reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Wpadam zeby zobaczyc jak tam Igasia, czy sie rozpakowala czy nie....

Igasia - kochaniutka juz coraz blizej. Nie zazdroszcze ci tych skurczy przez taki dlugi czas bo to sily odbiera na porod. Ja sie ciesze ze mnie jak sieklo to po calej lini i pozamiatane. Najbardziej balam sie takiego "rozkolysowania sie" tych skurczy przez iles tam dni...
I jak dzidzia ma wyjsc to wyjdzie ...chyba herbatki, wyciagi nie pomogly... :-( Kochanie trzymam za Ciebie kciuki !!!!


A u Nas Julek nie spal od 17 do 22 :szok: a od 19tej robil histerie... i to nie kolka... tylko on glodny :szok: Wczorak nam lekarz powiedzial ze powinien jesc 40 ml co 3h przez pierwsze dni ale on po 40 ml sie drze i on chce 60ml...czasem nawet wypije 80ml jak dluzej sobie spi...Pamietam jak Nastka miala 3260g to tez mowiali ze musi 40 ml wypijac, ale on ma ponad 4kg to chyba chce wiecej.
On jak wypije 40ml to wpada w krzyk i nie ma zmiluj...albo bedzie krzyk, albo dostanie wiecej...
 
reklama
mala-gorzatka ja tez od poczatku karmie mlekiem sztucznym,moj syneczek urodzil sie 4020 kg.Powiem ci jedno SRAJ NA TO GADA LEKARZ!OOOOO!!! My przezywalismy to samo,maly plakal(szczegolnie wieczorami i w nocy)Myslelismy ,ze to kolka .Bylo masowanie,kropelki noszenie....i nic dalej krzyk!Balismy sie dawac mu wiecej mleczka niz to nieszczesne 60....(tak poinstruowali nas w szpitalu).tez rozne cuda czytalam na necie.Dziecko bylo glodne,w koncu jakas madra polozna wytlumaczyla i e dzidzia urodzila sie duza i potrzebuje wiecej niz wynosi 'norma'(ja bym tego tak nie nazwala).Mowila mi ,zeby zrobic 90,jak zje do ost kropli nastepnym razem zrobic np 30 wiecej,wtedy uzyska sie pewnosc ze jest najedzony ,reszte zostawi.Nie da sie przekarmic dziecka-ono zje dokladnie tyle ile bedzie potrzebowalo.My jeszcze bylismy kompletnie niedoswiadczeni(pamietam ile nerwow zjadlam i lez wylalam bo nie wiedzialam czemu placze a potem balam sie ze przekarmie itd;p) Teraz mati ma prawie 5 miesiecy i wazy ok 9 kg.Jest tylko troche powyzej 'swojej prostej ' na siatce centylowej.jest ok
Dobranoc!
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry :)

Igasia trzymam kciuki za szybkie rozwiązanie.
Podobno herbata z liści malin pomaga. Wczoraj kupiłam w tesco dla siebie. Tak na wszelki wypadek ;)

mala-gorzatka - dzidzi nie da się przekarmić, chyba że zaczniesz synkowi na siłę wciskać jedzenie. A wszystkie
'wyliczenia - uśrednienia" to tylko wskazówki. Każde dziecko jest inne. Zaufaj swojej intuicji i napewno nie zrobisz synkowi krzywdy.

Czytam też, że macie problemy z pracą. Wiem że to żadna pomoc, ale poszperałam po necie i może coś się dla kogoś znajdzie.
Search for jobs at Tesco
Jobs - Morrisons
https://hourly.asda.jobs/2057/ASP/TG/cim_home.asp?partnerid=25222&siteid=5034
to tak tylko na szybko. mam nadzieję, że nikogo nie obraziłam albo coś.
 
Juanitek- ty tę herbatke powinnaś juz dawno pić;-) ja zaczełam w 36 tygodniu;-)
Gosia- mój tez jadł duż wiecej na początku niż inne dzieci a teraz mu sie unormowało i teraz je normalnie( jak zęby dokuczają to jeść nie chce wcale) ;-(
Kwiateczek- na kiedy Tobie wypada termin??? jak sie czujesz wogóle?? wiesz co ukradli troszkę pieniędzy więcej zniszczyli typu okno drzwi kasa....
Igasia- biedactwo ty nasze;-(( trzymam kciuki zebyś sie tak nie męczyła:tak: buziaki
 
dzien dobry :)
)juanita dzieki za linki.Przekaze je koleznnce,moze akurat tym razem sie uda:)
Kurcze i znow 'TA' pogoda a juz myslalam ze bedzie ladnie jak wczoraj.Bylismy na spacerze 4 godzinki,mama zachaczyla o wyprzedarze w hm i new look (koniec koncow nic nie kupilam)Bardzo fajne sa letnie sukieneczki:)Ale jak dla mnie dekolty za duze,nie pokaze nikomu tych moich zwisow;p
pinka ty masz sklep z polskimi atrykulami???U mnie w miesicnie jest to samo.Jedna para prowadzi dwa sklepiki-jeden duzy w centrum miasta- to tam spokuj(raz im chyba szybe wybito )-i drugi maly na uboczu.Non stop ktos sie tam wlamywal,wybijal szyby itd teraz zamontowali system monitorujacy w obu ,moze to poskutkowalo bo juz od ladnych 2,3 miesiecy cisza.
pozdrawiam:)Milego dnia
 
Ostatnia edycja:
herbatkę specjalnie zostawiłam na sam koniec.
w polowie 34tyg dostałam tak ni z gruszki ni z pietruszki skurczy porodowych. ok 14stej taki ból w krzyżach mnie chwycił, że myślałam, że pod biurko spadnę. na szczęście na strachu się skończyło.
A teraz to już się nie mogę doczekać aż mały się urodzi. Już mi wszystko jedno jak bardzo będzie bolało. ...o i przewrotność losu hihi
 
hej dziewczyny! jak tu jest z badaniem na cukrzyce ciazowa? bo wydaje mi sie ze juz powinnam miec robiony,a u poloznej nic nie slychac zeby miala zamiar robic...

Maggusia: teraz to ja jestem najmlodsza!;)



 
Wpadlam zeby zobaczyc czy sa jakies wiesci o IGASI...

Juanitek - z tego co wiem Igasia zapijala te liscie od 36 tyg, jeszcze jakiegos wiesiolka... ale moim zdaniem jak natura chce zrobic swoje to czary mary nie podzialaja... Podobno, ale podobno dobry jest sok z NIEDOJRZALEGO ananasa... podobno...

lece...
 
Wpadlam zeby zobaczyc czy sa jakies wiesci o IGASI...

Juanitek - z tego co wiem Igasia zapijala te liscie od 36 tyg, jeszcze jakiegos wiesiolka... ale moim zdaniem jak natura chce zrobic swoje to czary mary nie podzialaja... Podobno, ale podobno dobry jest sok z NIEDOJRZALEGO ananasa... podobno...

lece...

masz rację. natura wie najlepiej :)
ja chyba już od tego siedzenia i czekania szału dostaję hihi
 
reklama
witaj newmother skad jestes?.Ja przed chwilka zalamalam sie,dzien niby intensywny,przygotowana jestem do pracy, ale teraz rece mi opadly.Przebieralam malego przed chwilka i znowu rozowo-czerwona kropelka.....Nie mam juz sily do tego wszystkiego!Cholera a wizyta u pediatry dopiero zakilka tygodni.Dziewczyny jakbyscie byly w najblizszym czasie u lekarza,pediatry lub kogos innego zapytajcie co to moze byc.malemu zdazylo sie to 4 razy na przelomie ost 2miesiecy,male rozowo-czerwone krpopelki w moczu.Goraczki nie ma.hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:(
rowniez wedlug mnie te herbatki i soki z ananasa nie zdzialaja cudow.Oczywiscie probowac warto a noz widelec.....
new mother nie pamietam jak tutaj jest.Mialam pobierana krew jakos tak na poczatku w 12,13 tygodniu(standardowo) potem napewno nie mialam zadnych badan krwii.Podejrzewam ,ze dopiero jak u przyszlej mamy zaczna sie pojawiac jakies typowe symptomy cukrzycy dopiero zlecaja badania.Nie wiem opuchlizna , zaslabniecia...????Musisz zapytac,a masz jakies niepokojace objawy???
 
Ostatnia edycja:
Do góry