reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy Zakupoholiczki :P

reklama
dziuba kombinezonik fajny, ja mam bardzo podobny, też na 62, takze bedzie na poczatek..jeszcze po Idze, ale nie miałą go ani raz na sobie, bo matka przy zakupie nie pomyślała, ze dziecko rodzi się już bardziej zimą i taki cienki do niczego się nie przyda..ale spodobał mi się- to byl pierwszy zakup dla Igi:-) i wzięłam..no i mam nadzieję, ze teraz się przyda..
co do pidżamy to ok, ale u nas karzą mieć koszulę, bo lepiej, ja mam jedną z porodu Igi i dostałam dwie od koleżanki..zwykłe bawełniane w jakieś owce czy coś, nawet nie wiem. Po porodzie pójdą do smieci i tyle..
ewelinak huśtawka super, oby małej przypadła do gustu:tak:
 
U nas też szaleństwa to z tatusiem:-) Maja to oczko w głowie, P już zapowiedział, że do 25 roku życia Majki będzie spuszczał psa z łańcucha jak jakiś chłopak podejdzie pod dom:-D
madzik cos czuje ze u nas bedzie dokladnie tak samo :-)
dziuba pizamka super sexi ale tez by mi jej bylo szkoda na szpital i do tego pewnie tak bedzie, ze by Cie jeszcze lekarz objechal ze zamiast w koszuli to w takiej eleganckiej pizamie paradujesz.
Ja kupilam sobie jedna koszule, taka do karmienia i pizame tez do karmienia. Wezme obydwie i zobaczymy w ktorej mi pozwola chodzic. Tez nie cierpie koszul ale na te kilka dni jakos sie czlowiek przemeczy.
A kombinezonik super - rozowiutki misiowaty. My kupilismy podobny w H&M tylko taki bezowy i mam nadzieje ze bedzie niunia miala na wyjscie ze szpitala. Co prawda 62 ale moze akurat bedzie ok, bo jak na razie wyglada na to, ze nogi dlugie ma wiec moze sie spora urodzic.
ewelinak sliczna hustawka i faktycznie wyglada jak nowa. Mam nadzieje ze Zosi tez sie spodoba.
A my po wypadzie weekendowym kupilismy: wanienke + foczke, Wanienka Wesoły Żółwik Mała cm, Tega - nocniki, wanienki, art. higieniczne dla dzieci i niemowląt
fajny przewijak z usztywnieniem, tez tega baby i lozeczko dla malej, takie tylko w ciemnym kolorze KLUPŚ Łóżeczko dziecięce RADEK V z szufladą | Łóżeczka dziecięce | Meble | More4kids
:-)
Pisalam w piatek ze bardzo nam sie podobalo inne lozeczkoz drewexu ale powiem Wam ze jak je w sklepie zobaczylismy i dotknelismy to juz nam sie tak nie podobalo. Z opisu w necie wygladalo na to ze jest cale z drewna a w sklepie okazalo sie ze tylna i przednia scianka to plyta i to kiepsko wykonczona i do tego mimo wszystko mniej stabilne niz to ktore kupilismy.
Do tego jeszcze w smyku jeden pajacyk i spiworek bo akurat przeceny byly wiec oblowilismy sie tak, ze ledwo do samochodu udalo nam sie z tym wszystkim zapakowac :-D
 
Bluetooth - super ! Udane zakupy. Ja z zakupem wózka, łóżeczka i komody czekam do przyjazdu Mamy ;-) Taki wybór, ze sama nie umiem zdecydować. A te rzeczy chcę kupić nowe.
Ale żałuję, bo wczoraj widziałam super leżaczek - bujaczek i nie kupiłam. Był w doskonałym stanie, po jednym maluszku... Może jeszcze w przyszłą niedzielę będzie
Fisher-Price J1314 Soothing Motions Glider Swing | eBay UK
 
Ja w tej chwili zrobiłam przerwę z zakupami. Ewentualnie może jutro w lumpku we Wrocławiu się rozejrzę. Może bluzka jakaś dla mnie lub koszula nocna (też nie przepadam ale niby ma się tam wietrzyć). Jutro na Długiej ceny 2 zł za sztukę więc może akurat będę miała czas to wpadnę. Muszę w najbliższym czasie kupić większy stanik bo mam wrażenie że moje mnie zaczęły uciskać (już na ostatnie haftki zapięty :zawstydzona/y:). Tata naprawił mi żelazko więc chociaż tego nie muszę kupić chociaż stwierdziłam że i tak nim nie będę chyba prasować - wykopię starą maglownicę z komórki i sobie przywłaszczę. Moja mama używała jej przy 5 dzieciaków - mega ułatwienie (+nienawidzę prasować:wściekła/y:) wrzuca się i samo prasuje :-D
 
bluetooth no to super zakupy:-)
ja dostałam od koleżanki przewijak, ale miękki..i kurcze chyba kupię ten usztywniany, miałam go przy Idze i bardzo nam pasował, a ten jakiś taki niestabilny się wydaje.
 
ewelinak to szkoda faktycznie ze nie kupilas, tym bardziej jesli w dobrym stanie i cenowo tez okazyjnie.
aniawos my sie bardzo cieszymy z tych zakupow, bo tutaj u Niemcow to za takie rzeczy, dobre jakosciowo i stabilne to bysmy przynajmniej 2 razy tyle wydali :-) Nie mowiac o tym, ze tutaj zimny wychow wiec wanienki jednokolorowe bez zadnych ozdobek w zwierzatka czy kwiatki a te przewijaki to juz w ogole tragedia, jakies takie dla mnie zupelnie nie stabilne i badziwewne. Ale na przyklad nasz lezaczek-bujaczek i niektore inne zabawki kupie na pewno tuta na amazonie. Cenowo czasami nawet kilka groszy taniej niz w sklepie w Polsce a tutaj nie mam przynajmniej problemow ze zwrotem jesli cos sie zepsuje lub nam sie jednak nie spodoba. Nastepny cel - zamawianie wozka i szafy ale to dopiero za 2 tygodnie :-)
 
Ja w tej chwili zrobiłam przerwę z zakupami. Ewentualnie może jutro w lumpku we Wrocławiu się rozejrzę. Może bluzka jakaś dla mnie lub koszula nocna (też nie przepadam ale niby ma się tam wietrzyć). Jutro na Długiej ceny 2 zł za sztukę więc może akurat będę miała czas to wpadnę. Muszę w najbliższym czasie kupić większy stanik bo mam wrażenie że moje mnie zaczęły uciskać (już na ostatnie haftki zapięty :zawstydzona/y:). Tata naprawił mi żelazko więc chociaż tego nie muszę kupić chociaż stwierdziłam że i tak nim nie będę chyba prasować - wykopię starą maglownicę z komórki i sobie przywłaszczę. Moja mama używała jej przy 5 dzieciaków - mega ułatwienie (+nienawidzę prasować:wściekła/y:) wrzuca się i samo prasuje :-D

a gdzie na długiej jest ten lumpek za 2 zł?
 
asia :zawstydzona/y: pomyłka na Ładnej KOLA zaraz koło Grunwaldu a raczej Ronda R. przystanek tramwajowy na Curie-Skłodowskiej. Zawsze we wtorek jest wyprzedaż za 2 zł (w poniedziałek 4zł).
 
reklama
Do góry