reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy Zakupoholiczki :P

Magda - z tym chłopcem po dwóch dziewczynkach to faktycznie będziesz miała ubaw!! ciekawe jak to jest... ja dziś widziałam cudnie ubranego chłopca, taki ok. półtora roku, jeansy, buty Pumy ale nie takie drechowe tylko takie stajla trochę :) kaszkiet i chusteczka w czarno-białą kratę, bluzka jakaś tam zwykła z samochodzikiem... i taki śliczny był!!

ja zamówiłam se kombinezon dla małej, bo mimo że to wrzesień to od razu mi łatwiej ją tylko w pajac i kombinezonik taki jesienny wsadzić... oo taki: RESERVED kombinezon rozmiar 62-68 (1620575060) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Chłopczyków też można ślicznie ubrać tylko w sklepach trzeba najpierw trochę "pobuszowac" :-)
Dziuba Śliczny kombinezonik :-)
 
laski a co w końcu postanowiłyśmy z tymi koszulami nocnymi??? ja nie mam ani jednej, nie używam, nie lubię... ostatnio mąż mi kupił taką piżamę na urodziny: Lichi piżama 12320 - Sklep INTYMNA.PL™, myślicie że to wypada w takiej podążać przez szpitalne korytarze??myślałam dokupić se jeszcze jedną taką ze spodniami alladynkami albo z getrami i góry jakieś zwykłe nawet bluzki na grubych ramiączkach, na oddziale i tak strasznie gorąco a jak sie wychodzi do ludzi to przecież szlafrok i tak na górę... co myślicie?
 
laski a co w końcu postanowiłyśmy z tymi koszulami nocnymi??? ja nie mam ani jednej, nie używam, nie lubię... ostatnio mąż mi kupił taką piżamę na urodziny: Lichi piżama 12320 - Sklep INTYMNA.PL™, myślicie że to wypada w takiej podążać przez szpitalne korytarze??myślałam dokupić se jeszcze jedną taką ze spodniami alladynkami albo z getrami i góry jakieś zwykłe nawet bluzki na grubych ramiączkach, na oddziale i tak strasznie gorąco a jak sie wychodzi do ludzi to przecież szlafrok i tak na górę... co myślicie?

Kochana jak Ty wyjdziesz w takiej pizamie do ludzi to wszyscy lekarze beda za Toba lazic z wyciagnietymi jezorami :D
Ja mam jedna koszule taka do karmienia kupiona zwykla z jakims motywem z misiami, taka se, bawelniana ;) Dokupie jeszcze pidzamke i tyle.

Kombinezonik kochany - no jednak róż rulezzzz ;)

A co do ubran dla chlopcow to przyznam sie szczerze, ze zaim dowiedzielismy sie, ze bedzie dziewczynka to ogladalam same chlopiece ciuszki bo bylismy przekonani, ze to chlopak :D I musze wam powiedziec ze w obecnych czasach zrobic modnego chlopaa to nie problem, jest tyle pieknych ciuszkow dla chlopca ze sama mam czasami ochote kila kupic MAJI :D
 
niech se patrzą, tyle mogĄ :) no dobra, szkoda, bo bym już COŚ miała, a tak dalej leżymy... ale i tak prędzej kupię piżamę niż koszulę!!
 
A ja dzisiaj na carboot sale pobuszowałam i hustaweczkę wreszcie kupiłam taką jaką chciałam. Był nawet duży wybór - takich huśtawek - leżaczków, ale one tylko na krótki czas - a w tej z doswiadczenia wiem - trochę Maleńka się pokołysze ;-)





Jest czyściutka, zadbana - nie widać, że była uzywana. Były też te kosze, o których pisałyście wcześniej - śliczne - do tego nóżki a'la kołyska... Ale też nadaja się na króciutko. Cena 35 funtów.
 
Ostatnia edycja:
laski a co w końcu postanowiłyśmy z tymi koszulami nocnymi??? ja nie mam ani jednej, nie używam, nie lubię... ostatnio mąż mi kupił taką piżamę na urodziny: Lichi piżama 12320 - Sklep INTYMNA.PL™, myślicie że to wypada w takiej podążać przez szpitalne korytarze??myślałam dokupić se jeszcze jedną taką ze spodniami alladynkami albo z getrami i góry jakieś zwykłe nawet bluzki na grubych ramiączkach, na oddziale i tak strasznie gorąco a jak sie wychodzi do ludzi to przecież szlafrok i tak na górę... co myślicie?
Ale po prodzie to szkoda takiej pidżamki bo można ja zniszczyć sobie jak sie zabrudzi no i nie wiem czy będzie wygodna jak przy obchodzie lekarz będzie sprawdzal krocze .To sie tyczy porodu naturalnego z tym sprawdzaniem krocza.
 
Dziuba super kombinezonik, też planuję cos takiego kupic, ostatnio widziałam w ciuchu, z welurku, taki grubszy, różowy, ale byłam przed wizyta i nie kupilam, a teraz żałuje.
A co do pizamki, to myślę, że może byc w niej źle karmić, ale w ogóle pizama to dobry pomysł, sama wezmę koszulę tylko do porodu, a na oddział kupię ze 2 piżamy, zawsze to wygodniej jak w koszuli
Ewelina kurcze, śliczna i w ogóle nie zniszczona, naprawdę okazja
 
reklama
no ja do porodu to chyba też jakąś mamie podskubię z obietnicą kupna nowej, bo i tak wiem że nie będę używać jej dalej... a tak to piżamy, nie cierpię koszul!!

Ewelinka - dobry zakup, dobra cena, porządna firma. Zresztą Ty jeszcze lepiej wiesz, doświadczona mama w końcu jestes :) oby malutkiej też się tak podobało!
 
Do góry