reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

reklama
IzaBK to może nie być sprawa woli ;-).

Ja niestety środę mam pracującą, bo chętnie bym się spotkała.

Na razie u nas chorobowo, Igi zapalenie oskrzeli skończył anginą :baffled:. Mnie też chyba coś bierze.

Krystian się trzyma.
 
Cześć dziewczyny, cos tu cicho od 2 dni :) Ale w Wa-wie dzisiaj pochmurno, cały dzien jestem w mieszkaniu przy zapalonym świetle, tak jakos ciemno. Od razu widać, że zima idzie:crazy: Trochę niefajnie, bo ja jestem ciepłolubna i wolę lato. Ale dobrze, że chociaż mamy w mieszkaniu ciepło, nawet bardzo, w krótkich rekawach chodzimy. To jest chyba główna zaleta bloków :)
Od Amelki wczoraj dostaliśmy zaproszenie na przedstawienie bożonarodzeniowe w przedszkolu - dzieci mają śpiewac i mówić wierszyki - no ciekawa jestem, jak to będzie, ale na pewno będzie miło zobaczyć te dzieci podczas występów :))

Pozdrawiam, Ewa
FOTOGRAFIA DZIECIĘCA
 
Witajcie dziewczynki.
Oj dawno mnie tu nie było,ale głównie leżę i to dlatego.;-)
A dziś zaliczyłam istny MARATON WARSZAWSKI :-D:-D:-D
Byłam dziś na uczelni dopełnić formalności rezygnacji.:tak::tak:
Dziecko ważniejsze niż studia.:sorry:;-):-):-)
Potem pojechałam na drugi koniec Warszawy prawie ( z zachodniego na Grochów) do biblioteki,która okazała się zamknięta :sorry::sorry::sorry::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
ze złości poszłam do carrefoura i zaszalałam .:sorry::sorry::rofl2::rofl2:
Trafiłam na promocję ciuszków dla niemowlaków i odpłynęłam :-):-):-)
Wydałam 170 zł ,ale kupiłam 5 pajacyków welurkowych ,5 par body po 6 zł ,1 body za 5 zł i 1 body bez rękawków z Disney's za 15 ;-),skarpetki grzechoczące za 7 zł i rampersy w 5-10-15 za 19 zł :-D:-D:-D:-D
Zakupy uważam za udane i do tego za rozsądną cenę :tak::tak::-):-)
Ufff ależ jestem dziś szczęśliwa i napatrzeć na te cudności się nie umiem.:-D:-D:-D:-D
Zrobiłam obiad i czas na odpoczynek.
idę poleżeć:tak::tak::tak:
 
AS 76, ale zaszalałaś :)
Ja wczoraj byłam w Tesco na Ursynowie, tesco też ma fajne ciuchy dla dzieci. Oglądałam dla Amelki, ale fakt jest taki, ze na markecie najfajniejsze ciuchy to można kupić dla niemowlaka - w Tesco jest firma ubraniowa cherokiee i dla niemowlaków mają świetne rzeczy, na pewno kupię coś tam niedługo dla mojego bratanka/bratanicy. I już sie przeceny zaczynają, jeśli masz jakies Tesco pod ręką to proponuję wybrać sie tam właśnie na ubrankowe zakupy.

Pozdrawiam, Ewa
FOTOGRAFIA DZIECIĘCA
 
Cześć dziewczyny!
Na początku chciałabym się przywitać, bo jestem tu fresz :)
Widzę, że o ubrankach mowa, dlatego am do Was pytanie: co sądzicie o ciuszkach dla dzieci z lumpeksów? Czy kupujecie swoim pociechom używane szmatki? Mam koleżankę, która regularnie odwiedza lumpeksy i znajduje tam taaaakie cudne ciuszki, że szok! Ja się właśnie próbuję przekonać..
 
Witaj Martanicniewarta - mam nadzieję, ze ten nick to taka autoironia a nie prawdziwe podejście do swojej osoby :))

Koło przedszkola mojej Amelki jest lumpeks - kuiłam tam Amelce 2 spódniczki i kurtkę - ale prawda jest taka, ze tylko w dniu dostawy można zdobyć coś fajnego, bo zaraz ludzie się rzucają i co fajniejsze to wybierają.
Nie mam nic przeciwko lumpeksom, sama zamierzam rozejrzeć się jeszcze po okolicy i zobaczyć, czy gdzieś sa jeszcze jakieś fajne. Ale bielizny, rajtuzów, skarpet - nie kupiła bym :)

Z jakiej dzielnicy jesteś?

Pozdrawiam, Ewa
FOTOGRAFIA DZIECIĘCA
 
Ja nie widziałam nigdy bielizny w lumpeksie :confused:. Fakt, że ja chodzę tylko do takich z ubraniami na wieszakach, nienawidzę grzebać w koszach.

Mam swój ulubiony blisko, gdzie konkretne rzeczy kupuję. Ale przyznam się, że czasami taniej jest kupić coś na wyprzedaży albo w lidlu niż w lumpeksie :eek:. U nas nie ma takich lumpków po kilka złotych albo ja nie umiem szukać.

Choć ostatnio mam zakupy dla chłopaków z głowy. Igi to generalnie ma wszystko po Krystianie, bo ja wszystkie ubrania zostawiam, a Krystian dostał ostatnio całą masę ciuchów po swoim 3 lata starszym kuzynie i właściwie do lata a może dłużej mamy spokój :-D.
 
reklama
Witajcie babeczki.
Mój mąz nie toleruje rzeczy używanych ,więc nie mam satysfakcji biegania i wyszukiwania takich perełek.
On woli zapłacić i mieć świadomość ,że nikt w tym nie chodził.
Skoro on płaci to ja nie mam nic przeciwko temu .;-):-D:-D:-D
Już nie pamiętam kiedy za jakiś ciuch musiałam zapłacić i on mi kasy nie oddał.
Na razie nas stać na nowe ,więc się nie buntuję .:rofl2::rofl2:

Ewa foto najbliżej mam Tesco koło careefoura na Pradze ,ale powiem szczrrze ,ze nigdy tam nie byłam :szok::szok::szok:
2 dni z życiorysu miałam wyjęte bo moje suczydło najprawdopodobniej wypiło olej z patelni po frytkach i rybie.:baffled::-:)-(
Dostała takiej biegunki ,że już sama krew z niej schodziła.
Tamtej nocy zapaskudziła mi pół domu i trzeba było sprzątać.
Do tego cała była brudna i Nil jeszcze w to się położył.
Nie było wyjścia i po 24 w nocy było pranie obu futer.:baffled::baffled:
Bagatela Nil waży 40 kg i trzeba go do wanny wrzucić ,a Abra 25 więc spoko z tą kruszynką.
Przy transporcie w łazience pomogła mi Klaudia i uspokajała cały czas psy bo panikowały okrutnie :rofl2::rofl2::rofl2:
Wczoraj rano wezwałam weta i po południu już było lepiej.
Ale efekt sprzątania odbił się na moim samopoczuciu .
Brzuch boli jak diabli i bez Nospy ,ani rusz...
Ważne ,że z suką lepiej i już ogon merda i pysio się cieszy -ech widok bezcenny .:rofl2::rofl2::rofl2::-D:-D:-D
Zaraz idę do sklepu po świeże owoce bo mi się sałatki zachciało ,a Klaudia z Warszawy wiezie mi gofra z frutażeliną :-D:-D:-D
Wiśniowy albo malinowy smak ma być -no cóż przecież w ciąży jestem .:-D:-D:-D
Miłego dnia kobietki.
 
Do góry