reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

witam sie i ja:tak:bole ustapily pewnie powroca ale na razie sie nie martwie dziekuje dziewczyny:tak::-)
Basienka ja amelkowne tez szybko do spacerowki przenioslam:tak: jak sie rozlozy oparcie na plasko badz prawie plasko to jest ok ja mialam ten problem tylko ze w gondoli byla przodem domnie a tak byla schowana i na spacerach az moj sie darl na mnie ze co minute staje zeby zerknac czy mloda spi:-Dno ale jakos tak nie moglam sie powsrzymac i zagladalam nonstop hehe:sorry:
 
reklama
my dla patryka wogule nie mielismy wozka jedynie spacerowke po dominiku, fakt ze patryk urodzil sie w listopadzie wiec za bardzo sie nie wychodzilo i w pl bylismy ale tak od 2-3 mca jezdzil juz w spacerowce rozlozonej na plasko.

my jutro do polski jedziemy bo dzis zmarl moj dziadek , wszystko takie na wariackich papierach w pracy bylam dzis 2.5 godziny jutro tylko do szefa musze zadzwonic i poinformowac go ze jedziemy. Moj tez sobie wolne zalatwil ale dopiero od jutra a dzis jeszcze na nocke musial isc. jak nazlosc teraz w pl zima przyszla...
 
a co tu taka cisza?? haloooo heheheh
mnie zamula drugi dzien na objawy ciazowe to o wiele za wczesnie heheh jak mnie jakas jelitowa dopadla to fikne chyba:zawstydzona/y::sorry2: amelkowna od 16 grudnia miala ponad 10 dni ja trzymalo:zawstydzona/y: mam nadzieje ze to nie to bo nie wytrzymam:zawstydzona/y:

amelkowna wczoraj mnie zaskoczyla...co jakis czas staram sie ja do nocnika uczyc ale drze sie i rzuca nocnikiem o sciane wiec odpuscilam...wczoraj wieczorem siedzielismy sobie przy kawce z mezem amelkowna przytargala nocnik zdjela rajstopy i kazala pieluche zdjac:szok: zdjelam jej pampka siadla na nocnik i siedziala chyba z 10 min nic nie poszo ani siku ani kupka ale sam fakt rozwalil mnie na lopatki hahah co chwile sama siadala na nocnik tak sama z siebie:szok:a ja sie tyle z nia umeczylam a tu najwyrazniej wystraczylo poczekac az dziecko samo "dorosnie" do takiej decyzji hehe widze szanse ze niebawem sie uda odpieluchowac mloda:tak::-)
 
Witam, jestem mamą listopadową 2010. Mój synek Krzyś bierze udział w konkursie gdzie do wygrania jest 2000 zł. Bardzo proszę o wsparcie i oddanie głosu na Krzysia. Za wszystkie głosy bardzo dziękuję. Wystarczy tylko kliknąć

Proszę głosujcie na Krzysia: WIELKI FINAŁ
 
Anitha wspolczuje

mi cos dzisiaj strasznie zimno, co chwile tylko podkrecam ogrzewanie. Maz przyjechal na 1 dzien i do dupy takie przjezdzanie, wczoraj 20 byl w domu, dzisiaj o 17 juz pojechal, wiecej tylko kasy i czasu na dojazdy niz to warte.
 
Hejka! Mam na imie Agata. Mam siedmimiesiecznego synka. Poszukuje mam do spotkan na kafffke i spacerkow.. :) Odzwij sie jesli potrzebujesz towarzystwa :)) Pozdrawiam!
 
Hejka! Mam na imie Agata, mieszkam w Edynburgu. Mam siedmimiesiecznego synka. Poszukuje mam do spotkan na kafffke i spacerkow.. :) Odzwij sie jesli potrzebujesz towarzystwa :)) Pozdrawiam! :)
 
ajasa witamy na forum mamy tu duzo mam z edi tylko niektore juz tu malo zagladaja niestety powroty do pracy sie zaczely czesc dziewczyn "dorobila" sie drugiego brzuszka:-) w jakiej czesci edi mieszkasz??
 
reklama
Do góry