reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy Zakupoholiczki :P

Ja chyba jestem raczej osoba wymagajaca (taka wredna nauczycielka, ktorej sie niektorzy rodzice nawet boja :D) wiec pewnie bede chciala moja mala od poczatku szkolic :p A moj małż ma raczej podobne podejscie do sprawy wiec nie powinno byc klopotu - chociaz roznie to jest, takie male dzieciatka sprawiaja ze miekkna nawet najbardziej wymagajace mamusie (sprawdzony przyklad) ;)
Aha, pochwale sie moja nowa zdobycza, strasznie mi sie spodobala:
BOSKA SPÓDNICZKA NA SZELKACH R 68 HELLO KITTY HM (1624261869) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Ja chyba jestem raczej osoba wymagajaca (taka wredna nauczycielka, ktorej sie niektorzy rodzice nawet boja :D) wiec pewnie bede chciala moja mala od poczatku szkolic :p A moj małż ma raczej podobne podejscie do sprawy wiec nie powinno byc klopotu - chociaz roznie to jest, takie male dzieciatka sprawiaja ze miekkna nawet najbardziej wymagajace mamusie (sprawdzony przyklad) ;)
Aha, pochwale sie moja nowa zdobycza, strasznie mi sie spodobala:
BOSKA SPÓDNICZKA NA SZELKACH R 68 HELLO KITTY HM (1624261869) - Aukcje internetowe Allegro

śliczna spodnisia;)
 
Mononoke śliczny zakup ! kurcze chciałabym mieć córeczkę i stroić ja w sukienusie, no nic nie narzekam będę miała 2 przystojniaków którzy takie laseczki w sukienusiach będą "wyrywac":-) i wtedy się napatrzę :-D
 
Mononoke - cudna!!!! niestety niepraktyczna, bo jeans to zawsze twardy, ale co tam, codziennie nie będzie w niej chodzić! ja mam po Martynie też dwie sukienusie z H&Mu jeansowe i na pewno też wykorzystam :)
 
Takie ciuszki to na wyjscie dopiero :) Rozmiar 68 wiec mysle ze sie nie raz przyda jak bedziemy gdzies jechac (rodzice, lekarz, blablabla) :p
 
Mononoke śliczny zakup ! kurcze chciałabym mieć córeczkę i stroić ja w sukienusie, no nic nie narzekam będę miała 2 przystojniaków którzy takie laseczki w sukienusiach będą "wyrywac":-) i wtedy się napatrzę :-D
Ja też będę miała dwóch chłopaczków i tak z doświadczenia wiem, że i chłopca można ładnie i modnie ubrać (nie w sukienki oczywiście:-D)

Mononoke a sukieneczka śliczna
 
Ja po dwóch córciach beda miała synka i czeka mnie wyzwanie w dobieraniu jemu fajnych ciuszków.Nie raz widze jak mozna fajowo ubrac chłopca.Podoba mi się cos w stylu koszula+jeansy i kamizeleczka to tak dla takiego roczniaka.
 
Mononoke - ja moje kiecunie też mam na 68 i pamiętam że mimo że mała była wyjątkowo dużym dzieckiem to miała 7mies. i jeszcze wchodziła w obie sukienki, więc na pewno wykorzystasz nieraz!!
 
reklama
Juz sie nie moge doczekac az pojde na L4 i zaczne robic remanent w pokoju i miejsce na wszystkie ciuszki maleństwa :) A potem pranie, prasowanie i non stop ogladanie :) mmmmm hihihihi
 
Do góry