reklama
To zazdroszcze wam tych odwiedzin, przydaloby sie zeby i mnie ktos nawiedzil a tu cisza.
Chyba zima nam sie robi, az sie wychodzic z domu nie chce
 
Do góry