reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

Maria dzięki,że pytasz. dziś ostatnia dawka antybiotyku ją czeka. Nie ma już chrypy, niby w oskrzelach też juz czysto,ale katar jak był tak jest:dry: Fajna okolica na działkę :-)

Sawi a wyjeżdżasz do znajomych, na kwaterę czy swoją działkę?

As fajny ośrodek tylko fakt ceny mogły by byc niższe ;-) Jak wybierałam się nad Zegrze to tak jakoś wychodziło,że zawsze na tą przeciwleglą stronę ;-):-D
 
reklama
ja do 2007r. mieszkałam nad Zalewem Zegrzyńskim (taka wioska osiedlowa)
moi rodzice sprzedali mieszkanie i pobudowali dom,tez neidaleko Zegrza
nasza cała rodzina pochodzi z tamtych okolic,w Ryni mam tez rodzinę

a ceny w ośrodku widze że nadal trzymają się... szkoda by mi było tyle kasy bo nie warto,wolałabym za tą cene skoczyć do Kazimierza Dolnego
(ale to może dlatego bo ja z tamtych okolic pochodze i nie widze rewelacji żadnej)
 
miejsce fajne,ja pochodze z tamtych stron :-D i w tym ośrodku pracowałam :tak: ale widze że teraz sporo sie tam pozmieniało...ja tylko wyciszam się w Bieszczadachale teraz nie wiem kiedy sie wybierzemyHelka jest jeszcze za małau mnie w przychodni moze nie tyle co pediatra nakłania do szczepień ale pielęgniarki naciskają bardziej....
A kiedy pracowałaś?Może gdzieś kiedyś już tam się spotkałyśmy ... Ja jeżdżę do promenady od 6 lat.
As no ja za Rynia nad Zegrzem w Zalubicach mam dzialke wiec tez znam ten osrodek, ale dziwne ze tak wysokie ceny maja.Brzucha nie pokaze bo jeszcze zadnej fotki nie zrobilam :) Co do szczepien to u mnie zupelny brak asertywnosci wiec nie umiem tak zawalczyc szczegolnie ze sama nie wiem w co wierzyc.Sukieneczka przepiekna - chcialabym miec taka choc jedna :)Lolkak- jak malutka -zdrowa???
Teraz w sprawie szczepień nie trzeba walczyć .Po prostu mówisz ,że nie szczepisz i tyle ...Podpisujesz oświadczenie ,które powinni mieć w każdym ośrodku i po sprawie...Cena dotyczy pokoju ,a nie od osoby ,więc nie wychodzi tak wysoko za taki standard .
Maria dzięki,że pytasz. dziś ostatnia dawka antybiotyku ją czeka. Nie ma już chrypy, niby w oskrzelach też juz czysto,ale katar jak był tak jest:dry: Fajna okolica na działkę :-)Sawi a wyjeżdżasz do znajomych, na kwaterę czy swoją działkę?As fajny ośrodek tylko fakt ceny mogły by byc niższe ;-) Jak wybierałam się nad Zegrze to tak jakoś wychodziło,że zawsze na tą przeciwleglą stronę ;-):-D
Ja od kilku lat jeźdżę właśnie do promenady ,ale mam upatrzoną działkę niedaleko i mam nadzieję ,że tej wiosny wreszcie ta działeczka będzie moja .Na razie i tak tylko namiot nam zostanie ,ale ja uwielbiam pod namiotem ,więc luzzzikkkk.
ja do 2007r. mieszkałam nad Zalewem Zegrzyńskim (taka wioska osiedlowa)moi rodzice sprzedali mieszkanie i pobudowali dom,tez neidaleko Zegrzanasza cała rodzina pochodzi z tamtych okolic,w Ryni mam tez rodzinęa ceny w ośrodku widze że nadal trzymają się... szkoda by mi było tyle kasy bo nie warto,wolałabym za tą cene skoczyć do Kazimierza Dolnego(ale to może dlatego bo ja z tamtych okolic pochodze i nie widze rewelacji żadnej)
Wiesz ceny się trzymają na takim poziomie od bardzo dawna ,ale tam z miesiąca na miesiąc się bardzo zmienia :)Jeździmy z całą ekipą do promenady na weekendy ,bo tak samo wychodzi jak np na mazurach ,a jednak zaoszczędzamy dużo czasu i paliwa hihihihTutaj 20 minut i jestem na miejscu ,a na mazury to jednak kilka godzin podróży trzeba liczyć ,a z dwójką dzieci i z psami to ....ech słów szkoda ...My jakiś czas temu w promenadzie robiliśmy imprezę .Do 2 w nocy byliśmy w saloon country ,a potem wszyscy władowali się nam do pokoju i siedzieliśmy jeszcze do 6 rano .Impreza była taka ,że ostatecznie spaliśmy we 4 osoby w poprzek na naszym łóżku ,a dzieciaki na sofie ,2 na podłodze i nawet nie pamiętali jak tam się znaleźli ,bo nikt nie był w stanie dojść do swoich pokoi .Potem się śmieliśmy ,że rezerwowanie jeszcze 2 pokoi było totalną pomyłką ,ponieważ tamte były puste przez całą noc ..
Moim zdaniem powinni miec niższe ceny wtedy na pewno dużo osób by się wybierało,bo blisko wawy, duża woda itd ;-)
Wiesz oni tam zawsze mają sporo ludzi ,ponieważ organizują imprezy integracyjne dla firm.
Tam naprawdę osób prywatnych z rodzinami nie ma tam dużo .
Ostatnio jak jeżdżę to same biznesowe spotkania dookoła ...
 
As ale uwazaj na czystosc wody nad zegrzem widzialam co tam sie dzieje nie raz:( tez sie tam kapie czesto ale ogolnie to syf:(

Lolkak cos z tym kaszlem u maluchow teraz jest, moj tfu tfu jeszcze zdrowy i mam nadzieje ze tak zostanie bo 6.03 o 8.00 mam cc i mala wychodzi:) kurcze juz sie ciesze bo ostatnio mam dosc obciazenia.
 
w promenadzie pracowałam 2005-2007
i zajmowałam się szkoleniami grup (dokładnie konferencja)
i na tylu ludzi co się tam przewija to napewno bym nie zapamiętała
ale kilka razy zdarzało się że byłam zmuszona do pomocy dziewczynom z pawilonów do pokoi
salon country to jest dość nowy obiekt bo z tego co pamietam to otworzyli go w 2006r. i początki były kiepskie bo puchy na maxa
ale ja z tą firmą mam nie miłe wspomnienia
byłam w ciąży i byłam zmuszana do pracy po 14h i z przemęczenia możliwe że poroniłam (bo akurat wtedy złapał mnie silny ból kręgosłupa)

no ale sama okolica i plaża jest ok,bo tam jest czysto
co innego plaża ogólnodostępna gdzie jest syf
a tu dbają o wszystko
 
A kiedy pracowałaś?Może gdzieś kiedyś już tam się spotkałyśmy ... Ja jeżdżę do promenady od 6 lat.Teraz w sprawie szczepień nie trzeba walczyć .Po prostu mówisz ,że nie szczepisz i tyle ...Podpisujesz oświadczenie ,które powinni mieć w każdym ośrodku i po sprawie...

oj, nie zawsze jest po sprawie. Ja nie szczepię, i oczywiście zmusić mnie nie mogą, ale ile się nadenerwuję zawsze jak rozmawiam z lekarką to tylko ja wiem. Ona zawsze wdaje się ze mną w dyskusję i stara się mnie zagiąć :/ Nie chce przyjąć do wiadomości moich asertywnych komunikatów, tylko drąży i drąży i drąży, wrrrr...
 
Witaj Martanicniewarta - mam nadzieję, ze ten nick to taka autoironia a nie prawdziwe podejście do swojej osoby :))

Koło przedszkola mojej Amelki jest lumpeks - kuiłam tam Amelce 2 spódniczki i kurtkę - ale prawda jest taka, ze tylko w dniu dostawy można zdobyć coś fajnego, bo zaraz ludzie się rzucają i co fajniejsze to wybierają.
Nie mam nic przeciwko lumpeksom, sama zamierzam rozejrzeć się jeszcze po okolicy i zobaczyć, czy gdzieś sa jeszcze jakieś fajne. Ale bielizny, rajtuzów, skarpet - nie kupiła bym :)

Z jakiej dzielnicy jesteś?

Pozdrawiam, Ewa
FOTOGRAFIA DZIECIĘCA

Hej Ewo :)
Daaawno mnie tu nie było, właśnie przeglądam wszystkie wątki, w których uczestniczyłam :)
Mój nick to jedynie znak, że mam dystans do siebie :) poza tym fajnie się rymuje :)
Ja jestem z Mokotowa i już "grzebanie" dawno rozpoczęłam :) Namierzyłam kilka fajnych lumpków w okolicy, gdzie można trafić nawet na nowiutkie ubrania z metką - w jednym sprzedają tylko takie ubranka dla dzieci - nowe.
Wyszperałam już tyle fajnych ciuchów dla mojej dzieciny, dla siebie no i dla mojego mena, a wszystkie z oryginalnymi metkami, dobrej jakości. Jestem fanką, polecam lumpki, bo można znaleźć na prawdę niezłe perełki (mam np marynarkę MiuMiu, pełno bluz Diesla czy nowe dżiny MissSixty :D), a to wszystko za grosze :D Zostaje dużo pieniążków na kosmetyki np :D WOW :)
 
reklama
Witam z rana.
Jakie dzisiaj plany?
My pewnie tak jak wczoraj wybierzemy się na jakiś spacerek, bo pogoda znowu zapowiada się ciekawa, więc szkoda byłoby nie skorzystać z tak pięknego słoneczka :-)
 
Do góry