reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
witam
gdzie sie podziewacie wsztski.zagladam ale cisza jak makiem zasial.
Kamilka u nas jak i przed.zrobilam tylko saltke warzywna,bylismy sami.jeszcze ja wyrzucilam:baffled:nie mial kto jesc a na biegu robilam bo G sie zachcialo:dry:nikt u nas nie byl bo wszyscy pochorowani byli wiec nie bylo sensu....
wstawilam troszke zdjec :-)
 
Czesc dziewczyny.
U nas szalu swiatecznego tez nie bylo.
Dziewczyny w koncu ida w pon. do szkoly to bede miala troche czasu i sily zeby czesciej zagladac. Corki maja tu w koncu rowiesnikow wiec codziennie pelen dom dzieciakow, juz sie zastanawiam czy nie zrobic drzwi obrotowych bo nie chce mi sie co chwilka wstawac i ich otwierac.:dry:
 
Tak, smiech dzieci bezcenny, a ja zaoszczedzilam na aerobiku. Bo przeciez latanie ze szczota, zmiotka i mopem ze 3-4 razy dziennie i usuwanie naniesionego blota, wdeptanej czekolady oraz rozlanego soku zapewnilo mi dosc ruchu. Nie mowie juz o gimastyce przy ukladaniu porozwalanych zabawek i ciuchow po calym domu (kilka razy spaly u nas dzieciaki). Ale jakos przezylam a co nas nie zabije to nas wzmocni. Wazne ze dzieciaki zadowolone.:tak:
 
Izka gratulacje:-) Jesli o mnie chodzi to szczerze nawet nie ma co porownywac tej ciazy z pierwsza.W pierwszej mialam duzo sily na wszystko,nic mi nie dolegalo kompletnie,w 8 miesiacu jeszcze moglam chodzic dlugie dystanse-poprostu rewelacja.A teraz to nie dosc ze ciagle cos mi dolegalo to jeszcze wiecznie przemeczona jestem,czesto nie mam ochoty nawet reka ruszyc,czuje sie ociezala i jak przejde sie gdzies dalej to po powrocie do domu czuje jakby mi ktos kamieni do brzucha napakowal.Na szczescie jeszcze tylko 8 tygodni wiec jakos wytrzymam ale szczerze to juz nie moge sie doczekac porodu:tak:
 
reklama
Kamilalopez ja mialam to samo,straszna te ciaze mialam ale coz zrobic,jeszcze troche.wiem ze to jak wiecznosc ale wiesz koncowka najgorsza,musisz przetrzymac.
Iza dokladnie,pogody sa teraz straszne i bakcylow,wirusow pelno w powietrzu...
Pinka jak po urodzinkach:-)
 
Do góry